





Chuwi Corebook X CWI570 I5-12450H 14’ QHD 16GB SSD512 BT Win11 Silver – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: CWI570K2
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 2.05kg
853.99€ (1,670.26лв.)
без ДДС: 711.66€ (1,391.89лв.)
![]() |
12 x 80.65 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
Chuwi Corebook X CWI570 I5-12450H 14’ QHD 16GB SSD512 BT Win11 Silver
, CWI570K2
, CHUWI
, Лаптопи
, Лаптопи и аксесоари
, купете Chuwi Corebook X CWI570 I5-12450H 14’ QHD 16GB SSD512 BT Win11 Silver
, цена Chuwi Corebook X CWI570 I5-12450H 14’ QHD 16GB SSD512 BT Win11 Silver
, оферти Chuwi Corebook X CWI570 I5-12450H 14’ QHD 16GB SSD512 BT Win11 Silver
, ревю Chuwi Corebook X CWI570 I5-12450H 14’ QHD 16GB SSD512 BT Win11 Silver
, промоция Chuwi Corebook X CWI570 I5-12450H 14’ QHD 16GB SSD512 BT Win11 Silver
, онлайн магазин Chuwi Corebook X CWI570 I5-12450H 14’ QHD 16GB SSD512 BT Win11 Silver
, поръчай Chuwi Corebook X CWI570 I5-12450H 14’ QHD 16GB SSD512 BT Win11 Silver
, Chuwi Corebook X CWI570 I5-12450H 14’ QHD 16GB SSD512 BT Win11 Silver мнения
, Chuwi Corebook X CWI570 I5-12450H 14’ QHD 16GB SSD512 BT Win11 Silver сравнение
, евтин Лаптопи
, топ Лаптопи
, най-добър Лаптопи
, нов Лаптопи
, chuwi {ucfirst}лаптопи
, оригинален Chuwi Corebook X CWI570 I5-12450H 14’ QHD 16GB SSD512 BT Win11 Silver
, гаранция Chuwi Corebook X CWI570 I5-12450H 14’ QHD 16GB SSD512 BT Win11 Silver
, бърза доставка Chuwi Corebook X CWI570 I5-12450H 14’ QHD 16GB SSD512 BT Win11 Silver
, CHUWI цена
, CHUWI промоция
, CHUWI отстъпка
, CHUWI Лаптопи
, лаптопи в българия
, лаптопи techmag
, онлайн поръчка Лаптопи
, магазин за Лаптопи
, топ оферти Лаптопи
, CHUWI CWI570K2 характеристики
, CHUWI CWI570K2 спецификации
, CHUWI CWI570K2 review
, CHUWI CWI570K2 сравнение
, CHUWI CWI570K2 отзиви
, CHUWI CWI570K2 намаление
| Processor manufacturer: | Intel |
| Processor operating modes: | 64-bit |
| Processor cache: | 12 MB |
| Processor cores: | 8 |
| Processor family: | Intel® Core™ i5 |
| Processor boost frequency: | 4.4 GHz |
| Processor frequency: | 3.3 GHz |
| Processor model: | i5-12450H |
| Processor generation: | 12th gen Intel® Core™ i5 |
| On-board graphics card: | Yes |
| Discrete graphics card: | No |
| On-board graphics card model: | Intel® UHD Graphics |
| Discrete graphics card model: | Not available |
| Internal memory: | 16 GB |
| Housing material: | Metal |
| Colour name: | Silver |
| Product type: | Laptop |
| Product colour: | Silver |
| Height: | 17.5 mm |
| Width: | 310 mm |
| Depth: | 229 mm |
| Weight: | 1.4 kg |
| Wi-Fi standards: | Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11a, Wi-Fi 6 (802.11ax), 802.11b |
| Top Wi-Fi standard: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Mobile network connection: | No |
| Ethernet LAN: | No |
| Bluetooth version: | 5.2 |
| Bluetooth: | Yes |
| Display brightness: | 280 cd/m² |
| Touchscreen: | No |
| Panel type: | IPS |
| Display resolution: | 2160 x 1440 pixels |
| Native aspect ratio: | 3:2 |
| Display diagonal: | 35.6 cm (14") |
| HD type: | Quad HD |
| Operating system architecture: | 64-bit |
| Operating system installed: | Windows 11 Home |
| Number of built-in speakers: | 2 |
| Speaker power: | 1.5 W |
| Built-in microphone: | Yes |
| SSD capacity: | 512 GB |
| Storage media: | SSD |
| Card reader integrated: | Yes |
| Total storage capacity: | 512 GB |
| Compatible memory cards: | MicroSD (TransFlash) |
| Number of SSDs installed: | 1 |
| Total SSDs capacity: | 512 GB |
| Optical drive type: | No |
| USB Type-C connector: | Yes |
| Combo headphone/mic port: | Yes |
| Power supply input: | 1 |
| Number of memory card slots: | 1 |
| Number of USB 3.0 Type-A ports: | 2 |
| Camera resolution (numeric): | 1 MP |
| Front camera: | Yes |
| Battery technology: | Lithium Polymer (LiPo) |
| Pointing device: | Yes |
| Backlight keypad: | Yes |
| Numeric keypad: | No |
| Hazard pictogram(s): | GHS09: Environmental hazard, GHS07: Harmful, GHS08: Health hazard |







