











Chuwi AuBox-P-K3 PC i9-13900HK/16GB/512GB SSD/BT/Win11 Pro
- Наличност: Изчерпан
- Модел: KOMCHWKOP0012
- Тегло: 1.88kg
- SKU: KOMCHWKOP0012
650.80€ (1,272.85лв.)
без ДДС: 542.33€ (1,060.71лв.)
![]() |
12 x 61.46 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
Chuwi AuBox-P-K3 PC i9-13900HK/16GB/512GB SSD/BT/Win11 Pro
, KOMCHWKOP0012
, CHUWI
, Компютри
, Лаптопи & Периферия
, купете Chuwi AuBox-P-K3 PC i9-13900HK/16GB/512GB SSD/BT/Win11 Pro
, цена Chuwi AuBox-P-K3 PC i9-13900HK/16GB/512GB SSD/BT/Win11 Pro
, оферти Chuwi AuBox-P-K3 PC i9-13900HK/16GB/512GB SSD/BT/Win11 Pro
, ревю Chuwi AuBox-P-K3 PC i9-13900HK/16GB/512GB SSD/BT/Win11 Pro
, промоция Chuwi AuBox-P-K3 PC i9-13900HK/16GB/512GB SSD/BT/Win11 Pro
, онлайн магазин Chuwi AuBox-P-K3 PC i9-13900HK/16GB/512GB SSD/BT/Win11 Pro
, поръчай Chuwi AuBox-P-K3 PC i9-13900HK/16GB/512GB SSD/BT/Win11 Pro
, Chuwi AuBox-P-K3 PC i9-13900HK/16GB/512GB SSD/BT/Win11 Pro мнения
, Chuwi AuBox-P-K3 PC i9-13900HK/16GB/512GB SSD/BT/Win11 Pro сравнение
, евтин Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ Компютри
, Лаптопи & Периферия
, най-добър Компютри
, Лаптопи & Периферия
, нов Компютри
, Лаптопи & Периферия
, chuwi {ucfirst}компютри
, лаптопи & периферия
, оригинален Chuwi AuBox-P-K3 PC i9-13900HK/16GB/512GB SSD/BT/Win11 Pro
, гаранция Chuwi AuBox-P-K3 PC i9-13900HK/16GB/512GB SSD/BT/Win11 Pro
, бърза доставка Chuwi AuBox-P-K3 PC i9-13900HK/16GB/512GB SSD/BT/Win11 Pro
, CHUWI цена
, CHUWI промоция
, CHUWI отстъпка
, CHUWI Компютри
, Лаптопи & Периферия
, компютри
, лаптопи & периферия в българия
, компютри
, лаптопи & периферия techmag
, онлайн поръчка Компютри
, Лаптопи & Периферия
, магазин за Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ оферти Компютри
, Лаптопи & Периферия
, CHUWI KOMCHWKOP0012 характеристики
, CHUWI KOMCHWKOP0012 спецификации
, CHUWI KOMCHWKOP0012 review
, CHUWI KOMCHWKOP0012 сравнение
, CHUWI KOMCHWKOP0012 отзиви
, CHUWI KOMCHWKOP0012 намаление
EAN: 6935768760399
MPN: AuBox-P-K3
Technical Specifications
| Processor manufacturer | Intel |
| Processor frequency | 4.1 GHz |
| Processor cores | 14 |
| Processor family | Intel® Core™ i9 |
| Intel® Smart Cache | Yes |
| Processor cache | 24 MB |
| Processor threads | 20 |
| Processor model | i9-13900HK |
| Processor boost frequency | 5.4 GHz |
| Processor generation | 13th gen Intel® Core™ i9 |
| Discrete graphics card model | Not available |
| On-board graphics card | Yes |
| Discrete graphics card | No |
| On-board graphics card model | Intel® Iris® Xe Graphics eligible |
| Internal memory type | DDR4-SDRAM |
| Maximum internal memory | 32 GB |
| Internal memory | 16 GB |
| Chassis type | Mini PC |
| Housing material | Aluminium, Plastic |
| Product colour | Silver Black |
| Power supply | 120 W |
| Weight | 740 g |
| Width | 154 mm |
| Depth | 152 mm |
| Height | 45 mm |
| Wi-Fi standards | 802.11a |
| Wi-Fi standards | 802.11 ac |
| Wi-Fi standards | 802.11b |
| Wi-Fi standards | 802.11 ax |
| Wi-Fi standards | 802.11n |
| Wi-Fi standards | 802.11g |
| Ethernet LAN | Yes |
| Bluetooth version | 5.2 |
| Bluetooth | Yes |
| Wi-Fi | Yes |
| Ethernet LAN data rates | 2500 Mbit/s |
| Product type | Mini PC |
| Operating system architecture | 64-bit |
| Operating system installed | Windows 11 Pro |
| Total SSDs capacity | 512 GB |
| Number of SSDs installed | 1 |
| Optical drive type | No |
| Storage media | SSD |
| Total storage capacity | 512 GB |
| SSD capacity | 512 GB |
| SSD form factor | M.2 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C ports quantity | 1 |
| DC-in jack | Yes |
| HDMI version | 2.1 |
| DisplayPort version | 1.4 |
| DisplayPorts quantity | 1 |
| USB 2.0 ports quantity | 1 |
| HDMI ports quantity | 1 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-A ports quantity | 2 |
| Combo headphone/mic port | Yes |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 2 |
| USB4 ports quantity | 1 |
| Number of USB 3.0 Type-A ports | 1 |
| Warnings | The product contains electrical components which may be hazardous if used incorrectly. |
| Warnings | Avoid contact with water and store in a dry place. |
| Warnings | Warning: When in use, do not cover the computer's vents to avoid overheating. |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 21 x 29.2 x 8 cm
Weight: 1.88 kg



