











Chuwi Corebook X CWI570K4 Ryzen 5 7430U/14" QHD (2160x1440)/16GB/SSD 512GB/BT/BLKB/Win 11 Silver
- Наличност: Изчерпан
- Модел: MOBCHWNOT0023
- Тегло: 2.09kg
- SKU: MOBCHWNOT0023
455.58€ (891.04лв.)
без ДДС: 379.65€ (742.53лв.)
![]() |
12 x 43.02 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
Chuwi Corebook X CWI570K4 Ryzen 5 7430U/14 QHD (2160x1440)/16GB/SSD 512GB/BT/BLKB/Win 11 Silver
, MOBCHWNOT0023
, CHUWI
, Компютри
, Лаптопи & Периферия
, купете Chuwi Corebook X CWI570K4 Ryzen 5 7430U/14 QHD (2160x1440)/16GB/SSD 512GB/BT/BLKB/Win 11 Silver
, цена Chuwi Corebook X CWI570K4 Ryzen 5 7430U/14 QHD (2160x1440)/16GB/SSD 512GB/BT/BLKB/Win 11 Silver
, оферти Chuwi Corebook X CWI570K4 Ryzen 5 7430U/14 QHD (2160x1440)/16GB/SSD 512GB/BT/BLKB/Win 11 Silver
, ревю Chuwi Corebook X CWI570K4 Ryzen 5 7430U/14 QHD (2160x1440)/16GB/SSD 512GB/BT/BLKB/Win 11 Silver
, промоция Chuwi Corebook X CWI570K4 Ryzen 5 7430U/14 QHD (2160x1440)/16GB/SSD 512GB/BT/BLKB/Win 11 Silver
, онлайн магазин Chuwi Corebook X CWI570K4 Ryzen 5 7430U/14 QHD (2160x1440)/16GB/SSD 512GB/BT/BLKB/Win 11 Silver
, поръчай Chuwi Corebook X CWI570K4 Ryzen 5 7430U/14 QHD (2160x1440)/16GB/SSD 512GB/BT/BLKB/Win 11 Silver
, Chuwi Corebook X CWI570K4 Ryzen 5 7430U/14 QHD (2160x1440)/16GB/SSD 512GB/BT/BLKB/Win 11 Silver мнения
, Chuwi Corebook X CWI570K4 Ryzen 5 7430U/14 QHD (2160x1440)/16GB/SSD 512GB/BT/BLKB/Win 11 Silver сравнение
, евтин Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ Компютри
, Лаптопи & Периферия
, най-добър Компютри
, Лаптопи & Периферия
, нов Компютри
, Лаптопи & Периферия
, chuwi {ucfirst}компютри
, лаптопи & периферия
, оригинален Chuwi Corebook X CWI570K4 Ryzen 5 7430U/14 QHD (2160x1440)/16GB/SSD 512GB/BT/BLKB/Win 11 Silver
, гаранция Chuwi Corebook X CWI570K4 Ryzen 5 7430U/14 QHD (2160x1440)/16GB/SSD 512GB/BT/BLKB/Win 11 Silver
, бърза доставка Chuwi Corebook X CWI570K4 Ryzen 5 7430U/14 QHD (2160x1440)/16GB/SSD 512GB/BT/BLKB/Win 11 Silver
, CHUWI цена
, CHUWI промоция
, CHUWI отстъпка
, CHUWI Компютри
, Лаптопи & Периферия
, компютри
, лаптопи & периферия в българия
, компютри
, лаптопи & периферия techmag
, онлайн поръчка Компютри
, Лаптопи & Периферия
, магазин за Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ оферти Компютри
, Лаптопи & Периферия
, CHUWI MOBCHWNOT0023 характеристики
, CHUWI MOBCHWNOT0023 спецификации
, CHUWI MOBCHWNOT0023 review
, CHUWI MOBCHWNOT0023 сравнение
, CHUWI MOBCHWNOT0023 отзиви
, CHUWI MOBCHWNOT0023 намаление
EAN: 6935768770152
MPN: CWI570K4
Technical Specifications
| Processor family | AMD Ryzen™ 5 |
| Processor frequency | 2.3 GHz |
| Processor cache | 16 MB |
| Processor model | 7430U |
| Processor cores | 6 |
| Processor threads | 12 |
| Processor manufacturer | AMD |
| Processor generation | AMD Ryzen 7000 Series |
| On-board graphics card family | AMD Radeon Graphics |
| On-board graphics card model | AMD Radeon Graphics |
| On-board graphics card | Yes |
| Internal memory | 16 GB |
| Internal memory type | DDR4-SDRAM |
| Housing material | Plastic |
| Product type | Laptop |
| Product colour | Grey |
| AC adapter power | 65 W |
| AC adapter output current | 2 A |
| AC adapter output voltage | 20 V |
| USB Type-C charging port | Yes |
| Width | 310 mm |
| Height | 17.3 mm |
| Depth | 229.5 mm |
| Weight | 1.4 kg |
| Bluetooth version | 5.2 |
| Bluetooth | Yes |
| Top Wi-Fi standard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Wi-Fi standards | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Pixel density | 185 ppi |
| Display diagonal | 35.6 cm (14") |
| Display brightness | 280 cd/m² |
| Native aspect ratio | 3:2 |
| Display resolution | 2160 x 1440 pixels |
| HD type | QHD |
| NTSC coverage (typical) | 70% |
| Operating system installed | Windows 11 |
| Built-in microphone | Yes |
| SSD interface | M.2 |
| SSD capacity | 512 GB |
| Number of SSDs installed | 1 |
| Total SSDs capacity | 512 GB |
| Total storage capacity | 512 GB |
| Storage media | SSD |
| HDMI ports quantity | 1 |
| HDMI version | 1.4 |
| Number of USB 3.0 Type-A ports | 2 |
| USB 3.0 Type-C ports quantity | 1 |
| Battery capacity | 46,2 Wh |
| Battery voltage | 11.55 V |
| Numeric keypad | No |
| Pointing device | Touchpad |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 27.3 x 42.2 x 7 cm
Weight: 2.09 kg



