


-39 %



HP ENVY x360 15-FE0053D Intel® Core™ i7 i7-1355U Hybrid (2-in-1) 39.6 cm (15.6") Touchscreen Full HD 16 GB LPDDR5-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Home Silver New Repack/Repacked – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: 7H9Y3UA
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 2.51kg
967.58€ (1,892.43лв.)
1,583.32€ (3,096.70лв.)
без ДДС: 806.32€ (1,577.02лв.)
![]() |
12 x 91.37 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
HP ENVY x360 15-FE0053D Intel® Core™ i7 i7-1355U Hybrid (2-in-1) 39.6 cm (15.6) Touchscreen Full HD 16 GB LPDDR5-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Home Silver New Repack/Repacked
, 7H9Y3UA
, Hewlett-Packard
, Лаптопи
, Лаптопи и аксесоари
, купете HP ENVY x360 15-FE0053D Intel® Core™ i7 i7-1355U Hybrid (2-in-1) 39.6 cm (15.6) Touchscreen Full HD 16 GB LPDDR5-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Home Silver New Repack/Repacked
, цена HP ENVY x360 15-FE0053D Intel® Core™ i7 i7-1355U Hybrid (2-in-1) 39.6 cm (15.6) Touchscreen Full HD 16 GB LPDDR5-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Home Silver New Repack/Repacked
, оферти HP ENVY x360 15-FE0053D Intel® Core™ i7 i7-1355U Hybrid (2-in-1) 39.6 cm (15.6) Touchscreen Full HD 16 GB LPDDR5-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Home Silver New Repack/Repacked
, ревю HP ENVY x360 15-FE0053D Intel® Core™ i7 i7-1355U Hybrid (2-in-1) 39.6 cm (15.6) Touchscreen Full HD 16 GB LPDDR5-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Home Silver New Repack/Repacked
, промоция HP ENVY x360 15-FE0053D Intel® Core™ i7 i7-1355U Hybrid (2-in-1) 39.6 cm (15.6) Touchscreen Full HD 16 GB LPDDR5-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Home Silver New Repack/Repacked
, онлайн магазин HP ENVY x360 15-FE0053D Intel® Core™ i7 i7-1355U Hybrid (2-in-1) 39.6 cm (15.6) Touchscreen Full HD 16 GB LPDDR5-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Home Silver New Repack/Repacked
, поръчай HP ENVY x360 15-FE0053D Intel® Core™ i7 i7-1355U Hybrid (2-in-1) 39.6 cm (15.6) Touchscreen Full HD 16 GB LPDDR5-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Home Silver New Repack/Repacked
, HP ENVY x360 15-FE0053D Intel® Core™ i7 i7-1355U Hybrid (2-in-1) 39.6 cm (15.6) Touchscreen Full HD 16 GB LPDDR5-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Home Silver New Repack/Repacked мнения
, HP ENVY x360 15-FE0053D Intel® Core™ i7 i7-1355U Hybrid (2-in-1) 39.6 cm (15.6) Touchscreen Full HD 16 GB LPDDR5-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Home Silver New Repack/Repacked сравнение
, евтин Лаптопи
, топ Лаптопи
, най-добър Лаптопи
, нов Лаптопи
, hewlett-packard {ucfirst}лаптопи
, оригинален HP ENVY x360 15-FE0053D Intel® Core™ i7 i7-1355U Hybrid (2-in-1) 39.6 cm (15.6) Touchscreen Full HD 16 GB LPDDR5-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Home Silver New Repack/Repacked
, гаранция HP ENVY x360 15-FE0053D Intel® Core™ i7 i7-1355U Hybrid (2-in-1) 39.6 cm (15.6) Touchscreen Full HD 16 GB LPDDR5-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Home Silver New Repack/Repacked
, бърза доставка HP ENVY x360 15-FE0053D Intel® Core™ i7 i7-1355U Hybrid (2-in-1) 39.6 cm (15.6) Touchscreen Full HD 16 GB LPDDR5-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Home Silver New Repack/Repacked
, Hewlett-Packard цена
, Hewlett-Packard промоция
, Hewlett-Packard отстъпка
, Hewlett-Packard Лаптопи
, лаптопи в българия
, лаптопи techmag
, онлайн поръчка Лаптопи
, магазин за Лаптопи
, топ оферти Лаптопи
, Hewlett-Packard 7H9Y3UA характеристики
, Hewlett-Packard 7H9Y3UA спецификации
, Hewlett-Packard 7H9Y3UA review
, Hewlett-Packard 7H9Y3UA сравнение
, Hewlett-Packard 7H9Y3UA отзиви
, Hewlett-Packard 7H9Y3UA намаление
| Processor cache type: | Smart Cache |
| Processor threads: | 12 |
| Processor model: | i7-1355U |
| Processor cores: | 10 |
| Processor boost frequency: | 5 GHz |
| Processor cache: | 12 MB |
| Processor family: | Intel® Core™ i7 |
| Performance-core Max Turbo Frequency: | 5 GHz |
| Efficient-core Max Turbo Frequency: | 3.7 GHz |
| Processor manufacturer: | Intel |
| Processor generation: | 13th gen Intel® Core™ i7 |
| Performance cores: | 2 |
| Maximum turbo power: | 55 W |
| Efficient cores: | 8 |
| Processor base power: | 15 W |
| Discrete graphics card model: | Not available |
| On-board graphics card model: | Intel Iris Xe Graphics |
| Discrete graphics card: | No |
| On-board graphics card family: | Intel Iris Xe Graphics |
| On-board graphics card: | Yes |
| On-board GPU manufacturer: | Intel |
| Maximum internal memory: | 16 GB |
| Internal memory: | 16 GB |
| Internal memory type: | LPDDR5-SDRAM |
| Memory clock speed: | 5200 MHz |
| Memory form factor: | On-board |
| Product colour: | Silver |
| Product type: | Hybrid (2-in-1) |
| Original brand name: | HP |
| Colour name: | Natural silver aluminum |
| Introduction year: | 2024 |
| AC adapter input voltage: | 100 - 240 V |
| AC adapter power: | 65 W |
| AC adapter frequency: | 50 - 60 Hz |
| Trusted Platform Module (TPM): | Yes |
| Password protection: | Yes |
| Weight: | 1.77 kg |
| Depth: | 228.4 mm |
| Width: | 357.3 mm |
| Height: | 18.3 mm |
| Antenna type: | 2x2 |
| Bluetooth: | Yes |
| Wi-Fi standards: | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Top Wi-Fi standard: | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Bluetooth version: | 5.3 |
| Mobile network connection: | No |
| WLAN controller model: | Intel Wi-Fi 6E AX211 |
| WLAN controller manufacturer: | Intel |
| Motherboard chipset: | Intel SoC |
| Accelerometer: | Yes |
| Electronic compass: | Yes |
| Temperature sensor: | Yes |
| Gyroscope: | Yes |
| Package width: | 69 mm |
| Package height: | 305 mm |
| Package depth: | 520 mm |
| Package weight: | 3.04 kg |
| Native aspect ratio: | 16:9 |
| Display diagonal: | 39.6 cm (15.6") |
| LED backlight: | Yes |
| HD type: | Full HD |
| Display resolution: | 1920 x 1080 pixels |
| Colour gamut: | 100% |
| Touchscreen: | Yes |
| Display brightness: | 400 cd/m² |
| Display diagonal (metric): | 39.6 cm |
| Panel type: | IPS |
| RGB colour space: | sRGB |
| High Dynamic Range (HDR) supported: | Yes |
| Operating system architecture: | 64-bit |
| Operating system installed: | Windows 11 Home |
| Audio system: | B&O PLAY |
| Built-in microphone: | Yes |
| Number of built-in speakers: | 2 |
| Built-in speaker(s): | Yes |
| Number of microphones: | 2 |
| Speakers manufacturer: | Bang & Olufsen |
| Total storage capacity: | 512 GB |
| Optical drive type: | No |
| Storage media: | SSD |
| SSD interface: | PCI Express |
| SSD capacity: | 512 GB |
| Total SSDs capacity: | 512 GB |
| SSD form factor: | M.2 |
| NVMe: | Yes |
| Card reader integrated: | Yes |
| Number of SSDs installed: | 1 |
| Compatible memory cards: | SD |
| SSD memory type: | TLC |
| HDMI ports quantity: | 1 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-A ports quantity: | 2 |
| HDMI version: | 2.1 |
| Charging port type: | USB Type-C |
| Combo headphone/mic port: | Yes |
| USB Type-C DisplayPort Alternate Mode: | Yes |
| USB Sleep-and-Charge ports: | 3 |
| Intel® Thunderbolt 4: | Yes |
| USB Sleep-and-Charge: | Yes |
| USB Power Delivery (USB PD): | Yes |
| Thunderbolt 4 ports quantity: | 2 |
| Front camera: | Yes |
| Infrared (IR) camera: | Yes |
| Front camera resolution (numeric): | 5 MP |
| Battery capacity: | 55 Wh |
| Number of battery cells: | 4 |
| Battery technology: | Lithium Polymer (LiPo) |
| Battery life (max): | 13.25 h |
| Fast charging time (50%): | 30 min |
| Fast charging: | Yes |
| Pointing device: | Touchpad |
| Keyboard backlit: | Yes |
| Numeric keypad: | No |
| Full-size keyboard: | Yes |
| Number of speakers: | 2 |
| Hazard pictogram(s): | GHS07: Harmful, GHS08: Health hazard, GHS09: Environmental hazard |
| HP Imagepad: | Yes |
| HP segment: | Home |
| HP front camera: | HP Wide Vision 5MP |
| HP speaker type: | HP Dual Speakers |
| HP Audio Boost: | Yes |
| Sustainability compliance: | Yes |






