





















Chuwi GemiBook-X-Pro-K2 N150/14.1" FHD AntiGlare IPS/16GB/SSD 512GB/BT/Win 11 Grey Laptop
- Наличност: Изчерпан
- Модел: MOBCHWNOT0021
- Тегло: 2.01kg
- SKU: MOBCHWNOT0021
363.68€ (711.30лв.)
без ДДС: 303.07€ (592.75лв.)
![]() |
12 x 34.34 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
Chuwi GemiBook-X-Pro-K2 N150/14.1 FHD AntiGlare IPS/16GB/SSD 512GB/BT/Win 11 Grey Laptop
, MOBCHWNOT0021
, CHUWI
, Компютри
, Лаптопи & Периферия
, купете Chuwi GemiBook-X-Pro-K2 N150/14.1 FHD AntiGlare IPS/16GB/SSD 512GB/BT/Win 11 Grey Laptop
, цена Chuwi GemiBook-X-Pro-K2 N150/14.1 FHD AntiGlare IPS/16GB/SSD 512GB/BT/Win 11 Grey Laptop
, оферти Chuwi GemiBook-X-Pro-K2 N150/14.1 FHD AntiGlare IPS/16GB/SSD 512GB/BT/Win 11 Grey Laptop
, ревю Chuwi GemiBook-X-Pro-K2 N150/14.1 FHD AntiGlare IPS/16GB/SSD 512GB/BT/Win 11 Grey Laptop
, промоция Chuwi GemiBook-X-Pro-K2 N150/14.1 FHD AntiGlare IPS/16GB/SSD 512GB/BT/Win 11 Grey Laptop
, онлайн магазин Chuwi GemiBook-X-Pro-K2 N150/14.1 FHD AntiGlare IPS/16GB/SSD 512GB/BT/Win 11 Grey Laptop
, поръчай Chuwi GemiBook-X-Pro-K2 N150/14.1 FHD AntiGlare IPS/16GB/SSD 512GB/BT/Win 11 Grey Laptop
, Chuwi GemiBook-X-Pro-K2 N150/14.1 FHD AntiGlare IPS/16GB/SSD 512GB/BT/Win 11 Grey Laptop мнения
, Chuwi GemiBook-X-Pro-K2 N150/14.1 FHD AntiGlare IPS/16GB/SSD 512GB/BT/Win 11 Grey Laptop сравнение
, евтин Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ Компютри
, Лаптопи & Периферия
, най-добър Компютри
, Лаптопи & Периферия
, нов Компютри
, Лаптопи & Периферия
, chuwi {ucfirst}компютри
, лаптопи & периферия
, оригинален Chuwi GemiBook-X-Pro-K2 N150/14.1 FHD AntiGlare IPS/16GB/SSD 512GB/BT/Win 11 Grey Laptop
, гаранция Chuwi GemiBook-X-Pro-K2 N150/14.1 FHD AntiGlare IPS/16GB/SSD 512GB/BT/Win 11 Grey Laptop
, бърза доставка Chuwi GemiBook-X-Pro-K2 N150/14.1 FHD AntiGlare IPS/16GB/SSD 512GB/BT/Win 11 Grey Laptop
, CHUWI цена
, CHUWI промоция
, CHUWI отстъпка
, CHUWI Компютри
, Лаптопи & Периферия
, компютри
, лаптопи & периферия в българия
, компютри
, лаптопи & периферия techmag
, онлайн поръчка Компютри
, Лаптопи & Периферия
, магазин за Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ оферти Компютри
, Лаптопи & Периферия
, CHUWI MOBCHWNOT0021 характеристики
, CHUWI MOBCHWNOT0021 спецификации
, CHUWI MOBCHWNOT0021 review
, CHUWI MOBCHWNOT0021 сравнение
, CHUWI MOBCHWNOT0021 отзиви
, CHUWI MOBCHWNOT0021 намаление
EAN: 5903719148931
MPN: GemiBook-X-Pro-K2
Technical Specifications
| Processor manufacturer | Intel |
| Processor base power | 6 W |
| Processor threads | 4 |
| Processor cores | 4 |
| Processor cache | 6 MB |
| Processor boost frequency | 3.6 GHz |
| Processor model | N150 |
| Processor cache type | Smart Cache |
| Processor family | Intel® N |
| On-board graphics card | Yes |
| On-board graphics card family | Intel Graphics |
| Discrete graphics card | No |
| On-board GPU manufacturer | Intel |
| Discrete graphics card model | Not available |
| On-board graphics card model | Intel Graphics |
| Internal memory | 16 GB |
| Internal memory type | LPDDR5-SDRAM |
| Product type | Laptop |
| Housing material | Plastic |
| Product colour | Black |
| Battery recharge time | 3.5 h |
| DC-in jack | Yes |
| Trusted Platform Module (TPM) version | 2.0 |
| Trusted Platform Module (TPM) | Yes |
| Depth | 219.9 mm |
| Height | 19.9 mm |
| Width | 323.4 mm |
| Weight | 1.46 kg |
| Bluetooth version | 5.2 |
| Wi-Fi standards | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Top Wi-Fi standard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Display brightness | 250 cd/m² |
| HD type | Full HD |
| Native aspect ratio | 16:9 |
| Display resolution | 1920 x 1080 pixels |
| Display diagonal | 35.8 cm (14.1") |
| Operating system installed | Windows 11 Home |
| Operating system architecture | 64-bit |
| Speaker power | 1 W |
| Microphone in | Yes |
| Number of built-in speakers | 2 |
| Total SSDs capacity | 512 GB |
| Number of SSDs installed | 1 |
| SSD capacity | 512 GB |
| Storage media | SSD |
| Total storage capacity | 512 GB |
| Optical drive type | No |
| HDMI version | 1.4 |
| Combo headphone/mic port | Yes |
| HDMI ports quantity | 1 |
| USB 3.0 Type-C ports quantity | 1 |
| Front camera | Yes |
| Battery capacity | 5000 mAh |
| Battery capacity | 38 Wh |
| Battery technology | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Battery voltage | 7.6 V |
| Pointing device | Touchpad |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 7.2 x 47 x 27.3 cm
Weight: 2.009 kg



