
BRIT Premium by Nature Medium Chicken - dry dog food - 15 kg – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: AMABEZKAR3527
- Тегло: 15.05kg
73.38€ (143.52лв.)
без ДДС: 61.15€ (119.60лв.)
Етикети:
BRIT Premium by Nature Medium Chicken - dry dog food - 15 kg
, AMABEZKAR3527
, Brit
, Храна за кучета
, Домашни любимци
, купете BRIT Premium by Nature Medium Chicken - dry dog food - 15 kg
, цена BRIT Premium by Nature Medium Chicken - dry dog food - 15 kg
, оферти BRIT Premium by Nature Medium Chicken - dry dog food - 15 kg
, ревю BRIT Premium by Nature Medium Chicken - dry dog food - 15 kg
, промоция BRIT Premium by Nature Medium Chicken - dry dog food - 15 kg
, онлайн магазин BRIT Premium by Nature Medium Chicken - dry dog food - 15 kg
, поръчай BRIT Premium by Nature Medium Chicken - dry dog food - 15 kg
, BRIT Premium by Nature Medium Chicken - dry dog food - 15 kg мнения
, BRIT Premium by Nature Medium Chicken - dry dog food - 15 kg сравнение
, евтин Храна за кучета
, топ Храна за кучета
, най-добър Храна за кучета
, нов Храна за кучета
, brit {ucfirst}храна за кучета
, оригинален BRIT Premium by Nature Medium Chicken - dry dog food - 15 kg
, гаранция BRIT Premium by Nature Medium Chicken - dry dog food - 15 kg
, бърза доставка BRIT Premium by Nature Medium Chicken - dry dog food - 15 kg
, Brit цена
, Brit промоция
, Brit отстъпка
, Brit Храна за кучета
, храна за кучета в българия
, храна за кучета techmag
, онлайн поръчка Храна за кучета
, магазин за Храна за кучета
, топ оферти Храна за кучета
, Brit AMABEZKAR3527 характеристики
, Brit AMABEZKAR3527 спецификации
, Brit AMABEZKAR3527 review
, Brit AMABEZKAR3527 сравнение
, Brit AMABEZKAR3527 отзиви
, Brit AMABEZKAR3527 намаление
| Animal type(s): | Dog |
| Dosage form: | Solid |
| Health effects: | General health |
| Package type: | Plastic bag, Sack |
| Breed size: | Medium (11 - 25kg) |
| Soy free: | Yes |
| Dog breed: | All breeds of medium-sized dogs |
| Gluten free: | No |
| Pet life stage: | Mature |
| Pet food flavor: | Chicken |
| Weight: | 15 kg |
| Sugar free: | No data available |
| Pet specific needs: | No specific needs |
| Preservative free: | Y |
| Lactose free: | Yes |
| Main flavor: | Chicken |
| Weight range: | 10 kg - 15,9 kg |
| No artificial colours: | Yes |
| Product category : | Dry food |
| Size of breed: | Medium breed 10 - 25 kg |
| Age of the pet : | Adult |
| Additional features: | Hair and skin |
| Series : | BRIT Premium by Nature |
| Category: | For dog |
| Crude fibres: | 2.2% |
| Protein: | 26% |
| Moisture content: | 10% |
| Crude ash: | 7% |
| Fat content: | 15% |





