
BRIT Care Dog Grain-free Adult Small & Medium Salmon - dry dog food - 1 kg – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: DLPRITKAS0012
- Тегло: 1.20kg
20.42€ (39.95лв.)
без ДДС: 17.02€ (33.29лв.)
Етикети:
BRIT Care Dog Grain-free Adult Small & Medium Salmon - dry dog food - 1 kg
, DLPRITKAS0012
, Brit
, Храна за кучета
, Домашни любимци
, купете BRIT Care Dog Grain-free Adult Small & Medium Salmon - dry dog food - 1 kg
, цена BRIT Care Dog Grain-free Adult Small & Medium Salmon - dry dog food - 1 kg
, оферти BRIT Care Dog Grain-free Adult Small & Medium Salmon - dry dog food - 1 kg
, ревю BRIT Care Dog Grain-free Adult Small & Medium Salmon - dry dog food - 1 kg
, промоция BRIT Care Dog Grain-free Adult Small & Medium Salmon - dry dog food - 1 kg
, онлайн магазин BRIT Care Dog Grain-free Adult Small & Medium Salmon - dry dog food - 1 kg
, поръчай BRIT Care Dog Grain-free Adult Small & Medium Salmon - dry dog food - 1 kg
, BRIT Care Dog Grain-free Adult Small & Medium Salmon - dry dog food - 1 kg мнения
, BRIT Care Dog Grain-free Adult Small & Medium Salmon - dry dog food - 1 kg сравнение
, евтин Храна за кучета
, топ Храна за кучета
, най-добър Храна за кучета
, нов Храна за кучета
, brit {ucfirst}храна за кучета
, оригинален BRIT Care Dog Grain-free Adult Small & Medium Salmon - dry dog food - 1 kg
, гаранция BRIT Care Dog Grain-free Adult Small & Medium Salmon - dry dog food - 1 kg
, бърза доставка BRIT Care Dog Grain-free Adult Small & Medium Salmon - dry dog food - 1 kg
, Brit цена
, Brit промоция
, Brit отстъпка
, Brit Храна за кучета
, храна за кучета в българия
, храна за кучета techmag
, онлайн поръчка Храна за кучета
, магазин за Храна за кучета
, топ оферти Храна за кучета
, Brit DLPRITKAS0012 характеристики
, Brit DLPRITKAS0012 спецификации
, Brit DLPRITKAS0012 review
, Brit DLPRITKAS0012 сравнение
, Brit DLPRITKAS0012 отзиви
, Brit DLPRITKAS0012 намаление
| Gluten free: | Yes |
| Breed size: | Medium (11 - 25kg), Small (2-10 kg) |
| Pet food flavor: | Salmon |
| Dosage form: | Solid |
| Lactose free: | Yes |
| Pet life stage: | Mature |
| Animal type(s): | Dog |
| Age of the pet : | Adult |
| Soy free: | Yes |
| Dog breed: | All breeds of small and medium-sized dogs |
| Weight: | 1 kg |
| Pet specific needs: | Food alergy |
| Sugar free: | Yes |
| Preservative free: | Y |
| Health effects: | Allergy treatment, General health |
| Main flavor: | Fish, Salmon |
| Package type: | Plastic bag, Sack |
| Product category : | Dry food |
| No artificial colours: | Yes |
| Additional features: | Hair and skin, Grain-free, Food hypersensitivity, Allergy |
| Series : | BRIT Care, BRIT Care Grain-Free |
| Weight range: | 1 kg - 1,9 kg |
| Size of breed: | Small breed 5 - 10 kg, Medium breed 10 - 25 kg |
| Category: | For dog |
| Protein: | 26% |
| Moisture content: | 10% |
| Crude ash: | 6.2% |
| Fat content: | 15% |
| Crude fibres: | 3.5% |





