
-28 %
BRIT Premium by Nature Junior M Chicken - dry dog food - 1 kg – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: DLPRITKAM0020
- Тегло: 1.05kg
5.46€ (10.68лв.)
7.55€ (14.76лв.)
без ДДС: 4.55€ (8.90лв.)
Етикети:
BRIT Premium by Nature Junior M Chicken - dry dog food - 1 kg
, DLPRITKAM0020
, Brit
, Храна за кучета
, Домашни любимци
, купете BRIT Premium by Nature Junior M Chicken - dry dog food - 1 kg
, цена BRIT Premium by Nature Junior M Chicken - dry dog food - 1 kg
, оферти BRIT Premium by Nature Junior M Chicken - dry dog food - 1 kg
, ревю BRIT Premium by Nature Junior M Chicken - dry dog food - 1 kg
, промоция BRIT Premium by Nature Junior M Chicken - dry dog food - 1 kg
, онлайн магазин BRIT Premium by Nature Junior M Chicken - dry dog food - 1 kg
, поръчай BRIT Premium by Nature Junior M Chicken - dry dog food - 1 kg
, BRIT Premium by Nature Junior M Chicken - dry dog food - 1 kg мнения
, BRIT Premium by Nature Junior M Chicken - dry dog food - 1 kg сравнение
, евтин Храна за кучета
, топ Храна за кучета
, най-добър Храна за кучета
, нов Храна за кучета
, brit {ucfirst}храна за кучета
, оригинален BRIT Premium by Nature Junior M Chicken - dry dog food - 1 kg
, гаранция BRIT Premium by Nature Junior M Chicken - dry dog food - 1 kg
, бърза доставка BRIT Premium by Nature Junior M Chicken - dry dog food - 1 kg
, Brit цена
, Brit промоция
, Brit отстъпка
, Brit Храна за кучета
, храна за кучета в българия
, храна за кучета techmag
, онлайн поръчка Храна за кучета
, магазин за Храна за кучета
, топ оферти Храна за кучета
, Brit DLPRITKAM0020 характеристики
, Brit DLPRITKAM0020 спецификации
, Brit DLPRITKAM0020 review
, Brit DLPRITKAM0020 сравнение
, Brit DLPRITKAM0020 отзиви
, Brit DLPRITKAM0020 намаление
| Lactose free: | Yes |
| Sugar free: | No data available |
| Weight: | 1 kg |
| Pet food flavor: | Chicken |
| Pet specific needs: | Bone structure, Joints development |
| Preservative free: | Y |
| Pet life stage: | Junior |
| Dog breed: | All breeds of medium-sized dogs |
| Breed size: | Medium (11 - 25kg) |
| Gluten free: | No |
| Soy free: | Yes |
| Package type: | Plastic bag, Sack, Plastic packaging |
| Product category : | Dry food |
| Dosage form: | Solid |
| No artificial colours: | Yes |
| Size of breed: | Medium breed 10 - 25 kg |
| Health effects: | Healthy bones, healthy growth, strong and powerful teeth |
| Animal type(s): | Dog |
| Additional features: | Hair and skin |
| Series : | BRIT Premium by Nature |
| Age of the pet : | Junior |
| Category: | For dog |
| Main flavor: | Chicken |
| Weight range: | 1 kg - 1,9 kg |
| Fat content: | 18% |
| Moisture content: | 10% |
| Crude ash: | 6.8% |
| Crude fibres: | 2% |
| Protein: | 31% |





