
BRIT Care Puppy Salmon - dry dog food - 1 kg – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: 100-172193
- Тегло: 1.02kg
19.48€ (38.09лв.)
без ДДС: 16.23€ (31.74лв.)
Етикети:
BRIT Care Puppy Salmon - dry dog food - 1 kg
, 100-172193
, Brit
, Храна за кучета
, Домашни любимци
, купете BRIT Care Puppy Salmon - dry dog food - 1 kg
, цена BRIT Care Puppy Salmon - dry dog food - 1 kg
, оферти BRIT Care Puppy Salmon - dry dog food - 1 kg
, ревю BRIT Care Puppy Salmon - dry dog food - 1 kg
, промоция BRIT Care Puppy Salmon - dry dog food - 1 kg
, онлайн магазин BRIT Care Puppy Salmon - dry dog food - 1 kg
, поръчай BRIT Care Puppy Salmon - dry dog food - 1 kg
, BRIT Care Puppy Salmon - dry dog food - 1 kg мнения
, BRIT Care Puppy Salmon - dry dog food - 1 kg сравнение
, евтин Храна за кучета
, топ Храна за кучета
, най-добър Храна за кучета
, нов Храна за кучета
, brit {ucfirst}храна за кучета
, оригинален BRIT Care Puppy Salmon - dry dog food - 1 kg
, гаранция BRIT Care Puppy Salmon - dry dog food - 1 kg
, бърза доставка BRIT Care Puppy Salmon - dry dog food - 1 kg
, Brit цена
, Brit промоция
, Brit отстъпка
, Brit Храна за кучета
, храна за кучета в българия
, храна за кучета techmag
, онлайн поръчка Храна за кучета
, магазин за Храна за кучета
, топ оферти Храна за кучета
, Brit 100-172193 характеристики
, Brit 100-172193 спецификации
, Brit 100-172193 review
, Brit 100-172193 сравнение
, Brit 100-172193 отзиви
, Brit 100-172193 намаление
| Package type: | Plastic bag, Sack |
| Pet food flavor: | Salmon |
| Gluten free: | Yes |
| Soy free: | Yes |
| Breed size: | Every size (2 - 80kg) |
| Weight: | 1 kg |
| Sugar free: | Yes |
| Pet specific needs: | Growth period |
| Preservative free: | Y |
| Pet life stage: | Puppy |
| Animal type(s): | Dog |
| Health effects: | Healthy bones, healthy growth, strong and powerful teeth |
| Dog breed: | Any breed |
| Dosage form: | Solid |
| Lactose free: | Yes |
| No artificial colours: | Yes |
| Product category : | Dry food |
| Weight range: | 1 kg - 1,9 kg |
| Main flavor: | Fish, Salmon |
| Series : | BRIT Care Grain-Free, BRIT Care |
| Additional features: | Hair and skin, Grain-free, Food hypersensitivity, Allergy, Gluten-free |
| Age of the pet : | Junior |
| Size of breed: | Suitable for all breeds |
| Category: | For dog |
| Fat content: | 18% |
| Crude ash: | 7% |
| Protein: | 30% |
| Crude fibres: | 2.5% |





