
FARMINA N&D Pumpkin Mini Puppy - dry dog food - 2,5 kg – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: PND025850S
- Тегло: 2.54kg
46.51€ (90.97лв.)
без ДДС: 38.76€ (75.81лв.)
Етикети:
FARMINA N&D Pumpkin Mini Puppy - dry dog food - 2
, 5 kg
, PND025850S
, Farmina
, Храна за кучета
, Домашни любимци
, купете FARMINA N&D Pumpkin Mini Puppy - dry dog food - 2
, 5 kg
, цена FARMINA N&D Pumpkin Mini Puppy - dry dog food - 2
, 5 kg
, оферти FARMINA N&D Pumpkin Mini Puppy - dry dog food - 2
, 5 kg
, ревю FARMINA N&D Pumpkin Mini Puppy - dry dog food - 2
, 5 kg
, промоция FARMINA N&D Pumpkin Mini Puppy - dry dog food - 2
, 5 kg
, онлайн магазин FARMINA N&D Pumpkin Mini Puppy - dry dog food - 2
, 5 kg
, поръчай FARMINA N&D Pumpkin Mini Puppy - dry dog food - 2
, 5 kg
, FARMINA N&D Pumpkin Mini Puppy - dry dog food - 2
, 5 kg мнения
, FARMINA N&D Pumpkin Mini Puppy - dry dog food - 2
, 5 kg сравнение
, евтин Храна за кучета
, топ Храна за кучета
, най-добър Храна за кучета
, нов Храна за кучета
, farmina {ucfirst}храна за кучета
, оригинален FARMINA N&D Pumpkin Mini Puppy - dry dog food - 2
, 5 kg
, гаранция FARMINA N&D Pumpkin Mini Puppy - dry dog food - 2
, 5 kg
, бърза доставка FARMINA N&D Pumpkin Mini Puppy - dry dog food - 2
, 5 kg
, Farmina цена
, Farmina промоция
, Farmina отстъпка
, Farmina Храна за кучета
, храна за кучета в българия
, храна за кучета techmag
, онлайн поръчка Храна за кучета
, магазин за Храна за кучета
, топ оферти Храна за кучета
, Farmina PND025850S характеристики
, Farmina PND025850S спецификации
, Farmina PND025850S review
, Farmina PND025850S сравнение
, Farmina PND025850S отзиви
, Farmina PND025850S намаление
| Size of breed: | Small breed 5 - 10 kg |
| Additional features: | Joint support, Grain-free, Food hypersensitivity |
| Age of the pet : | Junior |
| Category: | For dog |
| Series : | FARMINA N&D Pumpkin |
| No artificial colours: | Yes |
| Product category : | Dry food |
| Main flavor: | Lamb |
| Weight range: | 2 kg - 4,9 kg |
| Lactose free: | Yes |
| Animal type(s): | Dog |
| Sugar free: | No data available |
| Gluten free: | Yes |
| Pet life stage: | Pregnancy and lactation of mother and puppies |
| Package type: | Plastic bag, Sack |
| Health effects: | Healthy bones, healthy growth, strong and powerful teeth |
| Pet food flavor: | Lamb |
| Breed size: | Small (2-10 kg) |
| Dog breed: | All breeds of small dogs |
| Soy free: | Yes |
| Pet specific needs: | Growth period |
| Preservative free: | Y |
| Weight: | 2.5 kg |
| Dosage form: | Solid |
| Crude ash: | 7% |
| Crude fibres: | 1.5% |
| Protein: | 31% |
| Fat content: | 22% |
| Moisture content: | 10% |









