
BRIT Care Mini Hair&Skin Salmon&Herring - dry dog food - 7 kg – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: DLPRITKAS0001
- Тегло: 7.26kg
59.45€ (116.27лв.)
без ДДС: 49.54€ (96.89лв.)
Етикети:
BRIT Care Mini Hair&Skin Salmon&Herring - dry dog food - 7 kg
, DLPRITKAS0001
, Brit
, Храна за кучета
, Домашни любимци
, купете BRIT Care Mini Hair&Skin Salmon&Herring - dry dog food - 7 kg
, цена BRIT Care Mini Hair&Skin Salmon&Herring - dry dog food - 7 kg
, оферти BRIT Care Mini Hair&Skin Salmon&Herring - dry dog food - 7 kg
, ревю BRIT Care Mini Hair&Skin Salmon&Herring - dry dog food - 7 kg
, промоция BRIT Care Mini Hair&Skin Salmon&Herring - dry dog food - 7 kg
, онлайн магазин BRIT Care Mini Hair&Skin Salmon&Herring - dry dog food - 7 kg
, поръчай BRIT Care Mini Hair&Skin Salmon&Herring - dry dog food - 7 kg
, BRIT Care Mini Hair&Skin Salmon&Herring - dry dog food - 7 kg мнения
, BRIT Care Mini Hair&Skin Salmon&Herring - dry dog food - 7 kg сравнение
, евтин Храна за кучета
, топ Храна за кучета
, най-добър Храна за кучета
, нов Храна за кучета
, brit {ucfirst}храна за кучета
, оригинален BRIT Care Mini Hair&Skin Salmon&Herring - dry dog food - 7 kg
, гаранция BRIT Care Mini Hair&Skin Salmon&Herring - dry dog food - 7 kg
, бърза доставка BRIT Care Mini Hair&Skin Salmon&Herring - dry dog food - 7 kg
, Brit цена
, Brit промоция
, Brit отстъпка
, Brit Храна за кучета
, храна за кучета в българия
, храна за кучета techmag
, онлайн поръчка Храна за кучета
, магазин за Храна за кучета
, топ оферти Храна за кучета
, Brit DLPRITKAS0001 характеристики
, Brit DLPRITKAS0001 спецификации
, Brit DLPRITKAS0001 review
, Brit DLPRITKAS0001 сравнение
, Brit DLPRITKAS0001 отзиви
, Brit DLPRITKAS0001 намаление
| Product category : | Dry food |
| Age of the pet : | Adult |
| Pet food flavor: | Herring, Salmon |
| Package type: | Sack |
| Dog breed: | Small dog breeds, All breeds of miniature dogs |
| Gluten free: | Yes |
| Weight: | 7 kg |
| Health effects: | Skin & coat |
| Pet life stage: | Mature |
| Breed size: | Mini (5 - 10kg) |
| Dosage form: | Solid |
| Soy free: | Yes |
| No artificial colours: | Yes |
| Animal type(s): | Dog |
| Pet specific needs: | Skin and coat, Hair loss |
| Sugar free: | No data available |
| Lactose free: | Yes |
| Series : | BRIT Care |
| Preservative free: | Y |
| Category: | For dog |
| Seasonal offer: | Spring |
| Main flavor: | Salmon, Fish |
| Additional features: | Grain-free, Hair and skin |
| Size of breed: | Small breed 5 - 10 kg |
| Weight range: | 5 kg - 9,9 kg |
| Moisture content: | 10% |
| Crude fibres: | 1.8% |
| Protein: | 32% |
| Crude ash: | 8.4% |
| Fat content: | 18% |





