
-28 %
BRIT Care Dog Sustainable Adult Small Breed Chicken & Insect - dry dog food - 7 kg – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: 100-172174
- Тегло: 7.43kg
41.21€ (80.60лв.)
57.06€ (111.60лв.)
без ДДС: 34.34€ (67.16лв.)
Етикети:
BRIT Care Dog Sustainable Adult Small Breed Chicken & Insect - dry dog food - 7 kg
, 100-172174
, Brit
, Храна за кучета
, Домашни любимци
, купете BRIT Care Dog Sustainable Adult Small Breed Chicken & Insect - dry dog food - 7 kg
, цена BRIT Care Dog Sustainable Adult Small Breed Chicken & Insect - dry dog food - 7 kg
, оферти BRIT Care Dog Sustainable Adult Small Breed Chicken & Insect - dry dog food - 7 kg
, ревю BRIT Care Dog Sustainable Adult Small Breed Chicken & Insect - dry dog food - 7 kg
, промоция BRIT Care Dog Sustainable Adult Small Breed Chicken & Insect - dry dog food - 7 kg
, онлайн магазин BRIT Care Dog Sustainable Adult Small Breed Chicken & Insect - dry dog food - 7 kg
, поръчай BRIT Care Dog Sustainable Adult Small Breed Chicken & Insect - dry dog food - 7 kg
, BRIT Care Dog Sustainable Adult Small Breed Chicken & Insect - dry dog food - 7 kg мнения
, BRIT Care Dog Sustainable Adult Small Breed Chicken & Insect - dry dog food - 7 kg сравнение
, евтин Храна за кучета
, топ Храна за кучета
, най-добър Храна за кучета
, нов Храна за кучета
, brit {ucfirst}храна за кучета
, оригинален BRIT Care Dog Sustainable Adult Small Breed Chicken & Insect - dry dog food - 7 kg
, гаранция BRIT Care Dog Sustainable Adult Small Breed Chicken & Insect - dry dog food - 7 kg
, бърза доставка BRIT Care Dog Sustainable Adult Small Breed Chicken & Insect - dry dog food - 7 kg
, Brit цена
, Brit промоция
, Brit отстъпка
, Brit Храна за кучета
, храна за кучета в българия
, храна за кучета techmag
, онлайн поръчка Храна за кучета
, магазин за Храна за кучета
, топ оферти Храна за кучета
, Brit 100-172174 характеристики
, Brit 100-172174 спецификации
, Brit 100-172174 review
, Brit 100-172174 сравнение
, Brit 100-172174 отзиви
, Brit 100-172174 намаление
| Package type: | Sack |
| Weight: | 7 kg |
| Animal type(s): | Dog |
| Main flavor: | Chicken, Insects |
| Pet food flavor: | Chicken, Insects |
| Dosage form: | Solid |
| Pet life stage: | Mature |
| Health effects: | General health |
| Lactose free: | Yes |
| Product category : | Dry food |
| No artificial colours: | Yes |
| Preservative free: | Y |
| Pet specific needs: | No specific needs |
| Sugar free: | Yes |
| Age of the pet : | Adult |
| Dog breed: | All breeds of miniature dogs, Small dog breeds |
| Soy free: | Yes |
| Breed size: | X-Small (< 4kg), Small (2-10 kg) |
| Gluten free: | No |
| Additional features: | Allergy, Hair and skin, Food hypersensitivity |
| Seasonal offer: | Spring |
| Size of breed: | Small breed 5 - 10 kg |
| Series : | BRIT Care, BRIT Care Sustainable |
| Weight range: | 5 kg - 9,9 kg |
| Category: | For dog |
| Crude ash: | 6.5% |
| Fat content: | 17% |
| Protein: | 28% |
| Crude fibres: | 3% |
| Moisture content: | 10% |





