
-28 %
BRIT Care Hypoallergenic Adult Dog Show Champion Salmon & Herring - dry dog food - 3 kg – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: 100-172227
- Тегло: 3.25kg
20.41€ (39.92лв.)
28.26€ (55.27лв.)
без ДДС: 17.01€ (33.27лв.)
Етикети:
BRIT Care Hypoallergenic Adult Dog Show Champion Salmon & Herring - dry dog food - 3 kg
, 100-172227
, Brit
, Храна за кучета
, Домашни любимци
, купете BRIT Care Hypoallergenic Adult Dog Show Champion Salmon & Herring - dry dog food - 3 kg
, цена BRIT Care Hypoallergenic Adult Dog Show Champion Salmon & Herring - dry dog food - 3 kg
, оферти BRIT Care Hypoallergenic Adult Dog Show Champion Salmon & Herring - dry dog food - 3 kg
, ревю BRIT Care Hypoallergenic Adult Dog Show Champion Salmon & Herring - dry dog food - 3 kg
, промоция BRIT Care Hypoallergenic Adult Dog Show Champion Salmon & Herring - dry dog food - 3 kg
, онлайн магазин BRIT Care Hypoallergenic Adult Dog Show Champion Salmon & Herring - dry dog food - 3 kg
, поръчай BRIT Care Hypoallergenic Adult Dog Show Champion Salmon & Herring - dry dog food - 3 kg
, BRIT Care Hypoallergenic Adult Dog Show Champion Salmon & Herring - dry dog food - 3 kg мнения
, BRIT Care Hypoallergenic Adult Dog Show Champion Salmon & Herring - dry dog food - 3 kg сравнение
, евтин Храна за кучета
, топ Храна за кучета
, най-добър Храна за кучета
, нов Храна за кучета
, brit {ucfirst}храна за кучета
, оригинален BRIT Care Hypoallergenic Adult Dog Show Champion Salmon & Herring - dry dog food - 3 kg
, гаранция BRIT Care Hypoallergenic Adult Dog Show Champion Salmon & Herring - dry dog food - 3 kg
, бърза доставка BRIT Care Hypoallergenic Adult Dog Show Champion Salmon & Herring - dry dog food - 3 kg
, Brit цена
, Brit промоция
, Brit отстъпка
, Brit Храна за кучета
, храна за кучета в българия
, храна за кучета techmag
, онлайн поръчка Храна за кучета
, магазин за Храна за кучета
, топ оферти Храна за кучета
, Brit 100-172227 характеристики
, Brit 100-172227 спецификации
, Brit 100-172227 review
, Brit 100-172227 сравнение
, Brit 100-172227 отзиви
, Brit 100-172227 намаление
| Breed size: | Every size (2 - 80kg) |
| Pet food flavor: | Salmon, Herring |
| Dog breed: | Any breed |
| Pet life stage: | Mature |
| Health effects: | Allergy treatment, Skin & coat |
| Animal type(s): | Dog |
| Gluten free: | Yes |
| Package type: | Plastic bag, Sack |
| Pet specific needs: | Skin and coat, Food alergy |
| Sugar free: | Yes |
| Weight: | 3 kg |
| Main flavor: | Fish, Salmon |
| Series : | BRIT Care Hypoallergenic, BRIT Care |
| No artificial colours: | Yes |
| Weight range: | 2 kg - 4,9 kg |
| Category: | For dog |
| Dosage form: | Solid |
| Additional features: | Allergy, Hair and skin |
| Preservative free: | Y |
| Product category : | Dry food |
| Lactose free: | Yes |
| Soy free: | Yes |
| Age of the pet : | Adult |
| Size of breed: | Suitable for all breeds |
| Crude ash: | 5.8% |
| Crude fibres: | 3% |
| Moisture content: | 10% |
| Protein: | 26% |
| Fat content: | 16% |





