





ASUS Zenbook 14 OLED UM3406HA-WS74T laptop AMD Ryzen™ 7 8840HS 35.6 cm (14") Touchscreen WUXGA 16 GB LPDDR5x-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Home Black New Repack/Repacked – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: UM3406HA-WS74T
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 1.88kg
971.99€ (1,901.04лв.)
без ДДС: 809.99€ (1,584.20лв.)
![]() |
12 x 91.79 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
ASUS Zenbook 14 OLED UM3406HA-WS74T laptop AMD Ryzen™ 7 8840HS 35.6 cm (14) Touchscreen WUXGA 16 GB LPDDR5x-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Home Black New Repack/Repacked
, UM3406HA-WS74T
, ASUS
, Лаптопи
, Лаптопи и аксесоари
, купете ASUS Zenbook 14 OLED UM3406HA-WS74T laptop AMD Ryzen™ 7 8840HS 35.6 cm (14) Touchscreen WUXGA 16 GB LPDDR5x-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Home Black New Repack/Repacked
, цена ASUS Zenbook 14 OLED UM3406HA-WS74T laptop AMD Ryzen™ 7 8840HS 35.6 cm (14) Touchscreen WUXGA 16 GB LPDDR5x-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Home Black New Repack/Repacked
, оферти ASUS Zenbook 14 OLED UM3406HA-WS74T laptop AMD Ryzen™ 7 8840HS 35.6 cm (14) Touchscreen WUXGA 16 GB LPDDR5x-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Home Black New Repack/Repacked
, ревю ASUS Zenbook 14 OLED UM3406HA-WS74T laptop AMD Ryzen™ 7 8840HS 35.6 cm (14) Touchscreen WUXGA 16 GB LPDDR5x-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Home Black New Repack/Repacked
, промоция ASUS Zenbook 14 OLED UM3406HA-WS74T laptop AMD Ryzen™ 7 8840HS 35.6 cm (14) Touchscreen WUXGA 16 GB LPDDR5x-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Home Black New Repack/Repacked
, онлайн магазин ASUS Zenbook 14 OLED UM3406HA-WS74T laptop AMD Ryzen™ 7 8840HS 35.6 cm (14) Touchscreen WUXGA 16 GB LPDDR5x-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Home Black New Repack/Repacked
, поръчай ASUS Zenbook 14 OLED UM3406HA-WS74T laptop AMD Ryzen™ 7 8840HS 35.6 cm (14) Touchscreen WUXGA 16 GB LPDDR5x-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Home Black New Repack/Repacked
, ASUS Zenbook 14 OLED UM3406HA-WS74T laptop AMD Ryzen™ 7 8840HS 35.6 cm (14) Touchscreen WUXGA 16 GB LPDDR5x-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Home Black New Repack/Repacked мнения
, ASUS Zenbook 14 OLED UM3406HA-WS74T laptop AMD Ryzen™ 7 8840HS 35.6 cm (14) Touchscreen WUXGA 16 GB LPDDR5x-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Home Black New Repack/Repacked сравнение
, евтин Лаптопи
, топ Лаптопи
, най-добър Лаптопи
, нов Лаптопи
, asus {ucfirst}лаптопи
, оригинален ASUS Zenbook 14 OLED UM3406HA-WS74T laptop AMD Ryzen™ 7 8840HS 35.6 cm (14) Touchscreen WUXGA 16 GB LPDDR5x-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Home Black New Repack/Repacked
, гаранция ASUS Zenbook 14 OLED UM3406HA-WS74T laptop AMD Ryzen™ 7 8840HS 35.6 cm (14) Touchscreen WUXGA 16 GB LPDDR5x-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Home Black New Repack/Repacked
, бърза доставка ASUS Zenbook 14 OLED UM3406HA-WS74T laptop AMD Ryzen™ 7 8840HS 35.6 cm (14) Touchscreen WUXGA 16 GB LPDDR5x-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Home Black New Repack/Repacked
, ASUS цена
, ASUS промоция
, ASUS отстъпка
, ASUS Лаптопи
, лаптопи в българия
, лаптопи techmag
, онлайн поръчка Лаптопи
, магазин за Лаптопи
, топ оферти Лаптопи
, ASUS UM3406HA-WS74T характеристики
, ASUS UM3406HA-WS74T спецификации
, ASUS UM3406HA-WS74T review
, ASUS UM3406HA-WS74T сравнение
, ASUS UM3406HA-WS74T отзиви
, ASUS UM3406HA-WS74T намаление
| Processor family: | AMD Ryzen™ 7 |
| Processor frequency: | 3.3 GHz |
| Processor manufacturer: | AMD |
| Processor cache: | 24 MB |
| Processor generation: | AMD Ryzen 8000 Series |
| Processor threads: | 16 |
| Processor cache type: | L2 & L3 |
| Processor boost frequency: | 5.1 GHz |
| Processor cores: | 8 |
| Processor model: | 8840HS |
| Discrete graphics card: | No |
| On-board GPU manufacturer: | AMD |
| Discrete graphics card model: | Not available |
| On-board graphics card model: | AMD Radeon 780M |
| On-board graphics card: | Yes |
| Maximum internal memory: | 16 GB |
| Memory form factor: | On-board |
| Internal memory type: | LPDDR5x-SDRAM |
| Memory channels: | Dual-channel |
| Internal memory: | 16 GB |
| Market positioning: | Home |
| Introduction year: | 2024 |
| Housing material: | Aluminium |
| Form factor: | Clamshell |
| Product colour: | Black |
| Colour name: | Jade Black |
| Product type: | Laptop |
| AC adapter power: | 65 W |
| AC adapter input voltage: | 100 - 240 V |
| AC adapter output current: | 3.25 A |
| USB Power Delivery (USB PD): | Yes |
| USB Type-C charging port: | Yes |
| AC adapter output voltage: | 20 V |
| AC adapter frequency: | 50 - 60 Hz |
| Password protection: | Yes |
| Windows Hello: | Yes |
| Trusted Platform Module (TPM): | Yes |
| Face recognition: | Yes |
| Height: | 14.9 mm |
| Weight: | 1.28 kg |
| Depth: | 220.1 mm |
| Width: | 312.4 mm |
| Bluetooth version: | 5.3 |
| Antenna type: | 2x2 |
| Ethernet LAN: | No |
| Wi-Fi standards: | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Bluetooth: | Yes |
| Mobile network connection: | No |
| Top Wi-Fi standard: | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Bag included: | Yes |
| High Dynamic Range (HDR) supported: | Yes |
| Display resolution: | 1920 x 1200 pixels |
| Colour gamut: | 100% |
| Standard Dynamic Range (SDR) brightness: | 500 cd/m² |
| RGB colour space: | DCI-P3 |
| Maximum display brightness (HDR): | 400 cd/m² |
| Panel type: | OLED |
| Maximum refresh rate: | 60 Hz |
| Contrast ratio (typical): | 1000000:1 |
| Native aspect ratio: | 16:10 |
| High Dynamic Range (HDR) technology: | HDR True Black 500 |
| Display surface: | Gloss |
| Display response rise/fall: | 0.2 ms |
| Touchscreen: | Yes |
| Display diagonal: | 35.6 cm (14") |
| Display number of colours: | 1.073 billion colours |
| HD type: | WUXGA |
| Operating system installed: | Windows 11 Home |
| Operating system architecture: | 64-bit |
| Built-in microphone: | Yes |
| Speakers manufacturer: | Harman Kardon |
| Audio system: | Smart Amp |
| Compliance certificates: | REACH |
| Number of SSDs installed: | 1 |
| SSD capacity: | 512 GB |
| Optical drive type: | No |
| SSD interface: | PCI Express 4.0 |
| NVMe: | Yes |
| Total SSDs capacity: | 512 GB |
| SSD form factor: | M.2 |
| Total storage capacity: | 512 GB |
| Storage media: | SSD |
| USB Type-C DisplayPort Alternate Mode: | Yes |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C ports quantity: | 1 |
| USB4 Gen 3x2 ports quantity: | 1 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity: | 1 |
| HDMI ports quantity: | 1 |
| HDMI version: | 2.1 |
| Combo headphone/mic port: | Yes |
| Front camera HD type: | Full HD |
| Privacy camera: | Yes |
| Front camera: | Yes |
| Front camera resolution: | 1920 x 1080 pixels |
| Privacy type: | Privacy shutter |
| Infrared (IR) camera: | Yes |
| Number of battery cells: | 4 |
| Battery capacity: | 75 Wh |
| Battery technology: | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Keyboard backlit: | Yes |
| Numeric keypad: | No |
| Pointing device: | Touchpad |
| Sustainability compliance: | Yes |
| Sustainability certificates: | EPEAT Gold, ENERGY STAR |
| Total processor performance up to: | 38 TOPs |
| NPU performance up to: | 16 TOPs |
| Neural processor unit (NPU): | AMD Ryzen AI |






