


-42 %



ASUS Zenbook A14 UX3407RA-QD020W Qualcomm Snapdragon X1E-78-100 Laptop 35.6 cm (14") WUXGA 32 GB LPDDR5x-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi 7 (802.11be) Windows 11 Home Beige – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: UX3407RA-QD020W
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 2.58kg
1,590.59€ (3,110.92лв.)
2,726.72€ (5,333.01лв.)
без ДДС: 1,325.49€ (2,592.43лв.)
![]() |
12 x 150.20 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
ASUS Zenbook A14 UX3407RA-QD020W Qualcomm Snapdragon X1E-78-100 Laptop 35.6 cm (14) WUXGA 32 GB LPDDR5x-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi 7 (802.11be) Windows 11 Home Beige
, UX3407RA-QD020W
, ASUS
, Лаптопи
, Лаптопи и аксесоари
, купете ASUS Zenbook A14 UX3407RA-QD020W Qualcomm Snapdragon X1E-78-100 Laptop 35.6 cm (14) WUXGA 32 GB LPDDR5x-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi 7 (802.11be) Windows 11 Home Beige
, цена ASUS Zenbook A14 UX3407RA-QD020W Qualcomm Snapdragon X1E-78-100 Laptop 35.6 cm (14) WUXGA 32 GB LPDDR5x-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi 7 (802.11be) Windows 11 Home Beige
, оферти ASUS Zenbook A14 UX3407RA-QD020W Qualcomm Snapdragon X1E-78-100 Laptop 35.6 cm (14) WUXGA 32 GB LPDDR5x-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi 7 (802.11be) Windows 11 Home Beige
, ревю ASUS Zenbook A14 UX3407RA-QD020W Qualcomm Snapdragon X1E-78-100 Laptop 35.6 cm (14) WUXGA 32 GB LPDDR5x-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi 7 (802.11be) Windows 11 Home Beige
, промоция ASUS Zenbook A14 UX3407RA-QD020W Qualcomm Snapdragon X1E-78-100 Laptop 35.6 cm (14) WUXGA 32 GB LPDDR5x-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi 7 (802.11be) Windows 11 Home Beige
, онлайн магазин ASUS Zenbook A14 UX3407RA-QD020W Qualcomm Snapdragon X1E-78-100 Laptop 35.6 cm (14) WUXGA 32 GB LPDDR5x-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi 7 (802.11be) Windows 11 Home Beige
, поръчай ASUS Zenbook A14 UX3407RA-QD020W Qualcomm Snapdragon X1E-78-100 Laptop 35.6 cm (14) WUXGA 32 GB LPDDR5x-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi 7 (802.11be) Windows 11 Home Beige
, ASUS Zenbook A14 UX3407RA-QD020W Qualcomm Snapdragon X1E-78-100 Laptop 35.6 cm (14) WUXGA 32 GB LPDDR5x-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi 7 (802.11be) Windows 11 Home Beige мнения
, ASUS Zenbook A14 UX3407RA-QD020W Qualcomm Snapdragon X1E-78-100 Laptop 35.6 cm (14) WUXGA 32 GB LPDDR5x-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi 7 (802.11be) Windows 11 Home Beige сравнение
, евтин Лаптопи
, топ Лаптопи
, най-добър Лаптопи
, нов Лаптопи
, asus {ucfirst}лаптопи
, оригинален ASUS Zenbook A14 UX3407RA-QD020W Qualcomm Snapdragon X1E-78-100 Laptop 35.6 cm (14) WUXGA 32 GB LPDDR5x-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi 7 (802.11be) Windows 11 Home Beige
, гаранция ASUS Zenbook A14 UX3407RA-QD020W Qualcomm Snapdragon X1E-78-100 Laptop 35.6 cm (14) WUXGA 32 GB LPDDR5x-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi 7 (802.11be) Windows 11 Home Beige
, бърза доставка ASUS Zenbook A14 UX3407RA-QD020W Qualcomm Snapdragon X1E-78-100 Laptop 35.6 cm (14) WUXGA 32 GB LPDDR5x-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi 7 (802.11be) Windows 11 Home Beige
, ASUS цена
, ASUS промоция
, ASUS отстъпка
, ASUS Лаптопи
, лаптопи в българия
, лаптопи techmag
, онлайн поръчка Лаптопи
, магазин за Лаптопи
, топ оферти Лаптопи
, ASUS UX3407RA-QD020W характеристики
, ASUS UX3407RA-QD020W спецификации
, ASUS UX3407RA-QD020W review
, ASUS UX3407RA-QD020W сравнение
, ASUS UX3407RA-QD020W отзиви
, ASUS UX3407RA-QD020W намаление
| Processor boost frequency: | 3.4 GHz |
| Processor manufacturer: | Qualcomm |
| Processor generation: | Snapdragon X Elite (X1E) |
| Processor cache: | 42 MB |
| Processor family: | Qualcomm Snapdragon |
| Processor threads: | 12 |
| Processor model: | X1E-78-100 |
| Processor cores: | 12 |
| On-board graphics card family: | Qualcomm Adreno |
| On-board graphics card: | Yes |
| Discrete graphics card model: | Not available |
| On-board GPU manufacturer: | Qualcomm |
| Discrete graphics card: | No |
| On-board graphics card model: | Qualcomm Adreno GPU |
| Internal memory: | 32 GB |
| Internal memory type: | LPDDR5x-SDRAM |
| Maximum internal memory: | 32 GB |
| Memory form factor: | On-board |
| Introduction year: | 2025 |
| Product colour: | Beige |
| Form factor: | Clamshell |
| Product type: | Laptop |
| Market positioning: | Home |
| Housing material: | Magnesium, Aluminium |
| Colour name: | Zabriskie Beige |
| USB Type-C charging port: | Yes |
| AC adapter output current: | 4.5 A |
| AC adapter power: | 90 W |
| AC adapter frequency: | 50 - 60 Hz |
| AC adapter output voltage: | 20 V |
| USB Power Delivery (USB PD): | Yes |
| AC adapter input voltage: | 100 - 240 V |
| Password protection type: | User, BIOS |
| Windows Hello: | Yes |
| Password protection: | Yes |
| Trusted Platform Module (TPM): | Yes |
| Width: | 310.7 mm |
| Depth: | 213.9 mm |
| Height (rear): | 1.59 cm |
| Weight: | 980 g |
| Height (front): | 1.34 cm |
| Bluetooth: | Yes |
| Bluetooth version: | 5.4 |
| Wi-Fi standards: | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Antenna type: | 2x2 |
| Ethernet LAN: | No |
| Top Wi-Fi standard: | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Mobile network connection: | No |
| Package weight: | 3.8 kg |
| Package height: | 284 mm |
| Package depth: | 102 mm |
| Package width: | 456 mm |
| AC adapter included: | Yes |
| Display response rise/fall: | 0.2 ms |
| Display number of colours: | 1.07 billion colours |
| Contrast ratio (typical): | 1000000:1 |
| Panel type: | OLED |
| Maximum display brightness (HDR): | 600 cd/m² |
| Native aspect ratio: | 16:10 |
| High Dynamic Range (HDR) supported: | Yes |
| Colour gamut: | 100% |
| Display diagonal: | 35.6 cm (14") |
| Touchscreen: | No |
| Display surface: | Gloss |
| RGB colour space: | DCI-P3 |
| Display resolution: | 1920 x 1200 pixels |
| HD type: | WUXGA |
| Maximum refresh rate: | 60 Hz |
| High Dynamic Range (HDR) technology: | HDR True Black 600 |
| Display brightness: | 400 cd/m² |
| Copilot+ PC: | Yes |
| Microsoft Copilot: | Yes |
| Trial software: | 1-month trial for new Microsoft 365 customers. Credit card required, McAfee 30 days |
| Operating system installed: | Windows 11 Home |
| Operating system architecture: | 64-bit |
| Built-in microphone: | Yes |
| Audio system: | Smart Amp |
| Compliance certificates: | REACH |
| Storage media: | SSD |
| SSD form factor: | M.2 |
| SSD capacity: | 1 TB |
| M.2 SSD size: | 2280 (22 x 80 mm) |
| Total SSDs capacity: | 1 TB |
| NVMe: | Yes |
| Number of SSDs installed: | 1 |
| SSD interface: | PCI Express 4.0 |
| Optical drive type: | No |
| Total storage capacity: | 1 TB |
| HDMI ports quantity: | 1 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-A ports quantity: | 1 |
| Combo headphone/mic port: | Yes |
| USB Type-C DisplayPort Alternate Mode: | Yes |
| USB4 Gen 3x2 ports quantity: | 2 |
| HDMI version: | 2.1 |
| Front camera HD type: | Full HD |
| Infrared (IR) camera: | Yes |
| Front camera: | Yes |
| Battery technology: | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Battery capacity: | 70 Wh |
| Number of battery cells: | 3 |
| Keyboard backlit: | Yes |
| Numeric keypad: | No |
| Pointing device: | Touchpad |
| Copilot key: | Yes |
| Sustainability certificates: | EPEAT Gold, ENERGY STAR |
| Neural processor unit (NPU): | Qualcomm Hexagon |
| NPU performance up to: | 45 TOPs |






