


-42 %



ASUS Vivobook S 15 OLED S5506MA-WS76 Intel Core Ultra 7 155H Laptop 39.6 cm (15.6") 3K 16 GB LPDDR5x-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Home Blue New Repack/Repacked – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: S5506MA-WS76
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 2.31kg
976.20€ (1,909.28лв.)
1,673.48€ (3,273.05лв.)
без ДДС: 813.50€ (1,591.07лв.)
![]() |
12 x 92.19 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
ASUS Vivobook S 15 OLED S5506MA-WS76 Intel Core Ultra 7 155H Laptop 39.6 cm (15.6) 3K 16 GB LPDDR5x-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Home Blue New Repack/Repacked
, S5506MA-WS76
, ASUS
, Лаптопи
, Лаптопи и аксесоари
, купете ASUS Vivobook S 15 OLED S5506MA-WS76 Intel Core Ultra 7 155H Laptop 39.6 cm (15.6) 3K 16 GB LPDDR5x-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Home Blue New Repack/Repacked
, цена ASUS Vivobook S 15 OLED S5506MA-WS76 Intel Core Ultra 7 155H Laptop 39.6 cm (15.6) 3K 16 GB LPDDR5x-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Home Blue New Repack/Repacked
, оферти ASUS Vivobook S 15 OLED S5506MA-WS76 Intel Core Ultra 7 155H Laptop 39.6 cm (15.6) 3K 16 GB LPDDR5x-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Home Blue New Repack/Repacked
, ревю ASUS Vivobook S 15 OLED S5506MA-WS76 Intel Core Ultra 7 155H Laptop 39.6 cm (15.6) 3K 16 GB LPDDR5x-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Home Blue New Repack/Repacked
, промоция ASUS Vivobook S 15 OLED S5506MA-WS76 Intel Core Ultra 7 155H Laptop 39.6 cm (15.6) 3K 16 GB LPDDR5x-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Home Blue New Repack/Repacked
, онлайн магазин ASUS Vivobook S 15 OLED S5506MA-WS76 Intel Core Ultra 7 155H Laptop 39.6 cm (15.6) 3K 16 GB LPDDR5x-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Home Blue New Repack/Repacked
, поръчай ASUS Vivobook S 15 OLED S5506MA-WS76 Intel Core Ultra 7 155H Laptop 39.6 cm (15.6) 3K 16 GB LPDDR5x-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Home Blue New Repack/Repacked
, ASUS Vivobook S 15 OLED S5506MA-WS76 Intel Core Ultra 7 155H Laptop 39.6 cm (15.6) 3K 16 GB LPDDR5x-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Home Blue New Repack/Repacked мнения
, ASUS Vivobook S 15 OLED S5506MA-WS76 Intel Core Ultra 7 155H Laptop 39.6 cm (15.6) 3K 16 GB LPDDR5x-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Home Blue New Repack/Repacked сравнение
, евтин Лаптопи
, топ Лаптопи
, най-добър Лаптопи
, нов Лаптопи
, asus {ucfirst}лаптопи
, оригинален ASUS Vivobook S 15 OLED S5506MA-WS76 Intel Core Ultra 7 155H Laptop 39.6 cm (15.6) 3K 16 GB LPDDR5x-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Home Blue New Repack/Repacked
, гаранция ASUS Vivobook S 15 OLED S5506MA-WS76 Intel Core Ultra 7 155H Laptop 39.6 cm (15.6) 3K 16 GB LPDDR5x-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Home Blue New Repack/Repacked
, бърза доставка ASUS Vivobook S 15 OLED S5506MA-WS76 Intel Core Ultra 7 155H Laptop 39.6 cm (15.6) 3K 16 GB LPDDR5x-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Home Blue New Repack/Repacked
, ASUS цена
, ASUS промоция
, ASUS отстъпка
, ASUS Лаптопи
, лаптопи в българия
, лаптопи techmag
, онлайн поръчка Лаптопи
, магазин за Лаптопи
, топ оферти Лаптопи
, ASUS S5506MA-WS76 характеристики
, ASUS S5506MA-WS76 спецификации
, ASUS S5506MA-WS76 review
, ASUS S5506MA-WS76 сравнение
, ASUS S5506MA-WS76 отзиви
, ASUS S5506MA-WS76 намаление
| Processor generation: | Intel® Core™ Ultra (Series 1) |
| Efficient-core Max Turbo Frequency: | 3.8 GHz |
| Low Power Efficient-cores: | 2 |
| Processor base power: | 28 W |
| Processor manufacturer: | Intel |
| Performance-core Max Turbo Frequency: | 4.8 GHz |
| Performance-core base frequency: | 1.4 GHz |
| Processor family: | Intel Core Ultra 7 |
| Processor boost frequency: | 4.8 GHz |
| Maximum turbo power: | 115 W |
| Processor cache: | 24 MB |
| Processor model: | 155H |
| Processor cores: | 16 |
| Low Power Efficient-core Max Turbo Frequency: | 2.5 GHz |
| Efficient cores: | 8 |
| Efficient-core base frequency: | 0.9 GHz |
| Processor threads: | 22 |
| Processor cache type: | Smart Cache |
| Low Power Efficient-core Base Frequency: | 700 MHz |
| Performance cores: | 6 |
| On-board graphics card model: | Intel Arc Graphics |
| Discrete graphics card: | No |
| On-board graphics card family: | Intel Arc Graphics |
| On-board graphics card: | Yes |
| Discrete graphics card model: | Not available |
| On-board GPU manufacturer: | Intel |
| Maximum internal memory: | 16 GB |
| Internal memory: | 16 GB |
| Memory form factor: | On-board |
| Internal memory type: | LPDDR5x-SDRAM |
| Market positioning: | Home |
| Colour name: | Mist Blue |
| Introduction year: | 2024 |
| Form factor: | Clamshell |
| Product colour: | Blue |
| Product type: | Laptop |
| Housing material: | Aluminium |
| USB Power Delivery (USB PD): | Yes |
| AC adapter power: | 90 W |
| AC adapter output current: | 4.5 A |
| AC adapter input voltage: | 100 - 240 V |
| AC adapter frequency: | 50 - 60 Hz |
| AC adapter output voltage: | 20 V |
| Password protection type: | User, BIOS |
| Password protection: | Yes |
| Windows Hello: | Yes |
| Face recognition: | Yes |
| Trusted Platform Module (TPM): | Yes |
| Height (front): | 1.39 cm |
| Depth: | 246.9 mm |
| Height (rear): | 1.59 cm |
| Width: | 353.6 mm |
| Weight: | 1.5 kg |
| Top Wi-Fi standard: | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Ethernet LAN: | No |
| Bluetooth: | Yes |
| Bluetooth version: | 5.3 |
| Antenna type: | 2x2 |
| Wi-Fi standards: | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Mobile network connection: | No |
| RGB colour space: | DCI-P3 |
| Maximum display brightness (HDR): | 600 cd/m² |
| High Dynamic Range (HDR) supported: | Yes |
| Display resolution: | 2880 x 1620 pixels |
| Touchscreen: | No |
| Native aspect ratio: | 16:9 |
| Contrast ratio (typical): | 1000000:1 |
| Display brightness: | 400 cd/m² |
| HD type: | 3K |
| Panel type: | OLED |
| Display diagonal: | 39.6 cm (15.6") |
| Display surface: | Gloss |
| Colour gamut: | 100% |
| Maximum refresh rate: | 120 Hz |
| High Dynamic Range (HDR) technology: | HDR True Black 600 |
| Operating system architecture: | 64-bit |
| Trial software: | 1-month trial for new Microsoft 365 customers. Credit card required, McAfee 30 days |
| Operating system installed: | Windows 11 Home |
| Speakers manufacturer: | Harman Kardon |
| Audio system: | Smart Amp |
| Built-in microphone: | Yes |
| Compliance certificates: | REACH |
| Number of SSDs installed: | 1 |
| Optical drive type: | No |
| Total storage capacity: | 1 TB |
| Compatible memory cards: | MicroSD (TransFlash) |
| SSD form factor: | M.2 |
| Total SSDs capacity: | 1 TB |
| Card reader integrated: | Yes |
| SSD capacity: | 1 TB |
| NVMe: | Yes |
| SSD interface: | PCI Express 4.0 |
| Storage media: | SSD |
| Thunderbolt 4 ports quantity: | 2 |
| Intel® Thunderbolt 4: | Yes |
| USB Type-C DisplayPort Alternate Mode: | Yes |
| Charging port type: | USB Type-C |
| Combo headphone/mic port: | Yes |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity: | 2 |
| HDMI ports quantity: | 1 |
| HDMI version: | 2.1 |
| Privacy camera: | Yes |
| Front camera HD type: | Full HD |
| Front camera resolution: | 1920 x 1080 pixels |
| Front camera: | Yes |
| Infrared (IR) camera: | Yes |
| Privacy type: | Privacy shutter |
| Number of battery cells: | 4 |
| Battery technology: | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Battery capacity: | 75 Wh |
| Keyboard backlit zone: | 1-zone RGB |
| Numeric keypad: | Yes |
| Keyboard backlit: | Yes |
| Pointing device: | Touchpad |
| Keyboard backlit colour: | RGB |
| Sustainability certificates: | ENERGY STAR |
| Maximum frequency NPU: | 1.4 GHz |
| AI software frameworks supported by NPU: | OpenVINO, ONNX RT, DirectML, Windows ML |
| Windows Studio effects support: | Yes |
| Sparsity support: | Yes |
| Neural processor unit (NPU): | Intel AI Boost |






