





Lenovo IdeaPad Slim 5 AMD Ryzen™ 7 8845HS Laptop 40.6 cm (16") Touchscreen WUXGA 16 GB LPDDR5x-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 11 Home US English Blue New Repack/Repacked – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: 83DD002JUS
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 2.67kg
1,115.09€ (2,180.92лв.)
без ДДС: 929.24€ (1,817.44лв.)
![]() |
12 x 105.30 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
Lenovo IdeaPad Slim 5 AMD Ryzen™ 7 8845HS Laptop 40.6 cm (16) Touchscreen WUXGA 16 GB LPDDR5x-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 11 Home US English Blue New Repack/Repacked
, 83DD002JUS
, Lenovo
, Лаптопи
, Лаптопи и аксесоари
, купете Lenovo IdeaPad Slim 5 AMD Ryzen™ 7 8845HS Laptop 40.6 cm (16) Touchscreen WUXGA 16 GB LPDDR5x-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 11 Home US English Blue New Repack/Repacked
, цена Lenovo IdeaPad Slim 5 AMD Ryzen™ 7 8845HS Laptop 40.6 cm (16) Touchscreen WUXGA 16 GB LPDDR5x-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 11 Home US English Blue New Repack/Repacked
, оферти Lenovo IdeaPad Slim 5 AMD Ryzen™ 7 8845HS Laptop 40.6 cm (16) Touchscreen WUXGA 16 GB LPDDR5x-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 11 Home US English Blue New Repack/Repacked
, ревю Lenovo IdeaPad Slim 5 AMD Ryzen™ 7 8845HS Laptop 40.6 cm (16) Touchscreen WUXGA 16 GB LPDDR5x-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 11 Home US English Blue New Repack/Repacked
, промоция Lenovo IdeaPad Slim 5 AMD Ryzen™ 7 8845HS Laptop 40.6 cm (16) Touchscreen WUXGA 16 GB LPDDR5x-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 11 Home US English Blue New Repack/Repacked
, онлайн магазин Lenovo IdeaPad Slim 5 AMD Ryzen™ 7 8845HS Laptop 40.6 cm (16) Touchscreen WUXGA 16 GB LPDDR5x-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 11 Home US English Blue New Repack/Repacked
, поръчай Lenovo IdeaPad Slim 5 AMD Ryzen™ 7 8845HS Laptop 40.6 cm (16) Touchscreen WUXGA 16 GB LPDDR5x-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 11 Home US English Blue New Repack/Repacked
, Lenovo IdeaPad Slim 5 AMD Ryzen™ 7 8845HS Laptop 40.6 cm (16) Touchscreen WUXGA 16 GB LPDDR5x-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 11 Home US English Blue New Repack/Repacked мнения
, Lenovo IdeaPad Slim 5 AMD Ryzen™ 7 8845HS Laptop 40.6 cm (16) Touchscreen WUXGA 16 GB LPDDR5x-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 11 Home US English Blue New Repack/Repacked сравнение
, евтин Лаптопи
, топ Лаптопи
, най-добър Лаптопи
, нов Лаптопи
, lenovo {ucfirst}лаптопи
, оригинален Lenovo IdeaPad Slim 5 AMD Ryzen™ 7 8845HS Laptop 40.6 cm (16) Touchscreen WUXGA 16 GB LPDDR5x-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 11 Home US English Blue New Repack/Repacked
, гаранция Lenovo IdeaPad Slim 5 AMD Ryzen™ 7 8845HS Laptop 40.6 cm (16) Touchscreen WUXGA 16 GB LPDDR5x-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 11 Home US English Blue New Repack/Repacked
, бърза доставка Lenovo IdeaPad Slim 5 AMD Ryzen™ 7 8845HS Laptop 40.6 cm (16) Touchscreen WUXGA 16 GB LPDDR5x-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 11 Home US English Blue New Repack/Repacked
, Lenovo цена
, Lenovo промоция
, Lenovo отстъпка
, Lenovo Лаптопи
, лаптопи в българия
, лаптопи techmag
, онлайн поръчка Лаптопи
, магазин за Лаптопи
, топ оферти Лаптопи
, Lenovo 83DD002JUS характеристики
, Lenovo 83DD002JUS спецификации
, Lenovo 83DD002JUS review
, Lenovo 83DD002JUS сравнение
, Lenovo 83DD002JUS отзиви
, Lenovo 83DD002JUS намаление
| Processor threads: | 16 |
| Processor cache type: | L3 |
| Processor cache: | 16 MB |
| Processor boost frequency: | 5.1 GHz |
| Processor family: | AMD Ryzen™ 7 |
| Processor cores: | 8 |
| Processor model: | 8845HS |
| Processor frequency: | 3.8 GHz |
| Processor manufacturer: | AMD |
| Processor generation: | AMD Ryzen 8000 Series |
| Discrete graphics card model: | Not available |
| On-board graphics card: | Yes |
| On-board graphics card model: | AMD Radeon 780M |
| On-board graphics card family: | AMD Radeon |
| Discrete graphics card: | No |
| On-board GPU manufacturer: | AMD |
| Internal memory type: | LPDDR5x-SDRAM |
| Memory clock speed: | 6400 MHz |
| Memory channels: | Dual-channel |
| Internal memory: | 16 GB |
| Memory form factor: | On-board |
| Maximum internal memory: | 16 GB |
| Form factor: | Clamshell |
| Product type: | Laptop |
| Product colour: | Blue |
| Housing material: | Aluminium |
| Colour name: | Abyss Blue |
| AC adapter input voltage: | 100 - 240 V |
| AC adapter power: | 65 W |
| AC adapter frequency: | 50/60 Hz |
| USB Power Delivery (USB PD): | Yes |
| Fingerprint reader: | Yes |
| Trusted Platform Module (TPM): | Yes |
| Password protection: | Yes |
| Password protection type: | Supervisor, HDD, BIOS, Power on |
| Trusted Platform Module (TPM) version: | 2.0 |
| Operating temperature (T-T): | 5 - 35 °C |
| Storage temperature (T-T): | 5 - 43 °C |
| Storage relative humidity (H-H): | 5 - 95% |
| Operating relative humidity (H-H): | 8 - 95% |
| Maximum shipping altitude: | 3048 m |
| Weight: | 1.82 kg |
| Height: | 16.9 mm |
| Width: | 356 mm |
| Depth: | 251 mm |
| Wi-Fi standards: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Top Wi-Fi standard: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Ethernet LAN: | No |
| Antenna type: | 2x2 |
| Bluetooth: | Yes |
| Bluetooth version: | 5.2 |
| WWAN: | Not installed |
| Mobile network connection: | No |
| Motherboard chipset: | AMD SoC |
| LED backlight: | Yes |
| HD type: | WUXGA |
| Display resolution: | 1920 x 1200 pixels |
| Native aspect ratio: | 16:10 |
| Panel type: | IPS |
| Display brightness: | 300 cd/m² |
| RGB colour space: | NTSC |
| Contrast ratio (typical): | 1000:1 |
| Touchscreen: | Yes |
| Display diagonal: | 40.6 cm (16") |
| Colour gamut: | 45% |
| Anti-glare screen: | Yes |
| Maximum refresh rate: | 60 Hz |
| Operating system installed: | Windows 11 Home |
| Operating system architecture: | 64-bit |
| Operating system language: | English |
| Built-in microphone: | Yes |
| Audio system: | Dolby Audio |
| Number of microphones: | 2 |
| Speaker power: | 2 W |
| Number of built-in speakers: | 2 |
| Compliance certificates: | RoHS |
| Storage media: | SSD |
| Compatible memory cards: | MicroSD (TransFlash) |
| Optical drive type: | No |
| Total storage capacity: | 1 TB |
| Card reader integrated: | Yes |
| SSD capacity: | 1 TB |
| NVMe: | Yes |
| SSD form factor: | M.2 |
| Total SSDs capacity: | 1 TB |
| SSD interface: | PCI Express 4.0 |
| Number of SSDs installed: | 1 |
| Combo headphone/mic port: | Yes |
| HDMI version: | 1.4b |
| HDMI ports quantity: | 1 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity: | 2 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C ports quantity: | 2 |
| USB Type-C DisplayPort Alternate Mode: | Yes |
| USB Sleep-and-Charge: | Yes |
| USB Sleep-and-Charge ports: | 1 |
| Front camera: | Yes |
| Front camera resolution: | 1920 x 1080 pixels |
| Privacy type: | Privacy shutter |
| Front camera HD type: | Full HD |
| Privacy camera: | Yes |
| Battery capacity: | 57 Wh |
| Battery technology: | Lithium Polymer (LiPo) |
| Fast charging: | Yes |
| Continuous video playback time: | 19.8 h |
| Battery life (max): | 12.8 h |
| Pointing device: | Touchpad |
| Numeric keypad: | Yes |
| Keyboard backlit: | Yes |
| Keyboard language: | US English |
| Sustainability certificates: | EPEAT Gold, ENERGY STAR |
| NPU performance up to: | 16 TOPs |
| Neural processor unit (NPU): | AMD Ryzen AI |
| Total processor performance up to: | 38 TOPs |







