


-42 %



ASUS ProArt PX13 HN7306WV-LX002X AMD Ryzen AI 9 HX 370 Hybrid (2-in-1) 33.8 cm (13.3") Touchscreen 3K 32 GB LPDDR5x-SDRAM 1 TB SSD NVIDIA GeForce RTX 4060 Wi-Fi 7 (802.11be) Windows 11 Pro Black – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: HN7306WV-LX002X
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 3.44kg
2,280.23€ (4,459.74лв.)
3,908.96€ (7,645.27лв.)
без ДДС: 1,900.19€ (3,716.45лв.)
![]() |
12 x 215.33 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
ASUS ProArt PX13 HN7306WV-LX002X AMD Ryzen AI 9 HX 370 Hybrid (2-in-1) 33.8 cm (13.3) Touchscreen 3K 32 GB LPDDR5x-SDRAM 1 TB SSD NVIDIA GeForce RTX 4060 Wi-Fi 7 (802.11be) Windows 11 Pro Black
, HN7306WV-LX002X
, ASUS
, Лаптопи
, Лаптопи и аксесоари
, купете ASUS ProArt PX13 HN7306WV-LX002X AMD Ryzen AI 9 HX 370 Hybrid (2-in-1) 33.8 cm (13.3) Touchscreen 3K 32 GB LPDDR5x-SDRAM 1 TB SSD NVIDIA GeForce RTX 4060 Wi-Fi 7 (802.11be) Windows 11 Pro Black
, цена ASUS ProArt PX13 HN7306WV-LX002X AMD Ryzen AI 9 HX 370 Hybrid (2-in-1) 33.8 cm (13.3) Touchscreen 3K 32 GB LPDDR5x-SDRAM 1 TB SSD NVIDIA GeForce RTX 4060 Wi-Fi 7 (802.11be) Windows 11 Pro Black
, оферти ASUS ProArt PX13 HN7306WV-LX002X AMD Ryzen AI 9 HX 370 Hybrid (2-in-1) 33.8 cm (13.3) Touchscreen 3K 32 GB LPDDR5x-SDRAM 1 TB SSD NVIDIA GeForce RTX 4060 Wi-Fi 7 (802.11be) Windows 11 Pro Black
, ревю ASUS ProArt PX13 HN7306WV-LX002X AMD Ryzen AI 9 HX 370 Hybrid (2-in-1) 33.8 cm (13.3) Touchscreen 3K 32 GB LPDDR5x-SDRAM 1 TB SSD NVIDIA GeForce RTX 4060 Wi-Fi 7 (802.11be) Windows 11 Pro Black
, промоция ASUS ProArt PX13 HN7306WV-LX002X AMD Ryzen AI 9 HX 370 Hybrid (2-in-1) 33.8 cm (13.3) Touchscreen 3K 32 GB LPDDR5x-SDRAM 1 TB SSD NVIDIA GeForce RTX 4060 Wi-Fi 7 (802.11be) Windows 11 Pro Black
, онлайн магазин ASUS ProArt PX13 HN7306WV-LX002X AMD Ryzen AI 9 HX 370 Hybrid (2-in-1) 33.8 cm (13.3) Touchscreen 3K 32 GB LPDDR5x-SDRAM 1 TB SSD NVIDIA GeForce RTX 4060 Wi-Fi 7 (802.11be) Windows 11 Pro Black
, поръчай ASUS ProArt PX13 HN7306WV-LX002X AMD Ryzen AI 9 HX 370 Hybrid (2-in-1) 33.8 cm (13.3) Touchscreen 3K 32 GB LPDDR5x-SDRAM 1 TB SSD NVIDIA GeForce RTX 4060 Wi-Fi 7 (802.11be) Windows 11 Pro Black
, ASUS ProArt PX13 HN7306WV-LX002X AMD Ryzen AI 9 HX 370 Hybrid (2-in-1) 33.8 cm (13.3) Touchscreen 3K 32 GB LPDDR5x-SDRAM 1 TB SSD NVIDIA GeForce RTX 4060 Wi-Fi 7 (802.11be) Windows 11 Pro Black мнения
, ASUS ProArt PX13 HN7306WV-LX002X AMD Ryzen AI 9 HX 370 Hybrid (2-in-1) 33.8 cm (13.3) Touchscreen 3K 32 GB LPDDR5x-SDRAM 1 TB SSD NVIDIA GeForce RTX 4060 Wi-Fi 7 (802.11be) Windows 11 Pro Black сравнение
, евтин Лаптопи
, топ Лаптопи
, най-добър Лаптопи
, нов Лаптопи
, asus {ucfirst}лаптопи
, оригинален ASUS ProArt PX13 HN7306WV-LX002X AMD Ryzen AI 9 HX 370 Hybrid (2-in-1) 33.8 cm (13.3) Touchscreen 3K 32 GB LPDDR5x-SDRAM 1 TB SSD NVIDIA GeForce RTX 4060 Wi-Fi 7 (802.11be) Windows 11 Pro Black
, гаранция ASUS ProArt PX13 HN7306WV-LX002X AMD Ryzen AI 9 HX 370 Hybrid (2-in-1) 33.8 cm (13.3) Touchscreen 3K 32 GB LPDDR5x-SDRAM 1 TB SSD NVIDIA GeForce RTX 4060 Wi-Fi 7 (802.11be) Windows 11 Pro Black
, бърза доставка ASUS ProArt PX13 HN7306WV-LX002X AMD Ryzen AI 9 HX 370 Hybrid (2-in-1) 33.8 cm (13.3) Touchscreen 3K 32 GB LPDDR5x-SDRAM 1 TB SSD NVIDIA GeForce RTX 4060 Wi-Fi 7 (802.11be) Windows 11 Pro Black
, ASUS цена
, ASUS промоция
, ASUS отстъпка
, ASUS Лаптопи
, лаптопи в българия
, лаптопи techmag
, онлайн поръчка Лаптопи
, магазин за Лаптопи
, топ оферти Лаптопи
, ASUS HN7306WV-LX002X характеристики
, ASUS HN7306WV-LX002X спецификации
, ASUS HN7306WV-LX002X review
, ASUS HN7306WV-LX002X сравнение
, ASUS HN7306WV-LX002X отзиви
, ASUS HN7306WV-LX002X намаление
| Processor cache: | 36 MB |
| Processor cores: | 12 |
| Processor model: | 370 |
| Processor cache type: | L2 & L3 |
| Processor manufacturer: | AMD |
| Processor threads: | 24 |
| Processor generation: | AMD Ryzen AI 300 Series |
| Processor frequency: | 2 GHz |
| Processor family: | AMD Ryzen AI 9 HX |
| Processor boost frequency: | 5.1 GHz |
| Discrete graphics card memory: | 8 GB |
| On-board graphics card: | Yes |
| Discrete graphics card: | Yes |
| Discrete graphics memory type: | GDDR6 |
| Discrete GPU manufacturer: | NVIDIA |
| Discrete graphics card model: | NVIDIA GeForce RTX 4060 |
| On-board graphics card model: | AMD Radeon 890M |
| On-board GPU manufacturer: | AMD |
| Memory form factor: | On-board |
| Internal memory: | 32 GB |
| Internal memory type: | LPDDR5x-SDRAM |
| Maximum internal memory: | 32 GB |
| Form factor: | Convertible (Folder) |
| Housing material: | Aluminium |
| Product type: | Hybrid (2-in-1) |
| Market positioning: | Performance |
| Colour name: | Nano Black |
| Product colour: | Black |
| AC adapter power: | 200 W |
| AC adapter frequency: | 50 - 60 Hz |
| USB Power Delivery (USB PD): | Yes |
| AC adapter input voltage: | 100 - 240 V |
| DC-in jack: | Yes |
| AC adapter output voltage: | 20 V |
| AC adapter output current: | 10 A |
| USB Type-C charging port: | Yes |
| Windows Hello: | Yes |
| Password protection: | Yes |
| Trusted Platform Module (TPM): | Yes |
| Face recognition: | Yes |
| Width: | 298.2 mm |
| Depth: | 209.9 mm |
| Height (rear): | 1.77 cm |
| Height (front): | 1.58 cm |
| Weight: | 1.38 kg |
| Top Wi-Fi standard: | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Ethernet LAN: | No |
| Mobile network connection: | No |
| Wi-Fi standards: | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Bluetooth version: | 5.4 |
| Antenna type: | 2x2 |
| Bluetooth: | Yes |
| AC adapter included: | Yes |
| Stylus pen: | Yes |
| Display number of colours: | 1.073 billion colours |
| Maximum refresh rate: | 60 Hz |
| Display brightness: | 400 cd/m² |
| Panel type: | OLED |
| Touchscreen: | Yes |
| Colour gamut: | 100% |
| Contrast ratio (typical): | 1000000:1 |
| Maximum display brightness (HDR): | 500 cd/m² |
| Display response rise/fall: | 0.2 ms |
| RGB colour space: | DCI-P3 |
| High Dynamic Range (HDR) technology: | HDR True Black 500 |
| Native aspect ratio: | 16:10 |
| HD type: | 3K |
| Display surface: | Gloss |
| High Dynamic Range (HDR) supported: | Yes |
| Display resolution: | 2880 x 1800 pixels |
| Display diagonal: | 33.8 cm (13.3") |
| Operating system architecture: | 64-bit |
| Operating system installed: | Windows 11 Pro |
| Speakers manufacturer: | Harman Kardon |
| Audio system: | Smart Amp |
| Built-in microphone: | Yes |
| Total storage capacity: | 1 TB |
| Compatible memory cards: | MicroSD (TransFlash) |
| SSD interface: | PCI Express 4.0 |
| SSD capacity: | 1 TB |
| Card reader integrated: | Yes |
| SSD form factor: | M.2 |
| NVMe: | Yes |
| Storage media: | SSD |
| Number of SSDs installed: | 1 |
| Total SSDs capacity: | 1 TB |
| Optical drive type: | No |
| HDMI version: | 2.1 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-A ports quantity: | 1 |
| Combo headphone/mic port: | Yes |
| HDMI ports quantity: | 1 |
| USB Type-C DisplayPort Alternate Mode: | Yes |
| USB4 Gen 3x2 ports quantity: | 2 |
| Front camera HD type: | Full HD |
| Infrared (IR) camera: | Yes |
| Front camera resolution: | 1920 x 1080 pixels |
| Front camera: | Yes |
| Number of battery cells: | 4 |
| Battery capacity: | 73 Wh |
| Battery technology: | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Numeric keypad: | No |
| Pointing device: | DialPad |
| Keyboard backlit: | Yes |
| Neural processor unit (NPU): | AMD Ryzen AI |
| Total processor performance up to: | 80 TOPs |
| NPU performance up to: | 50 TOPs |






