


-42 %



ASUS ROG Zephyrus G14 GA403UV-QS026W-GAMING AMD Ryzen™ 9 8945HS Laptop 35.6 cm (14") 3K 16 GB LPDDR5x-SDRAM 1 TB SSD NVIDIA GeForce RTX 4060 Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Home Platinum White – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: GA403UV-QS026W
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 3.66kg
2,346.20€ (4,588.78лв.)
4,022.08€ (7,866.50лв.)
без ДДС: 1,955.17€ (3,823.98лв.)
![]() |
12 x 221.56 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
ASUS ROG Zephyrus G14 GA403UV-QS026W-GAMING AMD Ryzen™ 9 8945HS Laptop 35.6 cm (14) 3K 16 GB LPDDR5x-SDRAM 1 TB SSD NVIDIA GeForce RTX 4060 Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Home Platinum White
, GA403UV-QS026W
, ASUS
, Лаптопи
, Лаптопи и аксесоари
, купете ASUS ROG Zephyrus G14 GA403UV-QS026W-GAMING AMD Ryzen™ 9 8945HS Laptop 35.6 cm (14) 3K 16 GB LPDDR5x-SDRAM 1 TB SSD NVIDIA GeForce RTX 4060 Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Home Platinum White
, цена ASUS ROG Zephyrus G14 GA403UV-QS026W-GAMING AMD Ryzen™ 9 8945HS Laptop 35.6 cm (14) 3K 16 GB LPDDR5x-SDRAM 1 TB SSD NVIDIA GeForce RTX 4060 Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Home Platinum White
, оферти ASUS ROG Zephyrus G14 GA403UV-QS026W-GAMING AMD Ryzen™ 9 8945HS Laptop 35.6 cm (14) 3K 16 GB LPDDR5x-SDRAM 1 TB SSD NVIDIA GeForce RTX 4060 Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Home Platinum White
, ревю ASUS ROG Zephyrus G14 GA403UV-QS026W-GAMING AMD Ryzen™ 9 8945HS Laptop 35.6 cm (14) 3K 16 GB LPDDR5x-SDRAM 1 TB SSD NVIDIA GeForce RTX 4060 Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Home Platinum White
, промоция ASUS ROG Zephyrus G14 GA403UV-QS026W-GAMING AMD Ryzen™ 9 8945HS Laptop 35.6 cm (14) 3K 16 GB LPDDR5x-SDRAM 1 TB SSD NVIDIA GeForce RTX 4060 Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Home Platinum White
, онлайн магазин ASUS ROG Zephyrus G14 GA403UV-QS026W-GAMING AMD Ryzen™ 9 8945HS Laptop 35.6 cm (14) 3K 16 GB LPDDR5x-SDRAM 1 TB SSD NVIDIA GeForce RTX 4060 Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Home Platinum White
, поръчай ASUS ROG Zephyrus G14 GA403UV-QS026W-GAMING AMD Ryzen™ 9 8945HS Laptop 35.6 cm (14) 3K 16 GB LPDDR5x-SDRAM 1 TB SSD NVIDIA GeForce RTX 4060 Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Home Platinum White
, ASUS ROG Zephyrus G14 GA403UV-QS026W-GAMING AMD Ryzen™ 9 8945HS Laptop 35.6 cm (14) 3K 16 GB LPDDR5x-SDRAM 1 TB SSD NVIDIA GeForce RTX 4060 Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Home Platinum White мнения
, ASUS ROG Zephyrus G14 GA403UV-QS026W-GAMING AMD Ryzen™ 9 8945HS Laptop 35.6 cm (14) 3K 16 GB LPDDR5x-SDRAM 1 TB SSD NVIDIA GeForce RTX 4060 Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Home Platinum White сравнение
, евтин Лаптопи
, топ Лаптопи
, най-добър Лаптопи
, нов Лаптопи
, asus {ucfirst}лаптопи
, оригинален ASUS ROG Zephyrus G14 GA403UV-QS026W-GAMING AMD Ryzen™ 9 8945HS Laptop 35.6 cm (14) 3K 16 GB LPDDR5x-SDRAM 1 TB SSD NVIDIA GeForce RTX 4060 Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Home Platinum White
, гаранция ASUS ROG Zephyrus G14 GA403UV-QS026W-GAMING AMD Ryzen™ 9 8945HS Laptop 35.6 cm (14) 3K 16 GB LPDDR5x-SDRAM 1 TB SSD NVIDIA GeForce RTX 4060 Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Home Platinum White
, бърза доставка ASUS ROG Zephyrus G14 GA403UV-QS026W-GAMING AMD Ryzen™ 9 8945HS Laptop 35.6 cm (14) 3K 16 GB LPDDR5x-SDRAM 1 TB SSD NVIDIA GeForce RTX 4060 Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Home Platinum White
, ASUS цена
, ASUS промоция
, ASUS отстъпка
, ASUS Лаптопи
, лаптопи в българия
, лаптопи techmag
, онлайн поръчка Лаптопи
, магазин за Лаптопи
, топ оферти Лаптопи
, ASUS GA403UV-QS026W характеристики
, ASUS GA403UV-QS026W спецификации
, ASUS GA403UV-QS026W review
, ASUS GA403UV-QS026W сравнение
, ASUS GA403UV-QS026W отзиви
, ASUS GA403UV-QS026W намаление
| Processor family: | AMD Ryzen™ 9 |
| Processor boost frequency: | 5.2 GHz |
| Processor cores: | 8 |
| Processor frequency: | 4 GHz |
| Processor cache type: | L3 |
| Processor manufacturer: | AMD |
| Processor threads: | 16 |
| Processor cache: | 16 MB |
| Processor model: | 8945HS |
| On-board graphics card model: | AMD Radeon 780M |
| Discrete graphics card model: | NVIDIA GeForce RTX 4060 |
| NVIDIA G-SYNC: | Yes |
| Discrete graphics memory type: | GDDR6 |
| Discrete GPU manufacturer: | NVIDIA |
| On-board GPU manufacturer: | AMD |
| On-board graphics card: | Yes |
| Discrete graphics card: | Yes |
| Discrete graphics card memory: | 8 GB |
| Maximum internal memory: | 16 GB |
| Internal memory type: | LPDDR5x-SDRAM |
| Internal memory: | 16 GB |
| Memory channels: | Dual-channel |
| Memory clock speed: | 6400 MHz |
| Memory form factor: | On-board |
| Memory layout (slots x size): | 2 x 8 GB |
| Product colour: | White |
| Introduction year: | 2024 |
| Colour name: | Platinum White |
| Product type: | Laptop |
| AC adapter input voltage: | 100 - 240 V |
| AC adapter output current: | 9.23 A |
| AC adapter output voltage: | 19 V |
| AC adapter frequency: | 50 - 60 Hz |
| AC adapter power: | 180 W |
| USB Type-C charging port: | No |
| Password protection: | Yes |
| Face recognition: | Yes |
| Windows Hello: | Yes |
| Weight: | 1.5 kg |
| Height (front): | 1.59 cm |
| Height (rear): | 1.63 cm |
| Depth: | 220 mm |
| Width: | 311 mm |
| Bluetooth: | Yes |
| Antenna type: | 2x2 |
| Mobile network connection: | No |
| WWAN: | Not installed |
| Ethernet LAN: | No |
| Wi-Fi standards: | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Top Wi-Fi standard: | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Bluetooth version: | 5.3 |
| Display diagonal: | 35.6 cm (14") |
| Display resolution: | 2880 x 1800 pixels |
| HD type: | 3K |
| Display surface: | Gloss |
| Native aspect ratio: | 16:10 |
| RGB colour space: | DCI-P3 |
| Maximum refresh rate: | 120 Hz |
| High Dynamic Range (HDR) technology: | Dolby Vision |
| Colour gamut: | 100% |
| High Dynamic Range (HDR) supported: | Yes |
| Touchscreen: | No |
| Panel type: | OLED |
| Operating system installed: | Windows 11 Home |
| Operating system architecture: | 64-bit |
| Audio system: | Smart Amp |
| Built-in microphone: | Yes |
| Number of microphones: | 3 |
| Number of built-in speakers: | 4 |
| Optical drive type: | No |
| Number of SSDs installed: | 1 |
| Total SSDs capacity: | 1 TB |
| SSD interface: | PCI Express 4.0 |
| NVMe: | Yes |
| Total storage capacity: | 1 TB |
| Compatible memory cards: | MicroSD (TransFlash) |
| SSD form factor: | M.2 |
| Storage media: | SSD |
| Card reader integrated: | Yes |
| SSD capacity: | 1 TB |
| USB4 Gen 3x2 ports quantity: | 1 |
| USB Type-C DisplayPort Alternate Mode: | Yes |
| Combo headphone/mic port: | Yes |
| HDMI version: | 2.1 |
| HDMI ports quantity: | 1 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C ports quantity: | 1 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-A ports quantity: | 2 |
| Front camera: | Yes |
| Front camera resolution: | 1920 x 1080 pixels |
| Front camera HD type: | Full HD |
| Infrared (IR) camera: | Yes |
| Number of battery cells: | 4 |
| Fast charging time (50%): | 30 min |
| Fast charging: | Yes |
| Battery technology: | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Battery capacity: | 73 Wh |
| Pointing device: | Touchpad |
| Numeric keypad: | No |
| Keyboard backlit: | Yes |
| Neural processor unit (NPU): | AMD Ryzen AI |
| Total processor performance up to: | 39 TOPs |
| NPU performance up to: | 16 TOPs |






