


-36 %



ASUS ExpertCenter C1275Q computer monitor 68.6 cm (27") 1920 x 1080 pixels Full HD LCD Black – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: C1275Q
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 7.20kg
148.78€ (290.98лв.)
233.09€ (455.88лв.)
без ДДС: 123.98€ (242.48лв.)
![]() |
12 x 14.05 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
ASUS ExpertCenter C1275Q computer monitor 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels Full HD LCD Black
, C1275Q
, ASUS
, LCD & LED Монитори
, Настолни компютри & Монитори
, купете ASUS ExpertCenter C1275Q computer monitor 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels Full HD LCD Black
, цена ASUS ExpertCenter C1275Q computer monitor 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels Full HD LCD Black
, оферти ASUS ExpertCenter C1275Q computer monitor 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels Full HD LCD Black
, ревю ASUS ExpertCenter C1275Q computer monitor 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels Full HD LCD Black
, промоция ASUS ExpertCenter C1275Q computer monitor 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels Full HD LCD Black
, онлайн магазин ASUS ExpertCenter C1275Q computer monitor 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels Full HD LCD Black
, поръчай ASUS ExpertCenter C1275Q computer monitor 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels Full HD LCD Black
, ASUS ExpertCenter C1275Q computer monitor 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels Full HD LCD Black мнения
, ASUS ExpertCenter C1275Q computer monitor 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels Full HD LCD Black сравнение
, евтин LCD & LED Монитори
, топ LCD & LED Монитори
, най-добър LCD & LED Монитори
, нов LCD & LED Монитори
, asus {ucfirst}lcd & led монитори
, оригинален ASUS ExpertCenter C1275Q computer monitor 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels Full HD LCD Black
, гаранция ASUS ExpertCenter C1275Q computer monitor 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels Full HD LCD Black
, бърза доставка ASUS ExpertCenter C1275Q computer monitor 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels Full HD LCD Black
, ASUS цена
, ASUS промоция
, ASUS отстъпка
, ASUS LCD & LED Монитори
, lcd & led монитори в българия
, lcd & led монитори techmag
, онлайн поръчка LCD & LED Монитори
, магазин за LCD & LED Монитори
, топ оферти LCD & LED Монитори
, ASUS C1275Q характеристики
, ASUS C1275Q спецификации
, ASUS C1275Q review
, ASUS C1275Q сравнение
, ASUS C1275Q отзиви
, ASUS C1275Q намаление
| Feet colour: | Black |
| Market positioning: | Business |
| Product colour: | Black |
| Frameless design: | Yes |
| Power consumption (typical): | 16 W |
| Power consumption (off): | 0.3 W |
| Power consumption (PowerSave): | 0.5 W |
| Energy efficiency class (SDR): | E |
| Depth (with stand): | 194.9 mm |
| Height (with stand): | 431.6 mm |
| Width (without stand): | 611.9 mm |
| Weight (with stand): | 5.5 kg |
| Width (with stand): | 611.9 mm |
| Height (without stand): | 364.7 mm |
| Weight (without stand): | 4.6 kg |
| Depth (without stand): | 53.9 mm |
| Flicker-free technology: | Yes |
| Low Blue Light technology: | Yes |
| Brand specific technologies: | SPLENDID |
| Package width: | 684 mm |
| Package weight: | 7.2 kg |
| Package height: | 445 mm |
| Package depth: | 151 mm |
| Package type: | Box |
| Native aspect ratio: | 16:9 |
| Viewing angle, vertical: | 178° |
| Viewable size, vertical: | 33.6 cm |
| Contrast ratio (typical): | 1000:1 |
| Screen shape: | Flat |
| Backlight type: | LED |
| Display brightness (typical): | 250 cd/m² |
| Panel type: | IPS |
| HD type: | Full HD |
| Display resolution: | 1920 x 1080 pixels |
| Response time: | 5 ms |
| Display technology: | LCD |
| Display diagonal: | 68.6 cm (27") |
| Display number of colours: | 16.7 million colours |
| Touchscreen: | No |
| Viewable size, horizontal: | 59.8 cm |
| Viewing angle, horizontal: | 178° |
| Anti-glare screen: | Yes |
| RMS rated power: | 4 W |
| Number of speakers: | 2 |
| Built-in camera: | No |
| Built-in speaker(s): | Yes |
| Height adjustment: | No |
| Tilt angle range: | -5 - 23° |
| VESA mounting: | Yes |
| Wall mountable: | Yes |
| Cable lock slot: | Yes |
| Tilt adjustment: | Yes |
| Cable lock slot type: | Kensington |
| Panel mounting interface: | 100 x 100 mm |
| HDCP: | Yes |
| HDMI ports quantity: | 1 |
| VGA (D-Sub) ports quantity: | 1 |
| HDMI version: | 1.4 |
| PC Audio in: | Yes |
| Headphone out: | Yes |
| Built-in USB hub: | No |
| HDMI: | Yes |
| HDCP version: | 1.4 |
| Warnings: | Do not disassemble the monitor casing to avoid risk of electric shock., Place the monitor on a flat and stable surface to avoid tipping and damage. |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code: | 1318568 |






