





ASUS ProArt PA278CGV computer monitor 68.6 cm (27") 2560 x 1440 pixels Quad HD LCD Black – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: PA278CGV
- Гаранция: 36 месеца
- Тегло: 11.90kg
0.00€ (0.00лв.)
без ДДС: 0.00€ (0.00лв.)
Етикети:
ASUS ProArt PA278CGV computer monitor 68.6 cm (27) 2560 x 1440 pixels Quad HD LCD Black
, PA278CGV
, ASUS
, LCD & LED Монитори
, Настолни компютри & Монитори
, купете ASUS ProArt PA278CGV computer monitor 68.6 cm (27) 2560 x 1440 pixels Quad HD LCD Black
, цена ASUS ProArt PA278CGV computer monitor 68.6 cm (27) 2560 x 1440 pixels Quad HD LCD Black
, оферти ASUS ProArt PA278CGV computer monitor 68.6 cm (27) 2560 x 1440 pixels Quad HD LCD Black
, ревю ASUS ProArt PA278CGV computer monitor 68.6 cm (27) 2560 x 1440 pixels Quad HD LCD Black
, промоция ASUS ProArt PA278CGV computer monitor 68.6 cm (27) 2560 x 1440 pixels Quad HD LCD Black
, онлайн магазин ASUS ProArt PA278CGV computer monitor 68.6 cm (27) 2560 x 1440 pixels Quad HD LCD Black
, поръчай ASUS ProArt PA278CGV computer monitor 68.6 cm (27) 2560 x 1440 pixels Quad HD LCD Black
, ASUS ProArt PA278CGV computer monitor 68.6 cm (27) 2560 x 1440 pixels Quad HD LCD Black мнения
, ASUS ProArt PA278CGV computer monitor 68.6 cm (27) 2560 x 1440 pixels Quad HD LCD Black сравнение
, евтин LCD & LED Монитори
, топ LCD & LED Монитори
, най-добър LCD & LED Монитори
, нов LCD & LED Монитори
, asus {ucfirst}lcd & led монитори
, оригинален ASUS ProArt PA278CGV computer monitor 68.6 cm (27) 2560 x 1440 pixels Quad HD LCD Black
, гаранция ASUS ProArt PA278CGV computer monitor 68.6 cm (27) 2560 x 1440 pixels Quad HD LCD Black
, бърза доставка ASUS ProArt PA278CGV computer monitor 68.6 cm (27) 2560 x 1440 pixels Quad HD LCD Black
, ASUS цена
, ASUS промоция
, ASUS отстъпка
, ASUS LCD & LED Монитори
, lcd & led монитори в българия
, lcd & led монитори techmag
, онлайн поръчка LCD & LED Монитори
, магазин за LCD & LED Монитори
, топ оферти LCD & LED Монитори
, ASUS PA278CGV характеристики
, ASUS PA278CGV спецификации
, ASUS PA278CGV review
, ASUS PA278CGV сравнение
, ASUS PA278CGV отзиви
, ASUS PA278CGV намаление
| Product colour: | Black |
| Feet colour: | Silver |
| Market positioning: | Graphics design |
| AC input frequency: | 50/60 Hz |
| Power consumption (PowerSave): | 0.5 W |
| Power consumption (off): | 0 W |
| AC input voltage: | 100 - 240 V |
| Energy efficiency scale: | A to G |
| Power consumption (typical): | 19.5 W |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours: | 22 kWh |
| Energy efficiency class (SDR): | E |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours: | 36 kWh |
| Energy efficiency class (HDR): | G |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code: | 1420433 |
| Height (with stand): | 524 mm |
| Width (with stand): | 615 mm |
| Depth (with stand): | 228 mm |
| Depth (without stand): | 54 mm |
| Width (without stand): | 615 mm |
| Weight (with stand): | 8.5 kg |
| Weight (without stand): | 5.8 kg |
| Height (without stand): | 372 mm |
| Low Blue Light technology: | Yes |
| AMD FreeSync: | Yes |
| Flicker-free technology: | Yes |
| AMD FreeSync type: | FreeSync Premium |
| Package width: | 818 mm |
| Package weight: | 11.9 kg |
| Package depth: | 151 mm |
| Package height: | 482 mm |
| Package type: | Box |
| Display number of colours: | 1.073 billion colours |
| HD type: | Quad HD |
| Viewing angle, horizontal: | 178° |
| Viewing angle, vertical: | 178° |
| Display resolution: | 2560 x 1440 pixels |
| Response time: | 5 ms |
| Screen shape: | Flat |
| Pixel pitch: | 0.233 x 0.233 mm |
| Display diagonal: | 68.6 cm (27") |
| Display brightness (typical): | 350 cd/m² |
| Native aspect ratio: | 16:9 |
| Digital horizontal frequency: | 30 - 218 kHz |
| Display brightness (peak): | 400 cd/m² |
| sRGB coverage (typical): | 100% |
| High Dynamic Range (HDR) supported: | Yes |
| Anti-glare screen: | Yes |
| Colour gamut: | 95% |
| Contrast ratio (typical): | 1000:1 |
| Viewable size, horizontal: | 59.7 cm |
| Pixel density: | 109 ppi |
| Panel type: | IPS |
| Viewable size, vertical: | 33.6 cm |
| Maximum refresh rate: | 144 Hz |
| Display technology: | LCD |
| Touchscreen: | No |
| Digital vertical frequency: | 24 - 144 Hz |
| Backlight type: | LED |
| Colour gamut standard: | DCI-P3 |
| Built-in speaker(s): | Yes |
| Built-in camera: | No |
| RMS rated power: | 4 W |
| Number of speakers: | 2 |
| Cable lock slot: | Yes |
| Tilt angle range: | -5 - 35° |
| Cable lock slot type: | Kensington |
| Tilt adjustment: | Yes |
| Wall mountable: | Yes |
| VESA mounting: | Yes |
| Swivel angle range: | -45 - 45° |
| Swivelling: | Yes |
| Pivot: | Yes |
| Panel mounting interface: | 100 x 100 mm |
| Height adjustment: | Yes |
| Pivot angle: | -90 - 90° |
| Adjustable height (max): | 15 cm |
| HDCP: | Yes |
| DisplayPort version: | 1.4 |
| DisplayPorts quantity: | 1 |
| USB Power Delivery (USB PD): | Yes |
| USB Power Delivery up to: | 90 W |
| HDCP version: | 2.2 |
| USB Type-A downstream ports quantity: | 4 |
| Headphone outputs: | 1 |
| Headphone out: | Yes |
| HDMI: | Yes |
| USB hub version: | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| HDMI version: | 2.0 |
| HDMI ports quantity: | 2 |
| USB Type-C DisplayPort Alternate Mode: | Yes |
| Built-in USB hub: | Yes |
| Number of USB Type-C upstream ports quantity: | 1 |
| Warnings: | Place the monitor on a flat and stable surface to avoid tipping and damage., Unplug the monitor from the power source before cleaning., Do not disassemble the monitor casing to avoid risk of electric shock. |




