





Tenda TX2L Pro wireless router Gigabit Ethernet Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) Black – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: TX2L Pro
- Гаранция: 36 месеца
- Тегло: 0.56kg
43.10€ (84.30лв.)
без ДДС: 35.92€ (70.25лв.)
Етикети:
Tenda TX2L Pro wireless router Gigabit Ethernet Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) Black
, TX2L Pro
, TENDA
, Безжични рутери
, Wireless & Networking
, купете Tenda TX2L Pro wireless router Gigabit Ethernet Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) Black
, цена Tenda TX2L Pro wireless router Gigabit Ethernet Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) Black
, оферти Tenda TX2L Pro wireless router Gigabit Ethernet Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) Black
, ревю Tenda TX2L Pro wireless router Gigabit Ethernet Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) Black
, промоция Tenda TX2L Pro wireless router Gigabit Ethernet Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) Black
, онлайн магазин Tenda TX2L Pro wireless router Gigabit Ethernet Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) Black
, поръчай Tenda TX2L Pro wireless router Gigabit Ethernet Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) Black
, Tenda TX2L Pro wireless router Gigabit Ethernet Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) Black мнения
, Tenda TX2L Pro wireless router Gigabit Ethernet Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) Black сравнение
, евтин Безжични рутери
, топ Безжични рутери
, най-добър Безжични рутери
, нов Безжични рутери
, tenda {ucfirst}безжични рутери
, оригинален Tenda TX2L Pro wireless router Gigabit Ethernet Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) Black
, гаранция Tenda TX2L Pro wireless router Gigabit Ethernet Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) Black
, бърза доставка Tenda TX2L Pro wireless router Gigabit Ethernet Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) Black
, TENDA цена
, TENDA промоция
, TENDA отстъпка
, TENDA Безжични рутери
, безжични рутери в българия
, безжични рутери techmag
, онлайн поръчка Безжични рутери
, магазин за Безжични рутери
, топ оферти Безжични рутери
, TENDA TX2L Pro характеристики
, TENDA TX2L Pro спецификации
, TENDA TX2L Pro review
, TENDA TX2L Pro сравнение
, TENDA TX2L Pro отзиви
, TENDA TX2L Pro намаление
| Product colour: | Black |
| Product type: | Tabletop router |
| AC input voltage: | 100 - 240 V |
| Power source type: | AC |
| AC input frequency: | 50/60 Hz |
| Output voltage: | 12 V |
| Output current: | 1 A |
| Firewall: | Yes |
| Parental control: | Yes |
| DMZ support: | Yes |
| Operating temperature (T-T): | 0 - 40 °C |
| Operating relative humidity (H-H): | 10 - 90% |
| Storage relative humidity (H-H): | 5 - 90% |
| Storage temperature (T-T): | -40 - 70 °C |
| Reset button: | Yes |
| Web-based management: | Yes |
| WPS push button: | Yes |
| Height: | 200 mm |
| Depth: | 56 mm |
| Width: | 244 mm |
| Ethernet LAN data rates: | 1000 Mbit/s, 100, 10 |
| Networking standards: | IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3u |
| VPN server: | PPTP |
| Cabling technology: | 10/100/1000Base-T(X) |
| Ethernet LAN interface type: | Gigabit Ethernet |
| Dynamic DNS (DDNS): | Yes |
| Ethernet LAN: | Yes |
| Cables included: | LAN (RJ-45) |
| Quick installation guide: | Yes |
| AC adapter included: | Yes |
| Top Wi-Fi standard: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Wi-Fi standards: | 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11b, 802.11a, Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Wi-Fi band: | Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) |
| WLAN data transfer rate (first band): | 300 Mbit/s |
| WLAN data transfer rate (second band): | 1201 Mbit/s |
| WLAN data transfer rate (max): | 1201 Mbit/s |
| Compliance certificates: | Federal Communications Commission (FCC), RoHS, CE |
| DHCP client: | Yes |
| Supported network protocols: | IPv4, IPv6 |
| Universal Plug and Play (UPnP): | Yes |
| DHCP server: | Yes |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | 4 |
| DC-in jack: | Yes |
| USB port: | No |
| Antenna design: | External |
| Antennas quantity: | 5 |
| Ethernet WAN: | Yes |
| 3G/4G USB modem compatibility: | No |
| DSL WAN: | No |
| SIM card slot: | No |






