





TP-Link Archer AX3000 Dual Band Gigabit Wi-Fi 6 Router – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: Archer AX55
- Гаранция: 36 месеца
- Тегло: 0.94kg
85.52€ (167.27лв.)
без ДДС: 71.27€ (139.39лв.)
![]() |
12 x 8.08 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
TP-Link Archer AX3000 Dual Band Gigabit Wi-Fi 6 Router
, Archer AX55
, TP-Link
, Суичове без - контрол
, Wireless & Networking
, купете TP-Link Archer AX3000 Dual Band Gigabit Wi-Fi 6 Router
, цена TP-Link Archer AX3000 Dual Band Gigabit Wi-Fi 6 Router
, оферти TP-Link Archer AX3000 Dual Band Gigabit Wi-Fi 6 Router
, ревю TP-Link Archer AX3000 Dual Band Gigabit Wi-Fi 6 Router
, промоция TP-Link Archer AX3000 Dual Band Gigabit Wi-Fi 6 Router
, онлайн магазин TP-Link Archer AX3000 Dual Band Gigabit Wi-Fi 6 Router
, поръчай TP-Link Archer AX3000 Dual Band Gigabit Wi-Fi 6 Router
, TP-Link Archer AX3000 Dual Band Gigabit Wi-Fi 6 Router мнения
, TP-Link Archer AX3000 Dual Band Gigabit Wi-Fi 6 Router сравнение
, евтин Суичове без - контрол
, топ Суичове без - контрол
, най-добър Суичове без - контрол
, нов Суичове без - контрол
, tp-link {ucfirst}суичове без - контрол
, оригинален TP-Link Archer AX3000 Dual Band Gigabit Wi-Fi 6 Router
, гаранция TP-Link Archer AX3000 Dual Band Gigabit Wi-Fi 6 Router
, бърза доставка TP-Link Archer AX3000 Dual Band Gigabit Wi-Fi 6 Router
, TP-Link цена
, TP-Link промоция
, TP-Link отстъпка
, TP-Link Суичове без - контрол
, суичове без - контрол в българия
, суичове без - контрол techmag
, онлайн поръчка Суичове без - контрол
, магазин за Суичове без - контрол
, топ оферти Суичове без - контрол
, TP-Link Archer AX55 характеристики
, TP-Link Archer AX55 спецификации
, TP-Link Archer AX55 review
, TP-Link Archer AX55 сравнение
, TP-Link Archer AX55 отзиви
, TP-Link Archer AX55 намаление
| Compliance certificates: | Federal Communications Commission (FCC), RoHS, CE |
| Processor cores: | 2 |
| Built-in processor: | Yes |
| Internal memory: | 512 MB |
| Firmware upgradeable: | Yes |
| Works with Amazon Alexa: | Yes |
| On/off switch: | Yes |
| Product type: | Tabletop router |
| Product colour: | Black |
| Output voltage: | 12 V |
| Power source type: | AC |
| Output current: | 2 A |
| External power adapter: | Yes |
| Network address translation (NAT): | Yes |
| Filtering: | Yes |
| Security algorithms: | WPA3, WPA, WPA2, WPA2-Enterprise, WPA-Enterprise |
| Parental control: | Yes |
| Firewall: | Yes |
| DoS attack prevention: | Yes |
| DMZ support: | Yes |
| DDoS protection: | Yes |
| Operating relative humidity (H-H): | 10 - 90% |
| Operating temperature (T-T): | 0 - 40 °C |
| Reset button: | Yes |
| Quality of Service (QoS) support: | Yes |
| WPS push button: | Yes |
| Intelligent Mesh technology: | Yes |
| Depth: | 134.5 mm |
| Height: | 41 mm |
| Width: | 261.1 mm |
| Ethernet LAN: | Yes |
| Ethernet LAN data rates: | 1000 Mbit/s |
| Ethernet LAN interface type: | Gigabit Ethernet |
| Cabling technology: | 10/100/1000Base-T(X) |
| Built-in FTP server: | Yes |
| Port forwarding: | Yes |
| Port triggering: | Yes |
| Dynamic DNS (DDNS): | Yes |
| Number of guest networks (5 GHz): | 1 |
| Media server: | Yes |
| Number of guest networks (2.4 GHz): | 1 |
| VPN server: | OpenVPN, PPTP |
| Browser supported: | Internet Explorer 11+, Firefox 12.0+, Chrome 20.0+, Safari 4.0+ |
| Package height: | 73 mm |
| Number of products included: | 1 pc(s) |
| Package weight: | 940 g |
| Package width: | 330 mm |
| Package depth: | 240 mm |
| Cables included: | LAN (RJ-45) |
| Quick installation guide: | Yes |
| AC adapter included: | Yes |
| Top Wi-Fi standard: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Wi-Fi standards: | 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11b, 802.11a, Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| WLAN data transfer rate (max): | 2976 Mbit/s |
| WLAN data transfer rate (second band): | 2402 Mbit/s |
| WLAN data transfer rate (first band): | 574 Mbit/s |
| Wi-Fi band: | Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) |
| Supported network protocols: | IPv4, IPv6 |
| DHCP client: | Yes |
| Universal Plug and Play (UPnP): | Yes |
| DHCP server: | Yes |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | 4 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity: | 1 |
| USB port: | Yes |
| Antennas quantity: | 4 |
| Detachable antenna(s): | No |
| Antenna design: | External |
| Ethernet WAN: | Yes |
| DSL WAN: | No |
| 3G/4G USB modem compatibility: | No |
| SIM card slot: | No |
| WAN connection type: | RJ-45 |
| Harmonized System (HS) code: | 85176990 |
| Sustainability certificates: | CE, RoHS, Federal Communications Commission (FCC) |
| Sustainability compliance: | Yes |











