







camera Tenda RP7 v2.0 5MP
- Наличност: Изчерпан
- Модел: CIPTDAKAM0031
- Тегло: 0.39kg
- SKU: CIPTDAKAM0031
43.01€ (84.12лв.)
без ДДС: 35.84€ (70.10лв.)
Етикети:
camera Tenda RP7 v2.0 5MP
, CIPTDAKAM0031
, TENDA
, Компютри
, Лаптопи & Периферия
, купете camera Tenda RP7 v2.0 5MP
, цена camera Tenda RP7 v2.0 5MP
, оферти camera Tenda RP7 v2.0 5MP
, ревю camera Tenda RP7 v2.0 5MP
, промоция camera Tenda RP7 v2.0 5MP
, онлайн магазин camera Tenda RP7 v2.0 5MP
, поръчай camera Tenda RP7 v2.0 5MP
, camera Tenda RP7 v2.0 5MP мнения
, camera Tenda RP7 v2.0 5MP сравнение
, евтин Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ Компютри
, Лаптопи & Периферия
, най-добър Компютри
, Лаптопи & Периферия
, нов Компютри
, Лаптопи & Периферия
, tenda {ucfirst}компютри
, лаптопи & периферия
, оригинален camera Tenda RP7 v2.0 5MP
, гаранция camera Tenda RP7 v2.0 5MP
, бърза доставка camera Tenda RP7 v2.0 5MP
, TENDA цена
, TENDA промоция
, TENDA отстъпка
, TENDA Компютри
, Лаптопи & Периферия
, компютри
, лаптопи & периферия в българия
, компютри
, лаптопи & периферия techmag
, онлайн поръчка Компютри
, Лаптопи & Периферия
, магазин за Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ оферти Компютри
, Лаптопи & Периферия
, TENDA CIPTDAKAM0031 характеристики
, TENDA CIPTDAKAM0031 спецификации
, TENDA CIPTDAKAM0031 review
, TENDA CIPTDAKAM0031 сравнение
, TENDA CIPTDAKAM0031 отзиви
, TENDA CIPTDAKAM0031 намаление
EAN: 6932849439052
MPN: RP7
Technical Specifications
| Form factor | Dome |
| Mounting type | Desk/Ceiling |
| Product colour | White |
| DC output voltage | 15V |
| Power source type | USB-C |
| DC output current | 1 A |
| Intelligent Video Surveillance (IVS) system features | Human detection |
| Video motion detection | Yes |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 - 95% |
| Operating temperature (T-T) | -10 - 45 °C |
| Weight | 200 g |
| Width | 88 mm |
| Depth | 88 mm |
| Height | 103 mm |
| Onvif standard | Yes |
| Ethernet LAN | Yes |
| Ethernet interface type | Fast Ethernet |
| Bluetooth | No |
| Wi-Fi | IEEE 802.11 a/b/g/n/ac/ax |
| Day/night mode | Yes |
| Auto-tracking | Yes |
| Connectivity technology | Wired |
| Built-in light | Yes |
| Placement supported | Indoor |
| Infrared (IR) cut-off filter | Yes |
| Type | Sensor camera |
| Wide Dynamic Range (WDR) | Yes |
| Package height | 165 mm |
| Package width | 100 mm |
| Package weight | 370 g |
| Package depth | 100 mm |
| Drilling template included | Yes |
| Quick start guide | Yes |
| Number of cameras | 1 |
| Screws included | Yes |
| Manual | Yes |
| AC adapter included | Yes |
| Sound sensor | Yes |
| Built-in speaker(s) | Yes |
| Built-in microphone | Yes |
| Audio system | 2-way |
| Built-in HDD | No |
| Compatible memory cards | MicroSD (TransFlash) |
| Maximum memory card size | 512 GB |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 1 |
| USB powered | Yes |
| Tilt angle range | 0 - 355° |
| Lens viewing angle, vertical | 51.3° |
| Pan range | -65°--90° |
| Lens viewing angle, diagonal | 90.6° |
| Lens viewing angle, horizontal | 83,3° |
| Number of sensors | 1 |
| Progressive scan | Yes |
| Sensor type | CMOS |
| Maximum resolution | 2880 x 1620 pixels |
| Video streaming | Yes |
| Digital Wide Dynamic Range (DWDR) | Yes |
| Video formats supported | H.265 |
| Video formats supported | H.264 |
| Video compression formats | H.265 |
| Video compression formats | H.264 |
| Frame rate | 30 fps |
| Night vision distance | 10 m |
| Night vision | Yes |
| Maximum aperture number | 2 |
| Number of lenses | 1 |
| Fixed focal length | 4 mm |
| Compliance certificates | RCM |
| Compliance certificates | RoHS |
| Compliance certificates | CE |
| Compliance certificates | Federal Communications Commission (FCC) |
| Compliance certificates | UKCA |
| Sustainability compliance | Yes |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 10 x 15.8 x 10 cm
Weight: 0.39 kg

