





ASUS RT-AX52 AX1800 AiMesh wireless router Gigabit Ethernet Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) Black – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: RT-AX52
- Гаранция: 36 месеца
- Тегло: 0.70kg
53.96€ (105.54лв.)
без ДДС: 44.97€ (87.95лв.)
Етикети:
ASUS RT-AX52 AX1800 AiMesh wireless router Gigabit Ethernet Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) Black
, RT-AX52
, ASUS
, Безжични рутери
, Wireless & Networking
, купете ASUS RT-AX52 AX1800 AiMesh wireless router Gigabit Ethernet Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) Black
, цена ASUS RT-AX52 AX1800 AiMesh wireless router Gigabit Ethernet Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) Black
, оферти ASUS RT-AX52 AX1800 AiMesh wireless router Gigabit Ethernet Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) Black
, ревю ASUS RT-AX52 AX1800 AiMesh wireless router Gigabit Ethernet Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) Black
, промоция ASUS RT-AX52 AX1800 AiMesh wireless router Gigabit Ethernet Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) Black
, онлайн магазин ASUS RT-AX52 AX1800 AiMesh wireless router Gigabit Ethernet Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) Black
, поръчай ASUS RT-AX52 AX1800 AiMesh wireless router Gigabit Ethernet Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) Black
, ASUS RT-AX52 AX1800 AiMesh wireless router Gigabit Ethernet Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) Black мнения
, ASUS RT-AX52 AX1800 AiMesh wireless router Gigabit Ethernet Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) Black сравнение
, евтин Безжични рутери
, топ Безжични рутери
, най-добър Безжични рутери
, нов Безжични рутери
, asus {ucfirst}безжични рутери
, оригинален ASUS RT-AX52 AX1800 AiMesh wireless router Gigabit Ethernet Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) Black
, гаранция ASUS RT-AX52 AX1800 AiMesh wireless router Gigabit Ethernet Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) Black
, бърза доставка ASUS RT-AX52 AX1800 AiMesh wireless router Gigabit Ethernet Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) Black
, ASUS цена
, ASUS промоция
, ASUS отстъпка
, ASUS Безжични рутери
, безжични рутери в българия
, безжични рутери techmag
, онлайн поръчка Безжични рутери
, магазин за Безжични рутери
, топ оферти Безжични рутери
, ASUS RT-AX52 характеристики
, ASUS RT-AX52 спецификации
, ASUS RT-AX52 review
, ASUS RT-AX52 сравнение
, ASUS RT-AX52 отзиви
, ASUS RT-AX52 намаление
| Works with Amazon Alexa: | Yes |
| Internal memory: | 256 MB |
| Built-in processor: | Yes |
| Processor frequency: | 1300 MHz |
| Firmware upgradeable: | Yes |
| Processor cores: | 2 |
| Flash memory: | 128 MB |
| Product colour: | Black |
| Product type: | Tabletop router |
| LED indicators: | LAN, Power, WAN, WPS |
| On/off switch: | Yes |
| Output current: | 1 A |
| AC input frequency: | 50/60 Hz |
| AC input voltage: | 110 - 240 V |
| Power source type: | AC, DC |
| Output voltage: | 12 V |
| Firewall: | Yes |
| System event log: | Yes |
| Parental control: | Yes |
| DMZ support: | Yes |
| MAC address filtering: | Yes |
| Security algorithms: | WPA2-Enterprise, SSH, WPA-Enterprise, WPA2-PSK, SSID, WPS, WPA3-PSK, WPA-PSK |
| WPS push button: | Yes |
| Quality of Service (QoS) support: | Yes |
| Wake-on-LAN ready: | Yes |
| Reset button: | Yes |
| Weight: | 298 g |
| Height: | 47.5 mm |
| Width: | 192 mm |
| Depth: | 126 mm |
| VPN server: | Instant Guard VPN Client L2TP VPN Client OVPN VPN Client PPTP VPN Server IPSec VPN Server OVPN VPN Server PPTP |
| Dynamic DNS (DDNS): | Yes |
| Port triggering: | Yes |
| Ethernet LAN: | Yes |
| Ethernet LAN interface type: | Gigabit Ethernet |
| Networking standards: | IEEE 802.11ax, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11a |
| Package weight: | 690 g |
| Package width: | 254 mm |
| Package type: | Box |
| Package height: | 55 mm |
| Package depth: | 255 mm |
| Warranty card: | Yes |
| Quick start guide: | Yes |
| AC adapter included: | Yes |
| Cables included: | LAN (RJ-45) |
| WLAN data transfer rate (second band): | 1201 Mbit/s |
| Wi-Fi band: | Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) |
| WLAN data transfer rate (first band): | 574 Mbit/s |
| Wi-Fi standards: | Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11g, 802.11a, Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11b, Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Modulation: | 1024-QAM |
| WLAN data transfer rate (max): | 1201 Mbit/s |
| Top Wi-Fi standard: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| DHCP server: | Yes |
| USB port: | No |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | 4 |
| Antenna design: | External |
| Antennas quantity: | 4 |
| Antenna type: | 2x2 |
| DSL WAN: | No |
| 3G/4G USB modem compatibility: | No |
| SIM card slot: | No |
| WAN connection type: | RJ-45 |
| Ethernet WAN: | Yes |





