Samsung UE50DU7192UXXH TV 127 cm (50") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
-33 %
  • Наличност: Изчерпан
  • Модел: 50DU7192UXXH
  • Гаранция: 24 месеца
  • Тегло: 13.50kg
ГПР /%/
Panel mounting interface:200 x 200 mm
VESA mounting:Yes
Product colour:Black
Stand colour:Black
Bezel type:3 Bezel-less
Stand type:Legs stand
Power consumption (max):120 W
AC input frequency:50/60 Hz
AC input voltage:220-240 V
Power consumption (typical):70 W
Energy saving mode:Yes
Energy efficiency class (HDR):G
Power consumption (standby):0.5 W
Energy consumption (SDR) per 1000 hours:70 kWh
Energy efficiency class (SDR):G
Energy efficiency scale:A to G
Energy consumption (HDR) per 1000 hours:105 kWh
Number of OSD languages:27
Voice guide:Yes
Auto power off:Yes
On Screen Display (OSD):Yes
Works with Amazon Alexa:Yes
Control type:Wireless, Remote
Electronic Programme Guide (EPG):Yes
Height (with stand):694 mm
Width (with stand):1120.3 mm
Depth (with stand):237 mm
Weight (without stand):9.5 kg
Weight (with stand):9.9 kg
Stand depth:23.7 cm
Stand width:75.1 cm
Width (without stand):1120.3 mm
Height (without stand):647 mm
Depth (without stand):60 mm
Bluetooth:Yes
Bluetooth version:5.2
Web browser:Yes
Backlight dimming technology:UHD Dimming
Teletext standards:EPG
Game features:Auto Low Latency Mode (ALLM), Gaming Hub, HGiG
4K Ultra HD upscaling:Yes
Picture processing technology:Samsung Contrast Enhancer
High Dynamic Range (HDR) technology:High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus)
Smartphone/tablet remote support:Yes
SmartThings app support:Yes
High Dynamic Range (HDR) supported:Yes
Eco sensor:Yes
Teletext function:Yes
Subtitles function:Yes
Game mode:Yes
Package width:1248 mm
Package type:Box
Package height:760 mm
Package weight:13.3 kg
Package depth:154 mm
Cables included:AC
Remote control included:Yes
Remote control type:TM2240A
Desktop stand:Yes
HD type:4K Ultra HD
Display diagonal:127 cm (50")
Display diagonal (metric):125 cm
Dynamic contrast ratio marketing name:Mega Contrast
Display technology:LED
Motion interpolation technology:Motion Xcelerator
Native refresh rate:50 Hz
Audio output channels:2.0 channels
RMS rated power:20 W