


-33 %



Samsung UE50DU7192UXXH TV 127 cm (50") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: 50DU7192UXXH
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 13.50kg
481.16€ (941.07лв.)
721.74€ (1,411.60лв.)
без ДДС: 400.97€ (784.23лв.)
![]() |
12 x 45.44 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
Samsung UE50DU7192UXXH TV 127 cm (50) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, 50DU7192UXXH
, Samsung
, Телевизори
, Телевизори & аксесоари
, купете Samsung UE50DU7192UXXH TV 127 cm (50) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, цена Samsung UE50DU7192UXXH TV 127 cm (50) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, оферти Samsung UE50DU7192UXXH TV 127 cm (50) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, ревю Samsung UE50DU7192UXXH TV 127 cm (50) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, промоция Samsung UE50DU7192UXXH TV 127 cm (50) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, онлайн магазин Samsung UE50DU7192UXXH TV 127 cm (50) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, поръчай Samsung UE50DU7192UXXH TV 127 cm (50) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, Samsung UE50DU7192UXXH TV 127 cm (50) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black мнения
, Samsung UE50DU7192UXXH TV 127 cm (50) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black сравнение
, евтин Телевизори
, топ Телевизори
, най-добър Телевизори
, нов Телевизори
, samsung {ucfirst}телевизори
, оригинален Samsung UE50DU7192UXXH TV 127 cm (50) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, гаранция Samsung UE50DU7192UXXH TV 127 cm (50) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, бърза доставка Samsung UE50DU7192UXXH TV 127 cm (50) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, Samsung цена
, Samsung промоция
, Samsung отстъпка
, Samsung Телевизори
, телевизори в българия
, телевизори techmag
, онлайн поръчка Телевизори
, магазин за Телевизори
, топ оферти Телевизори
, Samsung 50DU7192UXXH характеристики
, Samsung 50DU7192UXXH спецификации
, Samsung 50DU7192UXXH review
, Samsung 50DU7192UXXH сравнение
, Samsung 50DU7192UXXH отзиви
, Samsung 50DU7192UXXH намаление
| Panel mounting interface: | 200 x 200 mm |
| VESA mounting: | Yes |
| Product colour: | Black |
| Stand colour: | Black |
| Bezel type: | 3 Bezel-less |
| Stand type: | Legs stand |
| Power consumption (max): | 120 W |
| AC input frequency: | 50/60 Hz |
| AC input voltage: | 220-240 V |
| Power consumption (typical): | 70 W |
| Energy saving mode: | Yes |
| Energy efficiency class (HDR): | G |
| Power consumption (standby): | 0.5 W |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours: | 70 kWh |
| Energy efficiency class (SDR): | G |
| Energy efficiency scale: | A to G |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours: | 105 kWh |
| Number of OSD languages: | 27 |
| Voice guide: | Yes |
| Auto power off: | Yes |
| On Screen Display (OSD): | Yes |
| Works with Amazon Alexa: | Yes |
| Control type: | Wireless, Remote |
| Electronic Programme Guide (EPG): | Yes |
| Height (with stand): | 694 mm |
| Width (with stand): | 1120.3 mm |
| Depth (with stand): | 237 mm |
| Weight (without stand): | 9.5 kg |
| Weight (with stand): | 9.9 kg |
| Stand depth: | 23.7 cm |
| Stand width: | 75.1 cm |
| Width (without stand): | 1120.3 mm |
| Height (without stand): | 647 mm |
| Depth (without stand): | 60 mm |
| Wi-Fi standards: | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Wi-Fi: | Yes |
| Ethernet LAN: | Yes |
| Bluetooth: | Yes |
| Bluetooth version: | 5.2 |
| Web browser: | Yes |
| Backlight dimming technology: | UHD Dimming |
| Teletext standards: | EPG |
| Game features: | Auto Low Latency Mode (ALLM), Gaming Hub, HGiG |
| 4K Ultra HD upscaling: | Yes |
| Picture processing technology: | Samsung Contrast Enhancer |
| High Dynamic Range (HDR) technology: | High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus) |
| Smartphone/tablet remote support: | Yes |
| SmartThings app support: | Yes |
| High Dynamic Range (HDR) supported: | Yes |
| Eco sensor: | Yes |
| Teletext function: | Yes |
| Subtitles function: | Yes |
| Game mode: | Yes |
| Package width: | 1248 mm |
| Package type: | Box |
| Package height: | 760 mm |
| Package weight: | 13.3 kg |
| Package depth: | 154 mm |
| Cables included: | AC |
| Remote control included: | Yes |
| Remote control type: | TM2240A |
| Desktop stand: | Yes |
| Screen shape: | Flat |
| Display resolution: | 3840 x 2160 pixels |
| Native aspect ratio: | 16:9 |
| HD type: | 4K Ultra HD |
| Display diagonal: | 127 cm (50") |
| Display diagonal (metric): | 125 cm |
| Dynamic contrast ratio marketing name: | Mega Contrast |
| Display technology: | LED |
| Motion interpolation technology: | Motion Xcelerator |
| Native refresh rate: | 50 Hz |
| Audio output channels: | 2.0 channels |
| RMS rated power: | 20 W |
| Adaptive sound: | Yes |
| Enhanced Audio Return Channel (eARC): | Yes |
| Multiroom: | No |
| HDMI ports quantity: | 3 |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | 1 |
| USB 2.0 ports quantity: | 1 |
| PC in (D-Sub): | No |
| Common interface Plus (CI+): | Yes |
| Consumer Electronics Control (CEC): | Anynet+ |
| RF ports quantity: | 1 |
| Common interface Plus (CI+) version: | 1.4 |
| Audio Return Channel (ARC): | Yes |
| Common interface (CI): | Yes |
| Auto channel search: | Yes |
| Digital signal format system: | DVB-T2, DVB-C, DVB-S2 |
| Tuner type: | Analog & digital |
| Operating system installed: | Tizen |
| Video apps: | Samsung TV Plus |
| Universal guide: | Yes |
| Smart TV: | Yes |
| Sound mirroring: | Yes |
| Internet TV: | Yes |
| Samsung technologies (AV/TV): | Crystal Processor 4K, Q-Symphony |











