


-31 %



Samsung Q67D QE65Q67DAUXXH TV 165.1 cm (65") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Grey, Titanium – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: QE65Q67DAUXXH
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 28.30kg
790.02€ (1,545.14лв.)
1,149.12€ (2,247.48лв.)
без ДДС: 658.35€ (1,287.62лв.)
![]() |
12 x 74.60 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
Samsung Q67D QE65Q67DAUXXH TV 165.1 cm (65) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Grey
, Titanium
, QE65Q67DAUXXH
, Samsung
, Телевизори
, Телевизори & аксесоари
, купете Samsung Q67D QE65Q67DAUXXH TV 165.1 cm (65) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Grey
, Titanium
, цена Samsung Q67D QE65Q67DAUXXH TV 165.1 cm (65) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Grey
, Titanium
, оферти Samsung Q67D QE65Q67DAUXXH TV 165.1 cm (65) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Grey
, Titanium
, ревю Samsung Q67D QE65Q67DAUXXH TV 165.1 cm (65) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Grey
, Titanium
, промоция Samsung Q67D QE65Q67DAUXXH TV 165.1 cm (65) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Grey
, Titanium
, онлайн магазин Samsung Q67D QE65Q67DAUXXH TV 165.1 cm (65) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Grey
, Titanium
, поръчай Samsung Q67D QE65Q67DAUXXH TV 165.1 cm (65) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Grey
, Titanium
, Samsung Q67D QE65Q67DAUXXH TV 165.1 cm (65) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Grey
, Titanium мнения
, Samsung Q67D QE65Q67DAUXXH TV 165.1 cm (65) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Grey
, Titanium сравнение
, евтин Телевизори
, топ Телевизори
, най-добър Телевизори
, нов Телевизори
, samsung {ucfirst}телевизори
, оригинален Samsung Q67D QE65Q67DAUXXH TV 165.1 cm (65) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Grey
, Titanium
, гаранция Samsung Q67D QE65Q67DAUXXH TV 165.1 cm (65) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Grey
, Titanium
, бърза доставка Samsung Q67D QE65Q67DAUXXH TV 165.1 cm (65) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Grey
, Titanium
, Samsung цена
, Samsung промоция
, Samsung отстъпка
, Samsung Телевизори
, телевизори в българия
, телевизори techmag
, онлайн поръчка Телевизори
, магазин за Телевизори
, топ оферти Телевизори
, Samsung QE65Q67DAUXXH характеристики
, Samsung QE65Q67DAUXXH спецификации
, Samsung QE65Q67DAUXXH review
, Samsung QE65Q67DAUXXH сравнение
, Samsung QE65Q67DAUXXH отзиви
, Samsung QE65Q67DAUXXH намаление
| Panel mounting interface: | 400 x 300 |
| Product colour: | Grey |
| VESA mounting: | Yes |
| Colour name: | Titan Gray |
| Stand type: | Legs stand |
| Stand colour: | Grey |
| Frameless design: | Yes |
| Introduction year: | 2024 |
| Bezel type: | 3 Bezel-less |
| Mini wall mount support: | Yes |
| Slim fit wall mount support: | Yes |
| AC input frequency: | 50/60 Hz |
| Power consumption (typical): | 69 W |
| AC input voltage: | 220 - 240 V |
| Energy saving mode: | Yes |
| Power consumption (standby): | 0.5 W |
| Energy efficiency class (SDR): | E |
| Energy efficiency class (HDR): | G |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours: | 69 kWh |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours: | 160 kWh |
| Energy efficiency scale: | A to G |
| On Screen Display (OSD): | Yes |
| Auto power off: | Yes |
| Electronic Programme Guide (EPG): | Yes |
| Works with the Google Assistant: | Yes |
| Voice control: | Yes |
| Works with Amazon Alexa: | Yes |
| Depth (with stand): | 274 mm |
| Width (with stand): | 1450.9 mm |
| Height (with stand): | 872.2 mm |
| Stand depth: | 27.4 cm |
| Width (without stand): | 1450.9 mm |
| Height (without stand): | 831.4 mm |
| Stand width: | 107.6 cm |
| Weight (without stand): | 20.9 kg |
| Weight (with stand): | 21.3 kg |
| Depth (without stand): | 25.7 mm |
| Web browser: | Yes |
| Wi-Fi standards: | 802.11b, Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11a |
| Bluetooth: | Yes |
| Ethernet LAN: | Yes |
| Wi-Fi: | Yes |
| Bluetooth version: | 5.2 |
| Picture processing technology: | Quantum Processor Lite 4K, Samsung Contrast Enhancer |
| High Dynamic Range (HDR) supported: | Yes |
| Eco sensor: | Yes |
| TV key support: | Yes |
| High Dynamic Range (HDR) technology: | Quantum HDR, High Dynamic Range 10+ Adaptive (HDR10 Plus Adaptive) |
| SmartThings app support: | Yes |
| 4K Ultra HD upscaling: | Yes |
| Ambient mode: | Yes |
| Multi View: | Yes |
| AI Upscale: | Yes |
| Game features: | Auto Low Latency Mode (ALLM), Game Motion Plus, Gaming Hub, HGiG, Mini Map Zoom, Super Ultra Wide Game View |
| Backlight dimming technology: | Ultimate UHD Dimming |
| Package height: | 950 mm |
| Package width: | 1612 mm |
| Package weight: | 28.3 kg |
| Package depth: | 164 mm |
| Remote control included: | Yes |
| Desktop stand: | Yes |
| Remote control type: | TM2360E |
| LED backlight: | Yes |
| Screen shape: | Flat |
| Display diagonal: | 165.1 cm (65") |
| Display resolution: | 3840 x 2160 pixels |
| Native aspect ratio: | 16:9 |
| Display technology: | QLED |
| HD type: | 4K Ultra HD |
| LED backlighting type: | Dual LED |
| Display diagonal (metric): | 163 cm |
| Motion interpolation technology: | Motion Xcelerator |
| Native refresh rate: | 60 Hz |
| RMS rated power: | 20 W |
| Adaptive sound: | Yes |
| Enhanced Audio Return Channel (eARC): | Yes |
| HDMI ports quantity: | 3 |
| USB 2.0 ports quantity: | 2 |
| Digital audio optical out: | 1 |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | 1 |
| Audio Return Channel (ARC): | Yes |
| PC in (D-Sub): | No |
| RF ports quantity: | 2 |
| Consumer Electronics Control (CEC): | Anynet+ |
| Common interface (CI): | Yes |
| Common interface Plus (CI+): | Yes |
| Common interface Plus (CI+) version: | 1.4 |
| RF connector type: | F, IEC |
| Digital signal format system: | DVB-C, DVB-S2, DVB-T2 |
| Tuner type: | Analog & digital |
| Warnings: | The product may contain small parts, keep out of reach of children., The product contains electronic components that may be hazardous to the environment, do not dispose of in the regular rubbish bin, use an electronic waste collection point. |
| Operating system installed: | Tizen |
| Video apps: | Netflix, Sky Online, Rakuten TV, Disney+, YouTube, RTL XL, Amazon Prime Video, Apple TV, NOW TV, Samsung TV Plus |
| Internet TV: | Yes |
| Hybrid Broadcast Broadband TV (HbbTV): | Yes |
| Smart TV: | Yes |
| Hybrid Broadcast Broadband TV (HbbTV) version: | 2.0.3 |
| Sound mirroring: | Yes |
| Apple AirPlay 2 support: | Yes |
| TV initiate mirroring: | Yes |
| Samsung technologies (AV/TV): | Ultimate UHD Dimming, Quantum Dot Display, 4K AI Upscaling, Samsung Health, HDMI eARC, Motion Xcelerator, Gaming Hub, Slim Fit Wall-Mount, Contrast Enhancer, Smart TV powered by Tizen, Object Tracking Sound Lite, AirSlim, Quantum Processor 4K Lite, Built-in SmartThings Hub, Solar Cell One Remote, Q-Symphony, Works With Amazon Alexa, Samsung TV Plus, Adaptive Sound, Knox Vault, Smart Calibration, Samsung Multi View, Quantum HDR, AirPlay 2, Dual LED |











