


-31 %



Samsung Series 9 QE77S90DAEXXH TV 195.6 cm (77") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: QE77S90DAEXXH
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 44.90kg
2,249.58€ (4,399.80лв.)
3,272.11€ (6,399.69лв.)
без ДДС: 1,874.65€ (3,666.50лв.)
![]() |
12 x 212.44 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
Samsung Series 9 QE77S90DAEXXH TV 195.6 cm (77) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, QE77S90DAEXXH
, Samsung
, Телевизори
, Телевизори & аксесоари
, купете Samsung Series 9 QE77S90DAEXXH TV 195.6 cm (77) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, цена Samsung Series 9 QE77S90DAEXXH TV 195.6 cm (77) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, оферти Samsung Series 9 QE77S90DAEXXH TV 195.6 cm (77) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, ревю Samsung Series 9 QE77S90DAEXXH TV 195.6 cm (77) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, промоция Samsung Series 9 QE77S90DAEXXH TV 195.6 cm (77) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, онлайн магазин Samsung Series 9 QE77S90DAEXXH TV 195.6 cm (77) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, поръчай Samsung Series 9 QE77S90DAEXXH TV 195.6 cm (77) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, Samsung Series 9 QE77S90DAEXXH TV 195.6 cm (77) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black мнения
, Samsung Series 9 QE77S90DAEXXH TV 195.6 cm (77) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black сравнение
, евтин Телевизори
, топ Телевизори
, най-добър Телевизори
, нов Телевизори
, samsung {ucfirst}телевизори
, оригинален Samsung Series 9 QE77S90DAEXXH TV 195.6 cm (77) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, гаранция Samsung Series 9 QE77S90DAEXXH TV 195.6 cm (77) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, бърза доставка Samsung Series 9 QE77S90DAEXXH TV 195.6 cm (77) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, Samsung цена
, Samsung промоция
, Samsung отстъпка
, Samsung Телевизори
, телевизори в българия
, телевизори techmag
, онлайн поръчка Телевизори
, магазин за Телевизори
, топ оферти Телевизори
, Samsung QE77S90DAEXXH характеристики
, Samsung QE77S90DAEXXH спецификации
, Samsung QE77S90DAEXXH review
, Samsung QE77S90DAEXXH сравнение
, Samsung QE77S90DAEXXH отзиви
, Samsung QE77S90DAEXXH намаление
| Introduction year: | 2024 |
| Bezel type: | 4 Bezel-less |
| Product colour: | Black |
| VESA mounting: | Yes |
| Panel mounting interface: | 400 x 300 |
| Power consumption (typical): | 126 W |
| AC input voltage: | 220-240 V |
| Power consumption (max): | 490 W |
| AC input frequency: | 50/60 Hz |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours: | 190 kWh |
| Energy efficiency class (HDR): | G |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours: | 126 kWh |
| Energy efficiency class (SDR): | F |
| Energy efficiency scale: | A to G |
| Power consumption (standby): | 0.5 W |
| Energy saving mode: | Yes |
| On Screen Display (OSD): | Yes |
| Number of OSD languages: | 28 |
| Auto power off: | Yes |
| Electronic Programme Guide (EPG): | Yes |
| Depth (with stand): | 359 mm |
| Height (with stand): | 1058.6 mm |
| Width (with stand): | 1718.5 mm |
| Weight (without stand): | 32.4 kg |
| Width (without stand): | 1718.5 mm |
| Depth (without stand): | 44.9 mm |
| Height (without stand): | 987.6 mm |
| Weight (with stand): | 34.2 kg |
| Ethernet LAN: | Yes |
| Wi-Fi: | Yes |
| Bluetooth: | Yes |
| Wi-Fi standards: | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Bluetooth version: | 5.2 |
| Web browser: | Yes |
| SmartThings app support: | Yes |
| Multi View: | Yes |
| Game features: | Auto Low Latency Mode (ALLM), Dynamic Black EQ, Game Motion Plus, HGiG, Mini Map Zoom, Super Ultra Wide Game View, Surround Sound |
| Ambient mode: | Ambient Mode+ |
| AMD FreeSync type: | FreeSync Premium |
| TV key support: | Yes |
| Eco sensor: | Yes |
| High Dynamic Range (HDR) technology: | Hybrid Log-Gamma (HLG), High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus) |
| Teletext function: | Yes |
| AMD FreeSync: | Yes |
| MBR support: | Yes |
| High Dynamic Range (HDR) supported: | Yes |
| Package width: | 1885 mm |
| Package height: | 1154 mm |
| Package depth: | 180 mm |
| Package weight: | 44.9 kg |
| Remote control included: | Yes |
| HD type: | 4K Ultra HD |
| Display diagonal: | 195.6 cm (77") |
| Native aspect ratio: | 16:9 |
| Screen shape: | Flat |
| Display resolution: | 3840 x 2160 pixels |
| Display diagonal (metric): | 194 cm |
| Display technology: | OLED |
| Motion interpolation technology: | Motion Xcelerator |
| Anti-glare screen: | Yes |
| Native refresh rate: | 100 Hz |
| Adaptive sound: | Yes |
| Active voice amplifier (AVA): | Yes |
| Audio pre-selection descriptor: | Yes |
| Object Tracking Sound+ (OTS+): | Yes |
| Audio output channels: | 2.1 channels |
| Multiroom: | No |
| Audio decoders: | Dolby Atmos, Dolby Digital Plus |
| RMS rated power: | 40 W |
| Digital audio optical out: | 1 |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | 1 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity: | 2 |
| HDMI ports quantity: | 4 |
| RF ports quantity: | 3 |
| Common interface Plus (CI+): | Yes |
| Consumer Electronics Control (CEC): | Anynet+ |
| Common interface (CI): | Yes |
| Common interface Plus (CI+) version: | 1.4 |
| Number of tuners: | 2 tuner(s) |
| Tuner type: | Analog & digital |
| Digital signal format system: | DVB-C, DVB-S2, DVB-T2 |
| Universal guide: | Yes |
| Far-field voice interaction: | Yes |
| Operating system installed: | Tizen |
| Hybrid Broadcast Broadband TV (HbbTV) version: | HbbTV 2.0.3 |
| Internet TV: | Yes |
| Smart TV: | Yes |
| Hybrid Broadcast Broadband TV (HbbTV): | Yes |
| Samsung technologies (AV/TV): | Samsung TV Plus, Ultra Viewing Angle, NQ4 AI Gen2 Processor, Buds Auto Switch, Real Depth Enhancer, Adaptive Sound Pro, Media Home, 4K AI Upscaling |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code: | 1942235 |











