Samsung Series 9 QE65S90DATXXH TV 165.1 cm (65") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
-31 %
  • Наличност: Изчерпан
  • Модел: QE65S90DATXXH
  • Гаранция: 24 месеца
  • Тегло: 28.40kg
ГПР /%/
Product colour:Black
Introduction year:2024
VESA mounting:Yes
Bezel type:4 Bezel-less
Panel mounting interface:300 x 200
Energy consumption (SDR) per 1000 hours:90 kWh
Energy consumption (HDR) per 1000 hours:149 kWh
AC input frequency:50/60 Hz
Energy efficiency class (SDR):F
Power consumption (max):390 W
Power consumption (standby):0.5 W
Energy efficiency class (HDR):G
Energy saving mode:Yes
AC input voltage:220-240 V
Power consumption (typical):90 W
Energy efficiency scale:A to G
On Screen Display (OSD):Yes
Number of OSD languages:28
Auto power off:Yes
Electronic Programme Guide (EPG):Yes
Depth (with stand):265.2 mm
Weight (with stand):22.5 kg
Width (with stand):1444.3 mm
Height (with stand):896.7 mm
Depth (without stand):39.9 mm
Height (without stand):831.7 mm
Width (without stand):1444.3 mm
Weight (without stand):21.2 kg
Ethernet LAN:Yes
Bluetooth:Yes
Bluetooth version:5.2
Wi-Fi standards:Wi-Fi 5 (802.11ac)
Web browser:Yes
Wi-Fi:Yes
AMD FreeSync type:FreeSync Premium
AMD FreeSync:Yes
TV key support:Yes
Eco sensor:Yes
Ambient mode:Ambient Mode+
SmartThings app support:Yes
High Dynamic Range (HDR) technology:Hybrid Log-Gamma (HLG), High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus)
Multi View:Yes
MBR support:Yes
High Dynamic Range (HDR) supported:Yes
Teletext function:Yes
Package depth:160 mm
Package height:950 mm
Package width:1617 mm
Package weight:29.9 kg
Remote control included:Yes
Screen shape:Flat
Display diagonal:165.1 cm (65")
Display resolution:3840 x 2160 pixels
Display diagonal (metric):163 cm
HD type:4K Ultra HD
Native aspect ratio:16:9
Display technology:OLED
Anti-glare screen:Yes
Native refresh rate:100 Hz
Motion interpolation technology:Motion Xcelerator
Display refresh rates supported:144 Hz, 100 Hz
Audio pre-selection descriptor:Yes
Adaptive sound:Yes
RMS rated power:40 W
Audio output channels:2.1 channels
Multiroom:No
Auto volume leveller:Yes
Audio decoders:Dolby Atmos, Dolby Digital Plus
Common interface Plus (CI+):Yes
HDMI ports quantity:4
USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity:2
Ethernet LAN (RJ-45) ports:1
Digital audio optical out:1
RF ports quantity:3
Consumer Electronics Control (CEC):Anynet+
Common interface Plus (CI+) version:1.4
Common interface (CI):Yes
Digital signal format system:DVB-T2, DVB-C, DVB-S2
Number of tuners:2 tuner(s)
Tuner type:Analog & digital
Far-field voice interaction:Yes
Universal guide:Yes
Operating system installed:Tizen
Smart TV:Yes
Hybrid Broadcast Broadband TV (HbbTV):Yes
Internet TV:Yes
Hybrid Broadcast Broadband TV (HbbTV) version:HbbTV 2.0.3
European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code:1865666
Напишете мнение
Забележка: HTML не се потдържа!
Лош Добър
Сходни продукти
Brand: BE QUIET!
Brand: Samsung
Brand: Samsung
Panel mounting interface:300 x 200 mm Product colour:Black VESA mounting:Yes Bezel type:4 Bezel-less Introduction year:2024 AC input frequency:50/60 H..