





Samsung QN95D QE55QN95DATXXH TV 139.7 cm (55") 4K Ultra HD Smart TV Black 2000 cd/m² – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: QE55QN95DATXXH
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 25.40kg
1,585.43€ (3,100.83лв.)
без ДДС: 1,321.19€ (2,584.02лв.)
![]() |
12 x 149.72 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
Samsung QN95D QE55QN95DATXXH TV 139.7 cm (55) 4K Ultra HD Smart TV Black 2000 cd/m²
, QE55QN95DATXXH
, Samsung
, Телевизори
, Телевизори & аксесоари
, купете Samsung QN95D QE55QN95DATXXH TV 139.7 cm (55) 4K Ultra HD Smart TV Black 2000 cd/m²
, цена Samsung QN95D QE55QN95DATXXH TV 139.7 cm (55) 4K Ultra HD Smart TV Black 2000 cd/m²
, оферти Samsung QN95D QE55QN95DATXXH TV 139.7 cm (55) 4K Ultra HD Smart TV Black 2000 cd/m²
, ревю Samsung QN95D QE55QN95DATXXH TV 139.7 cm (55) 4K Ultra HD Smart TV Black 2000 cd/m²
, промоция Samsung QN95D QE55QN95DATXXH TV 139.7 cm (55) 4K Ultra HD Smart TV Black 2000 cd/m²
, онлайн магазин Samsung QN95D QE55QN95DATXXH TV 139.7 cm (55) 4K Ultra HD Smart TV Black 2000 cd/m²
, поръчай Samsung QN95D QE55QN95DATXXH TV 139.7 cm (55) 4K Ultra HD Smart TV Black 2000 cd/m²
, Samsung QN95D QE55QN95DATXXH TV 139.7 cm (55) 4K Ultra HD Smart TV Black 2000 cd/m² мнения
, Samsung QN95D QE55QN95DATXXH TV 139.7 cm (55) 4K Ultra HD Smart TV Black 2000 cd/m² сравнение
, евтин Телевизори
, топ Телевизори
, най-добър Телевизори
, нов Телевизори
, samsung {ucfirst}телевизори
, оригинален Samsung QN95D QE55QN95DATXXH TV 139.7 cm (55) 4K Ultra HD Smart TV Black 2000 cd/m²
, гаранция Samsung QN95D QE55QN95DATXXH TV 139.7 cm (55) 4K Ultra HD Smart TV Black 2000 cd/m²
, бърза доставка Samsung QN95D QE55QN95DATXXH TV 139.7 cm (55) 4K Ultra HD Smart TV Black 2000 cd/m²
, Samsung цена
, Samsung промоция
, Samsung отстъпка
, Samsung Телевизори
, телевизори в българия
, телевизори techmag
, онлайн поръчка Телевизори
, магазин за Телевизори
, топ оферти Телевизори
, Samsung QE55QN95DATXXH характеристики
, Samsung QE55QN95DATXXH спецификации
, Samsung QE55QN95DATXXH review
, Samsung QE55QN95DATXXH сравнение
, Samsung QE55QN95DATXXH отзиви
, Samsung QE55QN95DATXXH намаление
| Panel mounting interface: | 300 x 200 mm |
| Product colour: | Black |
| VESA mounting: | Yes |
| Slim fit wall mount support: | Yes |
| Bezel type: | 4 Bezel-less |
| Stand colour: | Black |
| Introduction year: | 2024 |
| Colour name: | Graphite Black |
| Frameless design: | Yes |
| Stand type: | Center stand |
| Power consumption (max): | 235 W |
| AC input frequency: | 50/60 Hz |
| Power consumption (typical): | 77 W |
| AC input voltage: | 220 - 240 V |
| Energy saving mode: | Yes |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours: | 193 kWh |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours: | 77 kWh |
| Power consumption (standby): | 0.5 W |
| Energy efficiency class (HDR): | G |
| Energy efficiency class (SDR): | F |
| Energy efficiency scale: | A to G |
| On Screen Display (OSD): | Yes |
| Electronic Programme Guide (EPG): | Yes |
| Auto power off: | Yes |
| Works with Samsung Bixby: | Yes |
| Voice control: | Yes |
| Width (with stand): | 1225.4 mm |
| Depth (with stand): | 232.1 mm |
| Height (with stand): | 768.4 mm |
| Weight (with stand): | 20.6 kg |
| Stand width: | 36.4 cm |
| Weight (without stand): | 17.8 kg |
| Depth (without stand): | 21.3 mm |
| Height (without stand): | 706.6 mm |
| Stand depth: | 23.2 cm |
| Width (without stand): | 1225.4 mm |
| Wi-Fi standards: | 802.11g, 802.11b, 802.11a, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Backlight dimming technology: | Ultimate UHD Dimming Pro |
| Noise reduction: | Yes |
| AMD FreeSync: | Yes |
| AMD FreeSync type: | FreeSync Premium Pro |
| Picture processing technology: | Neural Quantum Processor 4K Gen 2, Samsung Real Depth Enhancer |
| Adaptive picture: | Yes |
| Tap view: | Yes |
| Eco sensor: | Yes |
| TV key support: | Yes |
| Brightness detection: | Yes |
| Ambient mode: | Ambient Mode+ |
| SmartThings app support: | Yes |
| AI Upscale: | Yes |
| TV sound to mobile device: | Yes |
| Multi View: | Yes |
| 4K Ultra HD upscaling: | Yes |
| Colour detection: | Yes |
| High Dynamic Range (HDR) technology: | Hybrid Log-Gamma (HLG), High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus), Filmmaker Mode |
| ConnectShare (HDD): | Yes |
| USB recording: | Yes |
| Subtitles function: | Yes |
| Teletext function: | Yes |
| Game mode: | Yes |
| High Dynamic Range (HDR) supported: | Yes |
| ConnectShare (USB): | Yes |
| Package depth: | 170 mm |
| Package height: | 822 mm |
| Package weight: | 25.4 kg |
| Package width: | 1448 mm |
| Cables included: | AC |
| Desktop stand: | Yes |
| Remote control type: | TM2360E |
| Remote control included: | Yes |
| E-manual: | Yes |
| Screen shape: | Flat |
| HD type: | 4K Ultra HD |
| Display resolution: | 3840 x 2160 pixels |
| Display diagonal: | 139.7 cm (55") |
| Native aspect ratio: | 16:9 |
| LED backlight: | Yes |
| Display brightness: | 2000 cd/m² |
| Motion interpolation technology: | Motion Xcelerator |
| Native refresh rate: | 100 Hz |
| Display technology: | Neo QLED |
| Dynamic contrast ratio marketing name: | Quantum Matrix Technology |
| Display diagonal (metric): | 138 cm |
| Anti-glare screen: | Yes |
| Display refresh rates supported: | 144 Hz |
| Audio output channels: | 4.2.2 channels |
| RMS rated power: | 70 W |
| Audio pre-selection descriptor: | Yes |
| Active voice amplifier (AVA): | Yes |
| Object Tracking Sound+ (OTS+): | Yes |
| Sound modes: | Adaptive Sound Pro |
| Enhanced Audio Return Channel (eARC): | Yes |
| Audio decoders: | Dolby Atmos |
| Built-in subwoofer: | Yes |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | 1 |
| USB 2.0 ports quantity: | 2 |
| HDMI ports quantity: | 4 |
| Digital audio optical out: | 1 |
| PC in (D-Sub): | No |
| Consumer Electronics Control (CEC): | Anynet+ |
| Common interface Plus (CI+): | Yes |
| AC (power) in: | Yes |
| RF ports quantity: | 2 |
| Common interface Plus (CI+) version: | 1.4 |
| RF connector type: | F, IEC |
| Audio Return Channel (ARC): | Yes |
| Tuner type: | Analog & digital |
| Digital signal format system: | DVB-T2, DVB-C, DVB-S2 |
| Operating system installed: | Tizen |
| Timeshift: | Yes |
| TV initiate mirroring: | Yes |
| Sound mirroring: | Yes |
| Screen mirroring: | Yes |
| Internet TV: | Yes |
| Hybrid Broadcast Broadband TV (HbbTV) version: | 2.0.3 |
| Smart TV: | Yes |
| Hybrid Broadcast Broadband TV (HbbTV): | Yes |
| Video apps: | Netflix, Rakuten TV, NOW TV, Samsung TV Plus, Disney+, Amazon Prime Video, Apple TV, YouTube |
| Apple AirPlay 2 support: | Yes |
| Samsung technologies (AV/TV): | Quantum Dot Display, HDMI eARC, Adaptive Sound Pro, Built-in SmartThings Hub, HDR10+, Solar Cell One Remote, Mobile Tap Mirroring, Quantum Matrix Technology, Wide Viewing Angle, Neo Quantum HDR, Active Voice Amplifier Pro, Smart TV powered by Tizen, Samsung TV Plus, Ambient Mode+, Neural Quantum Processor 4K, Buds Auto Switch, Object Tracking Sound PLUS, Auto HDR Remastering, Q-Symphony, EyeComfort Mode, Smart Calibration, Samsung Multi View, Ultimate UHD Dimming Pro, Expert Calibration, AMD FreeSync™ Premium Pro, AI Scaling, Dolby Atmos®, Motion Xcelerator, Gaming Hub |











