Samsung QE75QN900DT 190.5 cm (75") 8K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
-31 %
  • Наличност: Изчерпан
  • Модел: QE75QN900DTXXH
  • Гаранция: 24 месеца
  • Тегло: 52.00kg
ГПР /%/
VESA mounting:Yes
Panel mounting interface:400 x 300
Product colour:Black
Bezel type:Zero Bezel
Power consumption (max):430 W
Power consumption (typical):137 W
AC input frequency:50/60 Hz
AC input voltage:220-240 V
Energy consumption (SDR) per 1000 hours:137 kWh
Energy consumption (HDR) per 1000 hours:408 kWh
Energy efficiency class (SDR):G
Energy efficiency scale:A to G
Power consumption (standby):0.5 W
Auto power off:Yes
Works with Amazon Alexa:Yes
On Screen Display (OSD):Yes
Electronic Programme Guide (EPG):Yes
Number of OSD languages:28
Height (with stand):1018.5 mm
Depth (with stand):283.8 mm
Width (with stand):1655.2 mm
Width (without stand):1655.2 mm
Depth (without stand):13.1 mm
Height (without stand):940.8 mm
Stand depth:28.4 cm
Stand width:37 cm
Weight (with stand):40.4 kg
Weight (without stand):30.8 kg
Wi-Fi:Yes
Bluetooth:Yes
Wi-Fi standards:Wi-Fi 6E (802.11ax)
Ethernet LAN:Yes
Bluetooth version:5.2
Web browser:Yes
Multi View:Yes
SmartThings app support:Yes
Ambient mode:Ambient Mode+
Eco sensor:Yes
AMD FreeSync type:FreeSync Premium Pro
TV key support:Yes
High Dynamic Range (HDR) technology:High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus), Neo Quantum HDR 8K Pro
Picture processing technology:Samsung Real Depth Enhancer Pro
Game mode:Yes
AMD FreeSync:Yes
High Dynamic Range (HDR) supported:Yes
Package weight:53.6 kg
Package width:1814 mm
Package height:1124 mm
Package depth:191 mm
Package type:Box
Remote control included:Yes
Display resolution:7680 x 4320 pixels
Display diagonal:190.5 cm (75")
Screen shape:Flat
HD type:8K Ultra HD
Native aspect ratio:16:9
Motion interpolation technology:Motion Xcelerator
Anti-glare screen:Yes
Display technology:Neo QLED
Dynamic contrast ratio marketing name:Quantum Matrix Technology Pro
Display diagonal (metric):189 cm
Native refresh rate:100 Hz
Audio output channels:6.2.4 channels
Adaptive sound:Yes
Object Tracking Sound+ (OTS+):Yes
Active voice amplifier (AVA):Yes
RMS rated power:90 W