
-31 %
Samsung QE75QN900DT 190.5 cm (75") 8K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: QE75QN900DTXXH
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 52.00kg
3,435.38€ (6,719.03лв.)
4,996.92€ (9,773.13лв.)
без ДДС: 2,862.82€ (5,599.19лв.)
![]() |
12 x 324.41 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
Samsung QE75QN900DT 190.5 cm (75) 8K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, QE75QN900DTXXH
, Samsung
, Телевизори
, Телевизори & аксесоари
, купете Samsung QE75QN900DT 190.5 cm (75) 8K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, цена Samsung QE75QN900DT 190.5 cm (75) 8K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, оферти Samsung QE75QN900DT 190.5 cm (75) 8K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, ревю Samsung QE75QN900DT 190.5 cm (75) 8K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, промоция Samsung QE75QN900DT 190.5 cm (75) 8K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, онлайн магазин Samsung QE75QN900DT 190.5 cm (75) 8K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, поръчай Samsung QE75QN900DT 190.5 cm (75) 8K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, Samsung QE75QN900DT 190.5 cm (75) 8K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black мнения
, Samsung QE75QN900DT 190.5 cm (75) 8K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black сравнение
, евтин Телевизори
, топ Телевизори
, най-добър Телевизори
, нов Телевизори
, samsung {ucfirst}телевизори
, оригинален Samsung QE75QN900DT 190.5 cm (75) 8K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, гаранция Samsung QE75QN900DT 190.5 cm (75) 8K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, бърза доставка Samsung QE75QN900DT 190.5 cm (75) 8K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, Samsung цена
, Samsung промоция
, Samsung отстъпка
, Samsung Телевизори
, телевизори в българия
, телевизори techmag
, онлайн поръчка Телевизори
, магазин за Телевизори
, топ оферти Телевизори
, Samsung QE75QN900DTXXH характеристики
, Samsung QE75QN900DTXXH спецификации
, Samsung QE75QN900DTXXH review
, Samsung QE75QN900DTXXH сравнение
, Samsung QE75QN900DTXXH отзиви
, Samsung QE75QN900DTXXH намаление
| VESA mounting: | Yes |
| Panel mounting interface: | 400 x 300 |
| Product colour: | Black |
| Bezel type: | Zero Bezel |
| Power consumption (max): | 430 W |
| Power consumption (typical): | 137 W |
| AC input frequency: | 50/60 Hz |
| AC input voltage: | 220-240 V |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours: | 137 kWh |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours: | 408 kWh |
| Energy efficiency class (SDR): | G |
| Energy efficiency class (HDR): | G |
| Energy saving mode: | Yes |
| Energy efficiency scale: | A to G |
| Power consumption (standby): | 0.5 W |
| Auto power off: | Yes |
| Works with Amazon Alexa: | Yes |
| On Screen Display (OSD): | Yes |
| Electronic Programme Guide (EPG): | Yes |
| Number of OSD languages: | 28 |
| Height (with stand): | 1018.5 mm |
| Depth (with stand): | 283.8 mm |
| Width (with stand): | 1655.2 mm |
| Width (without stand): | 1655.2 mm |
| Depth (without stand): | 13.1 mm |
| Height (without stand): | 940.8 mm |
| Stand depth: | 28.4 cm |
| Stand width: | 37 cm |
| Weight (with stand): | 40.4 kg |
| Weight (without stand): | 30.8 kg |
| Wi-Fi: | Yes |
| Bluetooth: | Yes |
| Wi-Fi standards: | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Ethernet LAN: | Yes |
| Bluetooth version: | 5.2 |
| Web browser: | Yes |
| Multi View: | Yes |
| SmartThings app support: | Yes |
| Ambient mode: | Ambient Mode+ |
| Eco sensor: | Yes |
| AMD FreeSync type: | FreeSync Premium Pro |
| TV key support: | Yes |
| High Dynamic Range (HDR) technology: | High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus), Neo Quantum HDR 8K Pro |
| Picture processing technology: | Samsung Real Depth Enhancer Pro |
| Game mode: | Yes |
| AMD FreeSync: | Yes |
| High Dynamic Range (HDR) supported: | Yes |
| Package weight: | 53.6 kg |
| Package width: | 1814 mm |
| Package height: | 1124 mm |
| Package depth: | 191 mm |
| Package type: | Box |
| Remote control included: | Yes |
| Remote control type: | TM2360E(TM2360E+TM1240A only for UK) |
| Display resolution: | 7680 x 4320 pixels |
| Display diagonal: | 190.5 cm (75") |
| Screen shape: | Flat |
| HD type: | 8K Ultra HD |
| Native aspect ratio: | 16:9 |
| Motion interpolation technology: | Motion Xcelerator |
| Anti-glare screen: | Yes |
| Display technology: | Neo QLED |
| Dynamic contrast ratio marketing name: | Quantum Matrix Technology Pro |
| Display diagonal (metric): | 189 cm |
| Native refresh rate: | 100 Hz |
| Audio output channels: | 6.2.4 channels |
| Adaptive sound: | Yes |
| Object Tracking Sound+ (OTS+): | Yes |
| Active voice amplifier (AVA): | Yes |
| RMS rated power: | 90 W |
| Audio decoders: | Dolby Atmos |
| Multiroom: | No |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity: | 2 |
| Digital audio optical out: | 1 |
| HDMI ports quantity: | 4 |
| USB 2.0 ports quantity: | 1 |
| RF ports quantity: | 2 |
| Consumer Electronics Control (CEC): | Anynet+ |
| Common interface Plus (CI+): | Yes |
| Common interface (CI): | Yes |
| Common interface Plus (CI+) version: | 1.4 |
| Digital signal format system: | DVB-C, DVB-S2, DVB-T2 |
| Tuner type: | Analog & digital |
| Number of tuners: | 2 tuner(s) |
| Operating system installed: | Tizen |
| Hybrid Broadcast Broadband TV (HbbTV) version: | HbbTV 2.0.3 |
| Smart TV: | Yes |
| Internet TV: | Yes |
| Hybrid Broadcast Broadband TV (HbbTV): | Yes |
| Apple AirPlay 2 support: | Yes |
| Samsung technologies (AV/TV): | Active Voice Amplifier Pro, Auto HDR Remastering, Q-Symphony, Ultimate 8K Dimming Pro, Expert Calibration, Samsung Health, Samsung TV Plus, Ultra Viewing Angle, Knox Vault |











