
-31 %
Samsung QE55Q77DAT 139.7 cm (55") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Titanium – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: QE55Q77DATXXH
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 20.50kg
682.91€ (1,335.65лв.)
993.32€ (1,942.77лв.)
без ДДС: 569.09€ (1,113.04лв.)
![]() |
12 x 64.49 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
Samsung QE55Q77DAT 139.7 cm (55) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Titanium
, QE55Q77DATXXH
, Samsung
, Телевизори
, Телевизори & аксесоари
, купете Samsung QE55Q77DAT 139.7 cm (55) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Titanium
, цена Samsung QE55Q77DAT 139.7 cm (55) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Titanium
, оферти Samsung QE55Q77DAT 139.7 cm (55) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Titanium
, ревю Samsung QE55Q77DAT 139.7 cm (55) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Titanium
, промоция Samsung QE55Q77DAT 139.7 cm (55) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Titanium
, онлайн магазин Samsung QE55Q77DAT 139.7 cm (55) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Titanium
, поръчай Samsung QE55Q77DAT 139.7 cm (55) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Titanium
, Samsung QE55Q77DAT 139.7 cm (55) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Titanium мнения
, Samsung QE55Q77DAT 139.7 cm (55) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Titanium сравнение
, евтин Телевизори
, топ Телевизори
, най-добър Телевизори
, нов Телевизори
, samsung {ucfirst}телевизори
, оригинален Samsung QE55Q77DAT 139.7 cm (55) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Titanium
, гаранция Samsung QE55Q77DAT 139.7 cm (55) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Titanium
, бърза доставка Samsung QE55Q77DAT 139.7 cm (55) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Titanium
, Samsung цена
, Samsung промоция
, Samsung отстъпка
, Samsung Телевизори
, телевизори в българия
, телевизори techmag
, онлайн поръчка Телевизори
, магазин за Телевизори
, топ оферти Телевизори
, Samsung QE55Q77DATXXH характеристики
, Samsung QE55Q77DATXXH спецификации
, Samsung QE55Q77DATXXH review
, Samsung QE55Q77DATXXH сравнение
, Samsung QE55Q77DATXXH отзиви
, Samsung QE55Q77DATXXH намаление
| Stand type: | Center stand |
| Product colour: | Titanium |
| VESA mounting: | Yes |
| Panel mounting interface: | 200 x 200 |
| Bezel type: | 3 Bezel-less |
| Stand colour: | Titanium |
| Power consumption (typical): | 64 W |
| AC input frequency: | 50/60 Hz |
| Energy efficiency scale: | A to G |
| Energy saving mode: | Yes |
| AC input voltage: | 220 - 240 V |
| Power consumption (standby): | 0.5 W |
| Energy efficiency class (HDR): | G |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours: | 64 kWh |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours: | 160 kWh |
| Energy efficiency class (SDR): | E |
| Works with Amazon Alexa: | Yes |
| Electronic Programme Guide (EPG): | Yes |
| Number of OSD languages: | 27 |
| On Screen Display (OSD): | Yes |
| Works with the Google Assistant: | Yes |
| Auto power off: | Yes |
| Voice guide: | Yes |
| Depth (without stand): | 25.7 mm |
| Stand depth: | 24.9 cm |
| Width (with stand): | 1232.9 mm |
| Weight (without stand): | 16.1 kg |
| Height (with stand): | 774.1 mm |
| Depth (with stand): | 249.1 mm |
| Width (without stand): | 1232.9 mm |
| Height (without stand): | 708.7 mm |
| Weight (with stand): | 16.8 kg |
| Stand width: | 30.3 cm |
| Bluetooth: | Yes |
| Web browser: | Yes |
| Wi-Fi: | Yes |
| Bluetooth Low Energy (BLE): | Yes |
| Ethernet LAN: | Yes |
| Wi-Fi standards: | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Bluetooth version: | 5.2 |
| Multi View: | Yes |
| Picture processing technology: | Quantum Processor 4K, Samsung Contrast Enhancer |
| High Dynamic Range (HDR) supported: | Yes |
| Plug and Play: | Yes |
| 4K Ultra HD upscaling: | Yes |
| AMD FreeSync: | Yes |
| Subtitles function: | Yes |
| High Dynamic Range (HDR) technology: | High Dynamic Range 10+ Gaming (HDR10 Plus Gaming), High Dynamic Range 10+ Adaptive (HDR10 Plus Adaptive), Quantum HDR |
| Game mode: | Yes |
| AMD FreeSync type: | FreeSync Premium |
| Eco sensor: | Yes |
| Tap view: | Yes |
| SmartThings app support: | Yes |
| Ambient mode: | Yes |
| Backlight dimming technology: | Ultimate UHD Dimming |
| Package width: | 1399 mm |
| Package height: | 846 mm |
| Manual: | Yes |
| User guide: | Yes |
| Package weight: | 23 kg |
| Package depth: | 148 mm |
| Package type: | Box |
| Desktop stand: | Yes |
| Remote control included: | Yes |
| E-manual: | Yes |
| Cables included: | AC |
| Remote control type: | TM1240A |
| LED backlight: | Yes |
| HD type: | 4K Ultra HD |
| Native aspect ratio: | 16:9 |
| Display technology: | QLED |
| Motion interpolation technology: | Motion Xcelerator |
| Screen shape: | Flat |
| Display diagonal: | 139.7 cm (55") |
| Native refresh rate: | 100 Hz |
| Display diagonal (metric): | 138 cm |
| Display number of colours: | 1 billion colours |
| LED backlighting type: | Dual LED |
| Display resolution: | 3840 x 2160 pixels |
| Display refresh rates supported: | 120 Hz |
| Enhanced Audio Return Channel (eARC): | Yes |
| RMS rated power: | 20 W |
| Audio output channels: | 2.0 channels |
| Audio pre-selection descriptor: | Yes |
| Adaptive sound: | Yes |
| RF ports quantity: | 4 |
| Consumer Electronics Control (CEC): | Anynet+ |
| HDMI ports quantity: | 4 |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | 1 |
| Common interface Plus (CI+) version: | 1.4 |
| Common interface Plus (CI+): | Yes |
| USB 2.0 ports quantity: | 2 |
| Digital audio optical out: | 1 |
| PC in (D-Sub): | No |
| Audio Return Channel (ARC): | Yes |
| Common interface (CI): | Yes |
| Built-in processor: | Yes |
| Digital signal format system: | DVB-T2, DVB-C, DVB-S2 |
| Auto channel search: | Yes |
| Number of tuners: | 2 tuner(s) |
| Tuner type: | Analog & digital |
| Sound mirroring: | Yes |
| Smart TV: | Yes |
| Video apps: | Samsung TV Plus |
| Internet TV: | Yes |
| Hybrid Broadcast Broadband TV (HbbTV): | Yes |
| Hybrid Broadcast Broadband TV (HbbTV) version: | 2.0.3 |
| Apple AirPlay 2 support: | Yes |
| Operating system installed: | Tizen |
| Universal guide: | Yes |
| TV initiate mirroring: | Yes |
| Samsung technologies (AV/TV): | 4K AI Upscaling, Samsung Health, Smart Calibration, Object Tracking Sound Lite, AirSlim, Adaptive Sound Pro, Micro Dimming, Active Voice Amplifier Pro, Q-Symphony, NFC, Quantum Processor 4K |











