Samsung Q67D QE55Q67DAUXXH TV 139.7 cm (55") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Grey, Titanium – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
-33 %
  • Наличност: Изчерпан
  • Модел: QE55Q67DAUXXH
  • Гаранция: 24 месеца
  • Тегло: 19.76kg
ГПР /%/
Product colour:Grey
Stand type:Legs stand
Frameless design:Yes
VESA mounting:Yes
Stand colour:Grey
Bezel type:3 Bezel-less
Mini wall mount support:Yes
Panel mounting interface:200 x 200 mm
Introduction year:2024
Colour name:Titan Gray
Slim fit wall mount support:Yes
AC input voltage:220 - 240 V
AC input frequency:50/60 Hz
Power consumption (typical):63 W
Energy consumption (SDR) per 1000 hours:63 kWh
Energy efficiency class (SDR):E
Energy efficiency class (HDR):G
Energy consumption (HDR) per 1000 hours:126 kWh
Power consumption (standby):0.5 W
Energy saving mode:Yes
Energy efficiency scale:A to G
Works with the Google Assistant:Yes
On Screen Display (OSD):Yes
Auto power off:Yes
Electronic Programme Guide (EPG):Yes
Works with Amazon Alexa:Yes
Voice control:Yes
Height (with stand):745.9 mm
Depth (with stand):224 mm
Width (with stand):1232.1 mm
Weight (with stand):15.8 kg
Depth (without stand):25.7 mm
Height (without stand):708.3 mm
Width (without stand):1232.1 mm
Stand width:89.6 cm
Weight (without stand):15.5 kg
Stand depth:22.4 cm
Bluetooth:Yes
Wi-Fi:Yes
Wi-Fi standards:802.11g, Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11b, 802.11a
Ethernet LAN:Yes
Bluetooth version:5.2
Web browser:Yes
Eco sensor:Yes
SmartThings app support:Yes
TV key support:Yes
Multi View:Yes
Picture processing technology:Quantum Processor Lite 4K, Samsung Contrast Enhancer
AI Upscale:Yes
Ambient mode:Yes
High Dynamic Range (HDR) supported:Yes
4K Ultra HD upscaling:Yes
Backlight dimming technology:Ultimate UHD Dimming
Package width:1399 mm
Package weight:19.8 kg
Package depth:148 mm
Package height:846 mm
Remote control type:TM2360E
Remote control included:Yes
Desktop stand:Yes
Display diagonal:139.7 cm (55")
Display resolution:3840 x 2160 pixels
HD type:4K Ultra HD
Screen shape:Flat
LED backlight:Yes
Native aspect ratio:16:9
Native refresh rate:60 Hz
LED backlighting type:Dual LED
Display technology:QLED
Motion interpolation technology:Motion Xcelerator
Display diagonal (metric):138 cm
Enhanced Audio Return Channel (eARC):Yes
RMS rated power:20 W