


-33 %



Samsung Q60D QE50Q60DAU 125 cm (50") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Titanium (50Q60DAUXXH) – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: 50Q60DAUXXH
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 14.90kg
551.41€ (1,078.47лв.)
827.11€ (1,617.69лв.)
без ДДС: 459.51€ (898.72лв.)
![]() |
12 x 52.07 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
Samsung Q60D QE50Q60DAU 125 cm (50) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Titanium (50Q60DAUXXH)
, 50Q60DAUXXH
, Samsung
, Телевизори
, Телевизори & аксесоари
, купете Samsung Q60D QE50Q60DAU 125 cm (50) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Titanium (50Q60DAUXXH)
, цена Samsung Q60D QE50Q60DAU 125 cm (50) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Titanium (50Q60DAUXXH)
, оферти Samsung Q60D QE50Q60DAU 125 cm (50) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Titanium (50Q60DAUXXH)
, ревю Samsung Q60D QE50Q60DAU 125 cm (50) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Titanium (50Q60DAUXXH)
, промоция Samsung Q60D QE50Q60DAU 125 cm (50) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Titanium (50Q60DAUXXH)
, онлайн магазин Samsung Q60D QE50Q60DAU 125 cm (50) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Titanium (50Q60DAUXXH)
, поръчай Samsung Q60D QE50Q60DAU 125 cm (50) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Titanium (50Q60DAUXXH)
, Samsung Q60D QE50Q60DAU 125 cm (50) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Titanium (50Q60DAUXXH) мнения
, Samsung Q60D QE50Q60DAU 125 cm (50) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Titanium (50Q60DAUXXH) сравнение
, евтин Телевизори
, топ Телевизори
, най-добър Телевизори
, нов Телевизори
, samsung {ucfirst}телевизори
, оригинален Samsung Q60D QE50Q60DAU 125 cm (50) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Titanium (50Q60DAUXXH)
, гаранция Samsung Q60D QE50Q60DAU 125 cm (50) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Titanium (50Q60DAUXXH)
, бърза доставка Samsung Q60D QE50Q60DAU 125 cm (50) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Titanium (50Q60DAUXXH)
, Samsung цена
, Samsung промоция
, Samsung отстъпка
, Samsung Телевизори
, телевизори в българия
, телевизори techmag
, онлайн поръчка Телевизори
, магазин за Телевизори
, топ оферти Телевизори
, Samsung 50Q60DAUXXH характеристики
, Samsung 50Q60DAUXXH спецификации
, Samsung 50Q60DAUXXH review
, Samsung 50Q60DAUXXH сравнение
, Samsung 50Q60DAUXXH отзиви
, Samsung 50Q60DAUXXH намаление
| Screen TV transmission to mobile device: | Yes |
| Product colour: | Titanium |
| Frameless design: | Yes |
| Colour name: | Titan Gray |
| Stand type: | Legs stand |
| Bezel type: | 3 Bezel-less |
| Stand colour: | Titanium |
| Panel mounting interface: | 200 x 200 mm |
| Introduction year: | 2024 |
| VESA mounting: | Yes |
| Slim fit wall mount support: | Yes |
| AC input frequency: | 50/60 Hz |
| Energy efficiency scale: | A to G |
| Energy efficiency class (HDR): | G |
| Energy efficiency class (SDR): | E |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours: | 102 kWh |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours: | 52 kWh |
| AC input voltage: | 220 - 240 V |
| Power consumption (typical): | 58 W |
| Power consumption (max): | 140 W |
| Power consumption (standby): | 0.5 W |
| Electronic Programme Guide (EPG): | Yes |
| Works with Amazon Alexa: | Yes |
| ECO mode: | Yes |
| Voice guide: | Yes |
| Auto power off: | Yes |
| Number of OSD languages: | 27 |
| On Screen Display (OSD): | Yes |
| Width (with stand): | 1118.3 mm |
| Width (without stand): | 1118.3 mm |
| Depth (without stand): | 25.7 mm |
| Weight (without stand): | 11.5 kg |
| Height (without stand): | 644.1 mm |
| Depth (with stand): | 224 mm |
| Height (with stand): | 681.7 mm |
| Weight (with stand): | 11.8 kg |
| Bluetooth: | Yes |
| Wi-Fi standards: | 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11b, 802.11a |
| Bluetooth version: | 5.2 |
| Wi-Fi: | Yes |
| Ethernet LAN: | Yes |
| Web browser: | Yes |
| High Dynamic Range (HDR) supported: | Yes |
| High Dynamic Range (HDR) technology: | High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus) |
| Smartphone/tablet remote support: | Yes |
| Eco sensor: | Yes |
| SmartThings app support: | Yes |
| Tap view: | Yes |
| TV key support: | Yes |
| Multi View: | Yes |
| Picture processing technology: | Samsung Contrast Enhancer, Quantum Processor Lite 4K |
| AI Upscale: | Yes |
| Game features: | Game Motion Plus, Gaming Hub, HGiG, Mini Map Zoom, Super Ultra Wide Game View, Surround Sound |
| Backlight dimming technology: | Supreme UHD Dimming |
| Package weight: | 14.8 kg |
| Package width: | 1246 mm |
| Package depth: | 131 mm |
| Package height: | 761 mm |
| Remote control included: | Yes |
| Desktop stand: | Yes |
| Native aspect ratio: | 16:9 |
| Display diagonal: | 127 cm (50") |
| LED backlight: | Yes |
| Display resolution: | 3840 x 2160 pixels |
| Motion interpolation technology: | Motion Xcelerator |
| LED backlighting type: | Dual LED |
| Native refresh rate: | 50/60 Hz |
| Display technology: | QLED |
| Screen shape: | Flat |
| HD type: | 4K Ultra HD |
| Display diagonal (metric): | 125 cm |
| Audio decoders: | Dolby Atmos |
| Enhanced Audio Return Channel (eARC): | Yes |
| Adaptive sound: | Yes |
| Active voice amplifier (AVA): | Yes |
| Number of speakers: | 2 |
| RMS rated power: | 20 W |
| RF ports quantity: | 2 |
| Common interface Plus (CI+): | Yes |
| RF connector type: | F, IEC |
| Audio Return Channel (ARC): | Yes |
| Common interface (CI): | Yes |
| Common interface Plus (CI+) version: | 1.4 |
| Consumer Electronics Control (CEC): | Anynet+ |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | 1 |
| USB 2.0 ports quantity: | 2 |
| HDMI ports quantity: | 3 |
| Digital audio optical out: | 1 |
| Quantum dot color technology: | Yes |
| One Connect box: | Yes |
| Tuner type: | Analog & digital |
| Digital signal format system: | DVB-C, DVB-S2, DVB-T2 |
| Hybrid Broadcast Broadband TV (HbbTV) version: | 2.0.3 |
| Apple AirPlay 2 support: | Yes |
| Video apps: | YouTube, Netflix, Hulu+, Amazon Prime Video, Apple TV, HBO, Disney+, Samsung TV Plus |
| Hybrid Broadcast Broadband TV (HbbTV): | Yes |
| Internet TV: | Yes |
| Smart TV: | Yes |
| Sound mirroring: | Yes |
| TV initiate mirroring: | Yes |
| Operating system installed: | Tizen |
| Samsung technologies (AV/TV): | Contrast Enhancer, Expert Calibration, Motion Xcelerator, Smart Calibration, HDR10+, Q-Symphony, Quantum Dot Display, Samsung Health, HDMI eARC, Object Tracking Sound Lite, AirSlim, Gaming Hub, Samsung TV Plus, Quantum HDR, AirPlay 2, Quantum Processor 4K, Wide Viewing Angle, Tap View, Supreme UHD Dimming, AI Scaling, Dolby Atmos®, Works With Amazon Alexa, Dual LED |











