Samsung Q67D QE55Q67DAUXXH TV 139.7 cm (55") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Grey, Titanium – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: QE55Q67DAUXXH
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 19.76kg
Етикети:
Samsung Q67D QE55Q67DAUXXH TV 139.7 cm (55) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Grey
, Titanium
, QE55Q67DAUXXH
, Samsung
, Телевизори
, Телевизори & аксесоари
, Titanium
, евтин Телевизори
, топ Телевизори
, най-добър Телевизори
, нов Телевизори
, samsung {ucfirst}телевизори
, Samsung цена
, телевизори в българия
, телевизори techmag
, онлайн поръчка Телевизори
, магазин за Телевизори
, топ оферти Телевизори
, Samsung QE55Q67DAUXXH характеристики
, Samsung QE55Q67DAUXXH review
, Samsung QE55Q67DAUXXH отзиви
| Product colour: | Grey |
| Stand type: | Legs stand |
| Frameless design: | Yes |
| VESA mounting: | Yes |
| Stand colour: | Grey |
| Bezel type: | 3 Bezel-less |
| Mini wall mount support: | Yes |
| Panel mounting interface: | 200 x 200 mm |
| Introduction year: | 2024 |
| Colour name: | Titan Gray |
| Slim fit wall mount support: | Yes |
| AC input voltage: | 220 - 240 V |
| AC input frequency: | 50/60 Hz |
| Power consumption (typical): | 63 W |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours: | 63 kWh |
| Energy efficiency class (SDR): | E |
| Energy efficiency class (HDR): | G |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours: | 126 kWh |
| Power consumption (standby): | 0.5 W |
| Energy saving mode: | Yes |
| Energy efficiency scale: | A to G |
| Works with the Google Assistant: | Yes |
| On Screen Display (OSD): | Yes |
| Auto power off: | Yes |
| Electronic Programme Guide (EPG): | Yes |
| Works with Amazon Alexa: | Yes |
| Voice control: | Yes |
| Height (with stand): | 745.9 mm |
| Depth (with stand): | 224 mm |
| Width (with stand): | 1232.1 mm |
| Weight (with stand): | 15.8 kg |
| Depth (without stand): | 25.7 mm |
| Height (without stand): | 708.3 mm |
| Width (without stand): | 1232.1 mm |
| Stand width: | 89.6 cm |
| Weight (without stand): | 15.5 kg |
| Stand depth: | 22.4 cm |
| Bluetooth: | Yes |
| Wi-Fi: | Yes |
| Wi-Fi standards: | 802.11g, Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11b, 802.11a |
| Ethernet LAN: | Yes |
| Bluetooth version: | 5.2 |
| Web browser: | Yes |
| Eco sensor: | Yes |
| SmartThings app support: | Yes |
| TV key support: | Yes |
| Multi View: | Yes |
| Picture processing technology: | Quantum Processor Lite 4K, Samsung Contrast Enhancer |
| AI Upscale: | Yes |
| Ambient mode: | Yes |
| High Dynamic Range (HDR) supported: | Yes |
| 4K Ultra HD upscaling: | Yes |
| Backlight dimming technology: | Ultimate UHD Dimming |
| Package width: | 1399 mm |
| Package weight: | 19.8 kg |
| Package depth: | 148 mm |
| Package height: | 846 mm |
| Remote control type: | TM2360E |
| Remote control included: | Yes |
| Desktop stand: | Yes |
| Display diagonal: | 139.7 cm (55") |
| Display resolution: | 3840 x 2160 pixels |
| HD type: | 4K Ultra HD |
| Screen shape: | Flat |
| LED backlight: | Yes |
| Native aspect ratio: | 16:9 |
| Native refresh rate: | 60 Hz |
| LED backlighting type: | Dual LED |
| Display technology: | QLED |
| Motion interpolation technology: | Motion Xcelerator |
| Display diagonal (metric): | 138 cm |
| Enhanced Audio Return Channel (eARC): | Yes |
| RMS rated power: | 20 W |