


-33 %



Samsung Q67D QE55Q67DAUXXH TV 139.7 cm (55") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Grey, Titanium – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: QE55Q67DAUXXH
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 19.76kg
622.22€ (1,216.96лв.)
933.32€ (1,825.42лв.)
без ДДС: 518.52€ (1,014.14лв.)
![]() |
12 x 58.76 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
Samsung Q67D QE55Q67DAUXXH TV 139.7 cm (55) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Grey
, Titanium
, QE55Q67DAUXXH
, Samsung
, Телевизори
, Телевизори & аксесоари
, купете Samsung Q67D QE55Q67DAUXXH TV 139.7 cm (55) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Grey
, Titanium
, цена Samsung Q67D QE55Q67DAUXXH TV 139.7 cm (55) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Grey
, Titanium
, оферти Samsung Q67D QE55Q67DAUXXH TV 139.7 cm (55) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Grey
, Titanium
, ревю Samsung Q67D QE55Q67DAUXXH TV 139.7 cm (55) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Grey
, Titanium
, промоция Samsung Q67D QE55Q67DAUXXH TV 139.7 cm (55) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Grey
, Titanium
, онлайн магазин Samsung Q67D QE55Q67DAUXXH TV 139.7 cm (55) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Grey
, Titanium
, поръчай Samsung Q67D QE55Q67DAUXXH TV 139.7 cm (55) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Grey
, Titanium
, Samsung Q67D QE55Q67DAUXXH TV 139.7 cm (55) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Grey
, Titanium мнения
, Samsung Q67D QE55Q67DAUXXH TV 139.7 cm (55) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Grey
, Titanium сравнение
, евтин Телевизори
, топ Телевизори
, най-добър Телевизори
, нов Телевизори
, samsung {ucfirst}телевизори
, оригинален Samsung Q67D QE55Q67DAUXXH TV 139.7 cm (55) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Grey
, Titanium
, гаранция Samsung Q67D QE55Q67DAUXXH TV 139.7 cm (55) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Grey
, Titanium
, бърза доставка Samsung Q67D QE55Q67DAUXXH TV 139.7 cm (55) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Grey
, Titanium
, Samsung цена
, Samsung промоция
, Samsung отстъпка
, Samsung Телевизори
, телевизори в българия
, телевизори techmag
, онлайн поръчка Телевизори
, магазин за Телевизори
, топ оферти Телевизори
, Samsung QE55Q67DAUXXH характеристики
, Samsung QE55Q67DAUXXH спецификации
, Samsung QE55Q67DAUXXH review
, Samsung QE55Q67DAUXXH сравнение
, Samsung QE55Q67DAUXXH отзиви
, Samsung QE55Q67DAUXXH намаление
| Product colour: | Grey |
| Stand type: | Legs stand |
| Frameless design: | Yes |
| VESA mounting: | Yes |
| Stand colour: | Grey |
| Bezel type: | 3 Bezel-less |
| Mini wall mount support: | Yes |
| Panel mounting interface: | 200 x 200 mm |
| Introduction year: | 2024 |
| Colour name: | Titan Gray |
| Slim fit wall mount support: | Yes |
| AC input voltage: | 220 - 240 V |
| AC input frequency: | 50/60 Hz |
| Power consumption (typical): | 63 W |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours: | 63 kWh |
| Energy efficiency class (SDR): | E |
| Energy efficiency class (HDR): | G |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours: | 126 kWh |
| Power consumption (standby): | 0.5 W |
| Energy saving mode: | Yes |
| Energy efficiency scale: | A to G |
| Works with the Google Assistant: | Yes |
| On Screen Display (OSD): | Yes |
| Auto power off: | Yes |
| Electronic Programme Guide (EPG): | Yes |
| Works with Amazon Alexa: | Yes |
| Voice control: | Yes |
| Height (with stand): | 745.9 mm |
| Depth (with stand): | 224 mm |
| Width (with stand): | 1232.1 mm |
| Weight (with stand): | 15.8 kg |
| Depth (without stand): | 25.7 mm |
| Height (without stand): | 708.3 mm |
| Width (without stand): | 1232.1 mm |
| Stand width: | 89.6 cm |
| Weight (without stand): | 15.5 kg |
| Stand depth: | 22.4 cm |
| Bluetooth: | Yes |
| Wi-Fi: | Yes |
| Wi-Fi standards: | 802.11g, Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11b, 802.11a |
| Ethernet LAN: | Yes |
| Bluetooth version: | 5.2 |
| Web browser: | Yes |
| Eco sensor: | Yes |
| SmartThings app support: | Yes |
| TV key support: | Yes |
| High Dynamic Range (HDR) technology: | Quantum HDR, High Dynamic Range 10+ Adaptive (HDR10 Plus Adaptive) |
| Multi View: | Yes |
| Picture processing technology: | Quantum Processor Lite 4K, Samsung Contrast Enhancer |
| AI Upscale: | Yes |
| Ambient mode: | Yes |
| Game features: | Auto Low Latency Mode (ALLM), Game Motion Plus, Gaming Hub, HGiG, Mini Map Zoom, Super Ultra Wide Game View |
| High Dynamic Range (HDR) supported: | Yes |
| 4K Ultra HD upscaling: | Yes |
| Backlight dimming technology: | Ultimate UHD Dimming |
| Package width: | 1399 mm |
| Package weight: | 19.8 kg |
| Package depth: | 148 mm |
| Package height: | 846 mm |
| Remote control type: | TM2360E |
| Remote control included: | Yes |
| Desktop stand: | Yes |
| Display diagonal: | 139.7 cm (55") |
| Display resolution: | 3840 x 2160 pixels |
| HD type: | 4K Ultra HD |
| Screen shape: | Flat |
| LED backlight: | Yes |
| Native aspect ratio: | 16:9 |
| Native refresh rate: | 60 Hz |
| LED backlighting type: | Dual LED |
| Display technology: | QLED |
| Motion interpolation technology: | Motion Xcelerator |
| Display diagonal (metric): | 138 cm |
| Enhanced Audio Return Channel (eARC): | Yes |
| RMS rated power: | 20 W |
| Adaptive sound: | Yes |
| Digital audio optical out: | 1 |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | 1 |
| USB 2.0 ports quantity: | 2 |
| HDMI ports quantity: | 3 |
| Common interface (CI): | Yes |
| Audio Return Channel (ARC): | Yes |
| PC in (D-Sub): | No |
| RF ports quantity: | 2 |
| Common interface Plus (CI+): | Yes |
| Consumer Electronics Control (CEC): | Anynet+ |
| RF connector type: | F, IEC |
| Common interface Plus (CI+) version: | 1.4 |
| Tuner type: | Analog & digital |
| Digital signal format system: | DVB-T2, DVB-C, DVB-S2 |
| Warnings: | The product may contain small parts, keep out of reach of children., The product contains electronic components that may be hazardous to the environment, do not dispose of in the regular rubbish bin, use an electronic waste collection point. |
| Sound mirroring: | Yes |
| Smart TV: | Yes |
| Internet TV: | Yes |
| Hybrid Broadcast Broadband TV (HbbTV): | Yes |
| Apple AirPlay 2 support: | Yes |
| TV initiate mirroring: | Yes |
| Hybrid Broadcast Broadband TV (HbbTV) version: | 2.0.3 |
| Operating system installed: | Tizen |
| Video apps: | Netflix, Rakuten TV, YouTube, RTL XL, Amazon Prime Video, Apple TV, Sky Online, Disney+, NOW TV, Samsung TV Plus |
| Samsung technologies (AV/TV): | Ultimate UHD Dimming, Quantum Dot Display, 4K AI Upscaling, Samsung Health, HDMI eARC, Q-Symphony, Built-in SmartThings Hub, Solar Cell One Remote, Smart Calibration, Samsung Multi View, Contrast Enhancer, Smart TV powered by Tizen, Object Tracking Sound Lite, AirSlim, Quantum Processor 4K Lite, Quantum HDR, AirPlay 2, Samsung TV Plus, Adaptive Sound, Knox Vault, Works With Amazon Alexa, Slim Fit Wall-Mount, Motion Xcelerator, Gaming Hub, Dual LED |











