Samsung Q67D QE50Q67DAUXXH TV 127 cm (50") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Grey, Titanium – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
-33 %
  • Наличност: Изчерпан
  • Модел: QE50Q67DAUXXH
  • Гаранция: 24 месеца
  • Тегло: 15.00kg
ГПР /%/
Colour name:Titan Gray
Stand colour:Grey
Mini wall mount support:Yes
Bezel type:3 Bezel-less
Introduction year:2024
Frameless design:Yes
Stand type:Legs stand
Product colour:Grey
Slim fit wall mount support:Yes
Panel mounting interface:200 x 200 mm
VESA mounting:Yes
Energy efficiency class (SDR):E
Energy consumption (SDR) per 1000 hours:52 kWh
Energy efficiency class (HDR):G
Energy efficiency scale:A to G
Energy consumption (HDR) per 1000 hours:102 kWh
AC input frequency:50/60 Hz
AC input voltage:220 - 240 V
Power consumption (standby):0.5 W
Power consumption (typical):52 W
Energy saving mode:Yes
Power consumption (max):140 W
Voice control:Yes
Works with Amazon Alexa:Yes
Works with the Google Assistant:Yes
Auto power off:Yes
Electronic Programme Guide (EPG):Yes
On Screen Display (OSD):Yes
Height (without stand):644.1 mm
Weight (without stand):11.5 kg
Depth (without stand):25.7 mm
Width (without stand):1118.3 mm
Stand width:75.6 cm
Stand depth:22.4 cm
Width (with stand):1118.3 mm
Height (with stand):681.7 mm
Depth (with stand):224 mm
Weight (with stand):11.8 kg
Bluetooth:Yes
Wi-Fi standards:Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11g, 802.11a, Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11b
Wi-Fi:Yes
Ethernet LAN:Yes
Bluetooth version:5.2
Web browser:Yes
TV key support:Yes
High Dynamic Range (HDR) supported:Yes
4K Ultra HD upscaling:Yes
Ambient mode:Yes
Eco sensor:Yes
SmartThings app support:Yes
Multi View:Yes
AI Upscale:Yes
Picture processing technology:Quantum Processor Lite 4K, Samsung Contrast Enhancer
Backlight dimming technology:Ultimate UHD Dimming
Package depth:131 mm
Package weight:15.9 kg
Package width:1246 mm
Package height:761 mm
Remote control included:Yes
Remote control type:TM2360E
Desktop stand:Yes
LED backlighting type:Dual LED
LED backlight:Yes
Display diagonal:127 cm (50")
Display resolution:3840 x 2160 pixels
Native aspect ratio:16:9
HD type:4K Ultra HD
Screen shape:Flat
Motion interpolation technology:Motion Xcelerator
Native refresh rate:60 Hz
Display diagonal (metric):125 cm
Display technology:QLED
Enhanced Audio Return Channel (eARC):Yes
Adaptive sound:Yes
RMS rated power:20 W