





ROYAL CANIN Mini Dermacomfort - dry food for adult small breeds of dogs with sensitive skin prone to irritation - 3kg – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: DLZROYKSP0002
- Тегло: 3.05kg
38.29€ (74.89лв.)
без ДДС: 31.91€ (62.41лв.)
Етикети:
ROYAL CANIN Mini Dermacomfort - dry food for adult small breeds of dogs with sensitive skin prone to irritation - 3kg
, DLZROYKSP0002
, Royal Canin
, Храна за кучета
, Домашни любимци
, купете ROYAL CANIN Mini Dermacomfort - dry food for adult small breeds of dogs with sensitive skin prone to irritation - 3kg
, цена ROYAL CANIN Mini Dermacomfort - dry food for adult small breeds of dogs with sensitive skin prone to irritation - 3kg
, оферти ROYAL CANIN Mini Dermacomfort - dry food for adult small breeds of dogs with sensitive skin prone to irritation - 3kg
, ревю ROYAL CANIN Mini Dermacomfort - dry food for adult small breeds of dogs with sensitive skin prone to irritation - 3kg
, промоция ROYAL CANIN Mini Dermacomfort - dry food for adult small breeds of dogs with sensitive skin prone to irritation - 3kg
, онлайн магазин ROYAL CANIN Mini Dermacomfort - dry food for adult small breeds of dogs with sensitive skin prone to irritation - 3kg
, поръчай ROYAL CANIN Mini Dermacomfort - dry food for adult small breeds of dogs with sensitive skin prone to irritation - 3kg
, ROYAL CANIN Mini Dermacomfort - dry food for adult small breeds of dogs with sensitive skin prone to irritation - 3kg мнения
, ROYAL CANIN Mini Dermacomfort - dry food for adult small breeds of dogs with sensitive skin prone to irritation - 3kg сравнение
, евтин Храна за кучета
, топ Храна за кучета
, най-добър Храна за кучета
, нов Храна за кучета
, royal canin {ucfirst}храна за кучета
, оригинален ROYAL CANIN Mini Dermacomfort - dry food for adult small breeds of dogs with sensitive skin prone to irritation - 3kg
, гаранция ROYAL CANIN Mini Dermacomfort - dry food for adult small breeds of dogs with sensitive skin prone to irritation - 3kg
, бърза доставка ROYAL CANIN Mini Dermacomfort - dry food for adult small breeds of dogs with sensitive skin prone to irritation - 3kg
, Royal Canin цена
, Royal Canin промоция
, Royal Canin отстъпка
, Royal Canin Храна за кучета
, храна за кучета в българия
, храна за кучета techmag
, онлайн поръчка Храна за кучета
, магазин за Храна за кучета
, топ оферти Храна за кучета
, Royal Canin DLZROYKSP0002 характеристики
, Royal Canin DLZROYKSP0002 спецификации
, Royal Canin DLZROYKSP0002 review
, Royal Canin DLZROYKSP0002 сравнение
, Royal Canin DLZROYKSP0002 отзиви
, Royal Canin DLZROYKSP0002 намаление
| Package type: | Sack |
| Pet food flavor: | Beef, Vegetable |
| Weight: | 3 kg |
| Antioxidants included: | Yes |
| Pet life stage: | Mature |
| Health effects: | General health |
| Includes vitamins: | Vitamin D3, Vitamin E |
| Main flavor: | Chicken |
| Pet breed: | Maltese, West Highland White Terrier, Miniature Spitz |
| Additional features: | Hair and skin |
| Category: | For dog |
| Weight range: | 2 kg - 4,9 kg |
| Size of breed: | Small breed 5 - 10 kg |
| Series : | ROYAL CANIN Care Nutrition |
| Product category : | Dry food |
| Age of the pet : | Adult |
| Package weight: | 3 kg |
| Crude ash: | 5.3% |
| Selenium content: | 0.17 mg/kg |
| Vitamin D3 content: | 800 IU/kg |
| Fat content: | 17% |
| Copper content: | 13 mg/kg |
| Iron content: | 67 mg/kg |
| Crude fibres: | 1.4% |
| Protein: | 25.5% |
| Vitamin A content: | 29000 IU/kg |
| Zinc content: | 146 mg/kg |
| Iodine content: | 5.4 mg/kg |
| Manganese content: | 66 mg/kg |





