

















ROYAL CANIN Bulldog Adult - dry dog food - 12 kg
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: AMABEZKAR1021
- Тегло: 12.10kg
- SKU: AMABEZKAR1021
96.23€ (188.21лв.)
без ДДС: 80.19€ (156.84лв.)
![]() |
12 x 9.09 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
ROYAL CANIN Bulldog Adult - dry dog food - 12 kg
, AMABEZKAR1021
, Royal Canin
, Офис
, Дом & Градина
, купете ROYAL CANIN Bulldog Adult - dry dog food - 12 kg
, цена ROYAL CANIN Bulldog Adult - dry dog food - 12 kg
, оферти ROYAL CANIN Bulldog Adult - dry dog food - 12 kg
, ревю ROYAL CANIN Bulldog Adult - dry dog food - 12 kg
, промоция ROYAL CANIN Bulldog Adult - dry dog food - 12 kg
, онлайн магазин ROYAL CANIN Bulldog Adult - dry dog food - 12 kg
, поръчай ROYAL CANIN Bulldog Adult - dry dog food - 12 kg
, ROYAL CANIN Bulldog Adult - dry dog food - 12 kg мнения
, ROYAL CANIN Bulldog Adult - dry dog food - 12 kg сравнение
, евтин Офис
, Дом & Градина
, топ Офис
, Дом & Градина
, най-добър Офис
, Дом & Градина
, нов Офис
, Дом & Градина
, royal canin {ucfirst}офис
, дом & градина
, оригинален ROYAL CANIN Bulldog Adult - dry dog food - 12 kg
, гаранция ROYAL CANIN Bulldog Adult - dry dog food - 12 kg
, бърза доставка ROYAL CANIN Bulldog Adult - dry dog food - 12 kg
, Royal Canin цена
, Royal Canin промоция
, Royal Canin отстъпка
, Royal Canin Офис
, Дом & Градина
, офис
, дом & градина в българия
, офис
, дом & градина techmag
, онлайн поръчка Офис
, Дом & Градина
, магазин за Офис
, Дом & Градина
, топ оферти Офис
, Дом & Градина
, Royal Canin AMABEZKAR1021 характеристики
, Royal Canin AMABEZKAR1021 спецификации
, Royal Canin AMABEZKAR1021 review
, Royal Canin AMABEZKAR1021 сравнение
, Royal Canin AMABEZKAR1021 отзиви
, Royal Canin AMABEZKAR1021 намаление
EAN: 3182550719803
Technical Specifications
| Pet food flavor | Rice |
| Pet food flavor | Meat |
| Sugar free | No data available |
| Pet life stage | Mature |
| Soy free | N |
| Lactose free | Yes |
| Gluten free | No |
| Pet specific needs | No specific needs |
| Animal type(s) | Dog |
| Dosage form | Solid |
| Package type | Sack |
| Dog breed | Bulldog |
| Breed size | Small dog breeds (4-14 kg) |
| Weight | 12 kg |
| Health effects | General health |
| Preservative free | No data available |
| No artificial colours | No data available |
| Series | ROYAL CANIN Breed Health Nutrition |
| Age of the pet | Adult |
| Pet breed | French bulldog |
| Additional features | General health |
| Category | For dog |
| Main flavor | Chicken |
| Main flavor | Poultry |
| Weight range | 10 kg - 15,9 kg |
| Size of breed | Medium breed 10 - 25 kg |
| Product category | Dry food |
| Warnings | Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food. |
| Warnings | Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging. |
| Warnings | Store in a dry and cool place away from direct sunlight. |
| Fat content | 14% |
| Protein | 24% |
| Crude fibres | 2.8% |
| Crude ash | 6.5% |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 57 x 37.5 x 16 cm
Weight: 12.1 kg

