





Royal Canin CCN MINI LIGHT WEIGHT CARE - dry food for adult dogs - 3kg – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: DLZROYKSP0001
- Тегло: 3.05kg
40.90€ (79.99лв.)
без ДДС: 34.08€ (66.65лв.)
Етикети:
Royal Canin CCN MINI LIGHT WEIGHT CARE - dry food for adult dogs - 3kg
, DLZROYKSP0001
, Royal Canin
, Храна за кучета
, Домашни любимци
, купете Royal Canin CCN MINI LIGHT WEIGHT CARE - dry food for adult dogs - 3kg
, цена Royal Canin CCN MINI LIGHT WEIGHT CARE - dry food for adult dogs - 3kg
, оферти Royal Canin CCN MINI LIGHT WEIGHT CARE - dry food for adult dogs - 3kg
, ревю Royal Canin CCN MINI LIGHT WEIGHT CARE - dry food for adult dogs - 3kg
, промоция Royal Canin CCN MINI LIGHT WEIGHT CARE - dry food for adult dogs - 3kg
, онлайн магазин Royal Canin CCN MINI LIGHT WEIGHT CARE - dry food for adult dogs - 3kg
, поръчай Royal Canin CCN MINI LIGHT WEIGHT CARE - dry food for adult dogs - 3kg
, Royal Canin CCN MINI LIGHT WEIGHT CARE - dry food for adult dogs - 3kg мнения
, Royal Canin CCN MINI LIGHT WEIGHT CARE - dry food for adult dogs - 3kg сравнение
, евтин Храна за кучета
, топ Храна за кучета
, най-добър Храна за кучета
, нов Храна за кучета
, royal canin {ucfirst}храна за кучета
, оригинален Royal Canin CCN MINI LIGHT WEIGHT CARE - dry food for adult dogs - 3kg
, гаранция Royal Canin CCN MINI LIGHT WEIGHT CARE - dry food for adult dogs - 3kg
, бърза доставка Royal Canin CCN MINI LIGHT WEIGHT CARE - dry food for adult dogs - 3kg
, Royal Canin цена
, Royal Canin промоция
, Royal Canin отстъпка
, Royal Canin Храна за кучета
, храна за кучета в българия
, храна за кучета techmag
, онлайн поръчка Храна за кучета
, магазин за Храна за кучета
, топ оферти Храна за кучета
, Royal Canin DLZROYKSP0001 характеристики
, Royal Canin DLZROYKSP0001 спецификации
, Royal Canin DLZROYKSP0001 review
, Royal Canin DLZROYKSP0001 сравнение
, Royal Canin DLZROYKSP0001 отзиви
, Royal Canin DLZROYKSP0001 намаление
| Weight: | 3 kg |
| Package type: | Sack |
| Pet life stage: | Mature |
| Health effects: | General health |
| Pet food flavor: | Vegetable |
| Antioxidants included: | Yes |
| Includes vitamins: | Vitamin E, Vitamin D3 |
| Series : | ROYAL CANIN Care Nutrition |
| Main flavor: | Poultry |
| Weight range: | 2 kg - 4,9 kg |
| Pet breed: | Miniature Spitz, Maltese, Dachshund |
| Age of the pet : | Adult, Puppy |
| Size of breed: | Small breed 5 - 10 kg |
| Product category : | Dry food, Veterinary diet |
| Additional features: | Sterilization, Overweight |
| Category: | For dog |
| Package weight: | 3 kg |
| Vitamin A content: | 22000 IU/kg |
| Fat content: | 11% |
| Protein: | 30% |
| Selenium content: | 0.04 mg/kg |
| Vitamin D3 content: | 1000 IU/kg |
| Manganese content: | 47 mg/kg |
| Iodine content: | 3.6 mg/kg |
| Copper content: | 11 mg/kg |
| Iron content: | 36 mg/kg |
| Crude ash: | 5.2% |
| Zinc content: | 136 mg/kg |
| Crude fibres: | 6.6% |





