





Eukanuba BREED SPECIFIC 2.5 kg Adult Chicken, Turkey – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: DLZEUKKSP0087
- Тегло: 2.55kg
27.95€ (54.66лв.)
без ДДС: 23.29€ (45.55лв.)
Етикети:
Eukanuba BREED SPECIFIC 2.5 kg Adult Chicken
, Turkey
, DLZEUKKSP0087
, EUKANUBA
, Храна за кучета
, Домашни любимци
, купете Eukanuba BREED SPECIFIC 2.5 kg Adult Chicken
, Turkey
, цена Eukanuba BREED SPECIFIC 2.5 kg Adult Chicken
, Turkey
, оферти Eukanuba BREED SPECIFIC 2.5 kg Adult Chicken
, Turkey
, ревю Eukanuba BREED SPECIFIC 2.5 kg Adult Chicken
, Turkey
, промоция Eukanuba BREED SPECIFIC 2.5 kg Adult Chicken
, Turkey
, онлайн магазин Eukanuba BREED SPECIFIC 2.5 kg Adult Chicken
, Turkey
, поръчай Eukanuba BREED SPECIFIC 2.5 kg Adult Chicken
, Turkey
, Eukanuba BREED SPECIFIC 2.5 kg Adult Chicken
, Turkey мнения
, Eukanuba BREED SPECIFIC 2.5 kg Adult Chicken
, Turkey сравнение
, евтин Храна за кучета
, топ Храна за кучета
, най-добър Храна за кучета
, нов Храна за кучета
, eukanuba {ucfirst}храна за кучета
, оригинален Eukanuba BREED SPECIFIC 2.5 kg Adult Chicken
, Turkey
, гаранция Eukanuba BREED SPECIFIC 2.5 kg Adult Chicken
, Turkey
, бърза доставка Eukanuba BREED SPECIFIC 2.5 kg Adult Chicken
, Turkey
, EUKANUBA цена
, EUKANUBA промоция
, EUKANUBA отстъпка
, EUKANUBA Храна за кучета
, храна за кучета в българия
, храна за кучета techmag
, онлайн поръчка Храна за кучета
, магазин за Храна за кучета
, топ оферти Храна за кучета
, EUKANUBA DLZEUKKSP0087 характеристики
, EUKANUBA DLZEUKKSP0087 спецификации
, EUKANUBA DLZEUKKSP0087 review
, EUKANUBA DLZEUKKSP0087 сравнение
, EUKANUBA DLZEUKKSP0087 отзиви
, EUKANUBA DLZEUKKSP0087 намаление
| Breed size: | Medium (11 - 25kg) |
| Category: | For dog |
| Age of the pet : | Adult |
| Pet food flavor: | Chicken, Turkey |
| Weight range: | 2 kg - 4,9 kg |
| Additional features: | General health, Hair and skin, Digestive support |
| Pet life stage: | Mature |
| Includes vitamins: | Vitamin A, Vitamin E, Vitamin D3 |
| Series : | EUKANUBA Breed Specific |
| Main flavor: | Chicken |
| Product category : | Dry food |
| Size of breed: | Small breed 5 - 10 kg |
| Pet breed: | West Highland White Terrier, Miniature Spitz |
| Dog breed: | West Highland White Terrier |
| Weight: | 2.5 kg |
| Package type: | Sack |
| Vitamin A content: | 45397 IU/kg |
| Phosphorus: | 1% |
| Vitamin D3 content: | 1506 IU/kg |
| Crude fibres: | 2.6% |
| Protein: | 27% |
| Vitamin E content: | 252 mg/kg |
| Fat content: | 12% |
| Calcium: | 1.25% |
| Crude ash: | 7.3% |





