





ROYAL CANIN Mini Exigent - dry food for fussy dogs - 1kg – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: DLZROYKSP0008
- Тегло: 1.05kg
22.34€ (43.70лв.)
без ДДС: 18.62€ (36.42лв.)
Етикети:
ROYAL CANIN Mini Exigent - dry food for fussy dogs - 1kg
, DLZROYKSP0008
, Royal Canin
, Храна за кучета
, Домашни любимци
, купете ROYAL CANIN Mini Exigent - dry food for fussy dogs - 1kg
, цена ROYAL CANIN Mini Exigent - dry food for fussy dogs - 1kg
, оферти ROYAL CANIN Mini Exigent - dry food for fussy dogs - 1kg
, ревю ROYAL CANIN Mini Exigent - dry food for fussy dogs - 1kg
, промоция ROYAL CANIN Mini Exigent - dry food for fussy dogs - 1kg
, онлайн магазин ROYAL CANIN Mini Exigent - dry food for fussy dogs - 1kg
, поръчай ROYAL CANIN Mini Exigent - dry food for fussy dogs - 1kg
, ROYAL CANIN Mini Exigent - dry food for fussy dogs - 1kg мнения
, ROYAL CANIN Mini Exigent - dry food for fussy dogs - 1kg сравнение
, евтин Храна за кучета
, топ Храна за кучета
, най-добър Храна за кучета
, нов Храна за кучета
, royal canin {ucfirst}храна за кучета
, оригинален ROYAL CANIN Mini Exigent - dry food for fussy dogs - 1kg
, гаранция ROYAL CANIN Mini Exigent - dry food for fussy dogs - 1kg
, бърза доставка ROYAL CANIN Mini Exigent - dry food for fussy dogs - 1kg
, Royal Canin цена
, Royal Canin промоция
, Royal Canin отстъпка
, Royal Canin Храна за кучета
, храна за кучета в българия
, храна за кучета techmag
, онлайн поръчка Храна за кучета
, магазин за Храна за кучета
, топ оферти Храна за кучета
, Royal Canin DLZROYKSP0008 характеристики
, Royal Canin DLZROYKSP0008 спецификации
, Royal Canin DLZROYKSP0008 review
, Royal Canin DLZROYKSP0008 сравнение
, Royal Canin DLZROYKSP0008 отзиви
, Royal Canin DLZROYKSP0008 намаление
| Pet breed: | West Highland White Terrier, Miniature Spitz, Maltese |
| Includes vitamins: | Vitamin E, Vitamin D3 |
| Pet food flavor: | Vegetable |
| Pet life stage: | Mature |
| Age of the pet : | Senior, Adult |
| Product category : | Dry food |
| Antioxidants included: | Yes |
| Additional features: | For seniors, General health |
| Health effects: | General health |
| Series : | ROYAL CANIN Feline Health Nutrition |
| Size of breed: | Small breed 5 - 10 kg |
| Category: | For dog |
| Main flavor: | Chicken |
| Weight range: | 1 kg - 1,9 kg |
| Weight: | 1 kg |
| Package type: | Sack |
| Package weight: | 1 kg |
| Vitamin A content: | 29500 IU/kg |
| Manganese content: | 50 mg/kg |
| Iron content: | 38 mg/kg |
| Selenium content: | 0.08 mg/kg |
| Iodine content: | 39 mg/kg |
| Crude fibres: | 2.6% |
| Copper content: | 12 mg/kg |
| Zinc content: | 133 mg/kg |
| Vitamin D3 content: | 800 IU/kg |
| Protein: | 30% |
| Crude ash: | 4.8% |
| Fat content: | 22% |





