





RAW PALEO Ultra Mini Puppy Turkey - dry food for puppies - 2 kg – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: DLPVEEKAS0013
- Тегло: 2.05kg
39.24€ (76.75лв.)
без ДДС: 32.70€ (63.96лв.)
Етикети:
RAW PALEO Ultra Mini Puppy Turkey - dry food for puppies - 2 kg
, DLPVEEKAS0013
, VetExpert
, Храна за кучета
, Домашни любимци
, купете RAW PALEO Ultra Mini Puppy Turkey - dry food for puppies - 2 kg
, цена RAW PALEO Ultra Mini Puppy Turkey - dry food for puppies - 2 kg
, оферти RAW PALEO Ultra Mini Puppy Turkey - dry food for puppies - 2 kg
, ревю RAW PALEO Ultra Mini Puppy Turkey - dry food for puppies - 2 kg
, промоция RAW PALEO Ultra Mini Puppy Turkey - dry food for puppies - 2 kg
, онлайн магазин RAW PALEO Ultra Mini Puppy Turkey - dry food for puppies - 2 kg
, поръчай RAW PALEO Ultra Mini Puppy Turkey - dry food for puppies - 2 kg
, RAW PALEO Ultra Mini Puppy Turkey - dry food for puppies - 2 kg мнения
, RAW PALEO Ultra Mini Puppy Turkey - dry food for puppies - 2 kg сравнение
, евтин Храна за кучета
, топ Храна за кучета
, най-добър Храна за кучета
, нов Храна за кучета
, vetexpert {ucfirst}храна за кучета
, оригинален RAW PALEO Ultra Mini Puppy Turkey - dry food for puppies - 2 kg
, гаранция RAW PALEO Ultra Mini Puppy Turkey - dry food for puppies - 2 kg
, бърза доставка RAW PALEO Ultra Mini Puppy Turkey - dry food for puppies - 2 kg
, VetExpert цена
, VetExpert промоция
, VetExpert отстъпка
, VetExpert Храна за кучета
, храна за кучета в българия
, храна за кучета techmag
, онлайн поръчка Храна за кучета
, магазин за Храна за кучета
, топ оферти Храна за кучета
, VetExpert DLPVEEKAS0013 характеристики
, VetExpert DLPVEEKAS0013 спецификации
, VetExpert DLPVEEKAS0013 review
, VetExpert DLPVEEKAS0013 сравнение
, VetExpert DLPVEEKAS0013 отзиви
, VetExpert DLPVEEKAS0013 намаление
| Seasonal offer: | Summer with your pet |
| Product category : | Dry food |
| Main flavor: | Turkey |
| Additional features: | Chicken-free, Gluten-free, Hair and skin, Digestive support, Growth period, Monoprotein, Grain-free, Food hypersensitivity |
| Age of the pet : | Junior |
| Weight range: | 2 kg - 4,9 kg |
| Category: | For dog |
| Size of breed: | Small breed 5 - 10 kg, Mini 2.5 - 5 kg |
| Series : | VETEXPERT Raw Paleo |
| Dosage form: | Solid |
| Pet specific needs: | Protection of the digestive tract, Growth period, Stabilization of intestinal bacterial flora , Reducing food intolerance, Improve skin health |
| Weight: | 2 kg |
| No artificial colours: | Yes |
| Sugar free: | Yes |
| Dog breed: | All breeds of small dogs, All breeds of miniature dogs |
| Soy free: | Yes |
| Gluten free: | Yes |
| Package type: | Sack |
| Protein: | 30% |
| Crude fibres: | 3% |
| Crude ash: | 9% |
| Fat content: | 14% |





