



RAW PALEO Pâte Mini Adult Pork - wet dog food - 150g
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: DLPVEEKAM0043
- Тегло: 0.15kg
- SKU: DLPVEEKAM0043
14.02€ (27.41лв.)
без ДДС: 11.68€ (22.84лв.)
Етикети:
RAW PALEO Pâte Mini Adult Pork - wet dog food - 150g
, DLPVEEKAM0043
, VetExpert
, Офис
, Дом & Градина
, купете RAW PALEO Pâte Mini Adult Pork - wet dog food - 150g
, цена RAW PALEO Pâte Mini Adult Pork - wet dog food - 150g
, оферти RAW PALEO Pâte Mini Adult Pork - wet dog food - 150g
, ревю RAW PALEO Pâte Mini Adult Pork - wet dog food - 150g
, промоция RAW PALEO Pâte Mini Adult Pork - wet dog food - 150g
, онлайн магазин RAW PALEO Pâte Mini Adult Pork - wet dog food - 150g
, поръчай RAW PALEO Pâte Mini Adult Pork - wet dog food - 150g
, RAW PALEO Pâte Mini Adult Pork - wet dog food - 150g мнения
, RAW PALEO Pâte Mini Adult Pork - wet dog food - 150g сравнение
, евтин Офис
, Дом & Градина
, топ Офис
, Дом & Градина
, най-добър Офис
, Дом & Градина
, нов Офис
, Дом & Градина
, vetexpert {ucfirst}офис
, дом & градина
, оригинален RAW PALEO Pâte Mini Adult Pork - wet dog food - 150g
, гаранция RAW PALEO Pâte Mini Adult Pork - wet dog food - 150g
, бърза доставка RAW PALEO Pâte Mini Adult Pork - wet dog food - 150g
, VetExpert цена
, VetExpert промоция
, VetExpert отстъпка
, VetExpert Офис
, Дом & Градина
, офис
, дом & градина в българия
, офис
, дом & градина techmag
, онлайн поръчка Офис
, Дом & Градина
, магазин за Офис
, Дом & Градина
, топ оферти Офис
, Дом & Градина
, VetExpert DLPVEEKAM0043 характеристики
, VetExpert DLPVEEKAM0043 спецификации
, VetExpert DLPVEEKAM0043 review
, VetExpert DLPVEEKAM0043 сравнение
, VetExpert DLPVEEKAM0043 отзиви
, VetExpert DLPVEEKAM0043 намаление
EAN: 5902414212664
Technical Specifications
| No artificial colours | Yes |
| Dog breed | All breeds of small dogs |
| Soy free | Yes |
| Sugar free | Yes |
| Dosage form | Solid |
| Pet specific needs | Allergic |
| Pet specific needs | Food alergy |
| Package type | Tray |
| Weight | 150 g |
| Gluten free | Yes |
| Additional features | Allergy |
| Additional features | Muscle building |
| Additional features | General health |
| Additional features | Chicken-free |
| Additional features | Gluten-free |
| Additional features | Grain-free |
| Additional features | Food hypersensitivity |
| Series | VETEXPERT Raw Paleo |
| Product category | Wet food |
| Main flavor | Pork |
| Weight range | 0 g - 200 g |
| Age of the pet | Adult |
| Size of breed | Small breed 5 - 10 kg |
| Category | For dog |
| Veterinary classification | Complete feed |
| Warnings | Store in a dry and cool place. |
| Warnings | Not intended for human consumption. |
| Warnings | Use before the expiry date. |
| Fat content | 5% |
| Moisture content | 82% |
| Protein | 9.5% |
| Crude fibres | 0.4% |
| Crude ash | 2% |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 8 x 8 x 3 cm
Weight: 0.15 kg
