





RAW PALEO Ultra Mini Puppy Pork - dry dog food - 2kg
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: DLPVEEKAM0048
- Тегло: 2.00kg
- SKU: DLPVEEKAM0048
39.80€ (77.85лв.)
без ДДС: 33.17€ (64.87лв.)
Етикети:
RAW PALEO Ultra Mini Puppy Pork - dry dog food - 2kg
, DLPVEEKAM0048
, VetExpert
, Офис
, Дом & Градина
, купете RAW PALEO Ultra Mini Puppy Pork - dry dog food - 2kg
, цена RAW PALEO Ultra Mini Puppy Pork - dry dog food - 2kg
, оферти RAW PALEO Ultra Mini Puppy Pork - dry dog food - 2kg
, ревю RAW PALEO Ultra Mini Puppy Pork - dry dog food - 2kg
, промоция RAW PALEO Ultra Mini Puppy Pork - dry dog food - 2kg
, онлайн магазин RAW PALEO Ultra Mini Puppy Pork - dry dog food - 2kg
, поръчай RAW PALEO Ultra Mini Puppy Pork - dry dog food - 2kg
, RAW PALEO Ultra Mini Puppy Pork - dry dog food - 2kg мнения
, RAW PALEO Ultra Mini Puppy Pork - dry dog food - 2kg сравнение
, евтин Офис
, Дом & Градина
, топ Офис
, Дом & Градина
, най-добър Офис
, Дом & Градина
, нов Офис
, Дом & Градина
, vetexpert {ucfirst}офис
, дом & градина
, оригинален RAW PALEO Ultra Mini Puppy Pork - dry dog food - 2kg
, гаранция RAW PALEO Ultra Mini Puppy Pork - dry dog food - 2kg
, бърза доставка RAW PALEO Ultra Mini Puppy Pork - dry dog food - 2kg
, VetExpert цена
, VetExpert промоция
, VetExpert отстъпка
, VetExpert Офис
, Дом & Градина
, офис
, дом & градина в българия
, офис
, дом & градина techmag
, онлайн поръчка Офис
, Дом & Градина
, магазин за Офис
, Дом & Градина
, топ оферти Офис
, Дом & Градина
, VetExpert DLPVEEKAM0048 характеристики
, VetExpert DLPVEEKAM0048 спецификации
, VetExpert DLPVEEKAM0048 review
, VetExpert DLPVEEKAM0048 сравнение
, VetExpert DLPVEEKAM0048 отзиви
, VetExpert DLPVEEKAM0048 намаление
EAN: 5902414211896
Technical Specifications
| Pet specific needs | Allergic |
| Pet specific needs | Growth period |
| Pet specific needs | Food alergy |
| Pet specific needs | Reducing food intolerance |
| Package type | Sack |
| Dog breed | All breeds of small dogs |
| Soy free | Yes |
| Additional features | Allergy |
| Additional features | Muscle building |
| Additional features | Chicken-free |
| Additional features | Gluten-free |
| Additional features | Monoprotein |
| Additional features | Growth period |
| Additional features | Grain-free |
| Dosage form | Solid |
| No artificial colours | Yes |
| Weight range | 2 kg - 4,9 kg |
| Sugar free | Yes |
| Main flavor | Pork |
| Age of the pet | Junior |
| Weight | 2 kg |
| Series | VETEXPERT Raw Paleo |
| Gluten free | Yes |
| Product category | Dry food |
| Veterinary classification | Complete feed |
| Category | For dog |
| Size of breed | Small breed 5 - 10 kg |
| Warnings | Store in a dry and cool place away from direct sunlight. |
| Warnings | Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food. |
| Warnings | Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging. |
| Protein | 33% |
| Moisture content | 8% |
| Crude ash | 8.6% |
| Crude fibres | 2.9% |
| Fat content | 19% |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 30 x 20 x 11 cm
Weight: 2 kg
