





RAW PALEO Ultra Mini Adult Beef - dry dog food - 2 kg – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: DLPVEEKAS0001
- Тегло: 2.03kg
39.58€ (77.40лв.)
без ДДС: 32.98€ (64.50лв.)
Етикети:
RAW PALEO Ultra Mini Adult Beef - dry dog food - 2 kg
, DLPVEEKAS0001
, VetExpert
, Храна за кучета
, Домашни любимци
, купете RAW PALEO Ultra Mini Adult Beef - dry dog food - 2 kg
, цена RAW PALEO Ultra Mini Adult Beef - dry dog food - 2 kg
, оферти RAW PALEO Ultra Mini Adult Beef - dry dog food - 2 kg
, ревю RAW PALEO Ultra Mini Adult Beef - dry dog food - 2 kg
, промоция RAW PALEO Ultra Mini Adult Beef - dry dog food - 2 kg
, онлайн магазин RAW PALEO Ultra Mini Adult Beef - dry dog food - 2 kg
, поръчай RAW PALEO Ultra Mini Adult Beef - dry dog food - 2 kg
, RAW PALEO Ultra Mini Adult Beef - dry dog food - 2 kg мнения
, RAW PALEO Ultra Mini Adult Beef - dry dog food - 2 kg сравнение
, евтин Храна за кучета
, топ Храна за кучета
, най-добър Храна за кучета
, нов Храна за кучета
, vetexpert {ucfirst}храна за кучета
, оригинален RAW PALEO Ultra Mini Adult Beef - dry dog food - 2 kg
, гаранция RAW PALEO Ultra Mini Adult Beef - dry dog food - 2 kg
, бърза доставка RAW PALEO Ultra Mini Adult Beef - dry dog food - 2 kg
, VetExpert цена
, VetExpert промоция
, VetExpert отстъпка
, VetExpert Храна за кучета
, храна за кучета в българия
, храна за кучета techmag
, онлайн поръчка Храна за кучета
, магазин за Храна за кучета
, топ оферти Храна за кучета
, VetExpert DLPVEEKAS0001 характеристики
, VetExpert DLPVEEKAS0001 спецификации
, VetExpert DLPVEEKAS0001 review
, VetExpert DLPVEEKAS0001 сравнение
, VetExpert DLPVEEKAS0001 отзиви
, VetExpert DLPVEEKAS0001 намаление
| Main flavor: | Beef |
| Series : | VETEXPERT Raw Paleo |
| Additional features: | Muscle building, Grain-free, Food hypersensitivity, Hair and skin, Digestive support, Chicken-free, Gluten-free, Monoprotein |
| Seasonal offer: | Summer with your pet |
| Category: | For dog |
| Weight range: | 2 kg - 4,9 kg |
| Size of breed: | Small breed 5 - 10 kg |
| Dog breed: | All breeds of small dogs, All breeds of miniature dogs |
| Weight: | 2 kg |
| Package type: | Sack |
| Product category : | Dry food |
| No artificial colours: | Yes |
| Pet specific needs: | Reducing food intolerance, Improve skin health, Stabilization of intestinal bacterial flora , Protection of the digestive tract |
| Soy free: | Yes |
| Sugar free: | Yes |
| Dosage form: | Solid |
| Age of the pet : | Adult |
| Gluten free: | Yes |
| Protein: | 28,5 % |
| Fat content: | 16% |
| Crude ash: | 6.5% |
| Crude fibres: | 4% |





