


-28 %



RAW PALEO Ultra Mini Adult Beef - dry dog food - 750 g – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: DLPVEEKAS0002
- Тегло: 0.77kg
20.15€ (39.41лв.)
27.90€ (54.57лв.)
без ДДС: 16.79€ (32.84лв.)
Етикети:
RAW PALEO Ultra Mini Adult Beef - dry dog food - 750 g
, DLPVEEKAS0002
, VetExpert
, Храна за кучета
, Домашни любимци
, купете RAW PALEO Ultra Mini Adult Beef - dry dog food - 750 g
, цена RAW PALEO Ultra Mini Adult Beef - dry dog food - 750 g
, оферти RAW PALEO Ultra Mini Adult Beef - dry dog food - 750 g
, ревю RAW PALEO Ultra Mini Adult Beef - dry dog food - 750 g
, промоция RAW PALEO Ultra Mini Adult Beef - dry dog food - 750 g
, онлайн магазин RAW PALEO Ultra Mini Adult Beef - dry dog food - 750 g
, поръчай RAW PALEO Ultra Mini Adult Beef - dry dog food - 750 g
, RAW PALEO Ultra Mini Adult Beef - dry dog food - 750 g мнения
, RAW PALEO Ultra Mini Adult Beef - dry dog food - 750 g сравнение
, евтин Храна за кучета
, топ Храна за кучета
, най-добър Храна за кучета
, нов Храна за кучета
, vetexpert {ucfirst}храна за кучета
, оригинален RAW PALEO Ultra Mini Adult Beef - dry dog food - 750 g
, гаранция RAW PALEO Ultra Mini Adult Beef - dry dog food - 750 g
, бърза доставка RAW PALEO Ultra Mini Adult Beef - dry dog food - 750 g
, VetExpert цена
, VetExpert промоция
, VetExpert отстъпка
, VetExpert Храна за кучета
, храна за кучета в българия
, храна за кучета techmag
, онлайн поръчка Храна за кучета
, магазин за Храна за кучета
, топ оферти Храна за кучета
, VetExpert DLPVEEKAS0002 характеристики
, VetExpert DLPVEEKAS0002 спецификации
, VetExpert DLPVEEKAS0002 review
, VetExpert DLPVEEKAS0002 сравнение
, VetExpert DLPVEEKAS0002 отзиви
, VetExpert DLPVEEKAS0002 намаление
| Weight range: | 500 g - 999 g |
| Category: | For dog |
| Size of breed: | Small breed 5 - 10 kg |
| Additional features: | Hair and skin, Digestive support, Muscle building, Monoprotein, Grain-free, Food hypersensitivity, Chicken-free, Gluten-free |
| Age of the pet : | Adult |
| Seasonal offer: | Summer with your pet |
| Main flavor: | Beef |
| Series : | VETEXPERT Raw Paleo |
| Product category : | Dry food |
| Gluten free: | Yes |
| No artificial colours: | Yes |
| Dosage form: | Solid |
| Pet specific needs: | Protection of the digestive tract, Stabilization of intestinal bacterial flora , Reducing food intolerance, Improve skin health |
| Sugar free: | Yes |
| Weight: | 750 g |
| Package type: | Sack |
| Dog breed: | All breeds of small dogs, All breeds of miniature dogs |
| Soy free: | Yes |
| Crude fibres: | 4% |
| Protein: | 28,5 % |
| Fat content: | 16% |
| Crude ash: | 6.5% |





