
Pedigree Vital Protection Gravy 40x100 g – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: DLZPEDKMP0009
- Тегло: 4.42kg
36.90€ (72.17лв.)
без ДДС: 30.75€ (60.14лв.)
Етикети:
Pedigree Vital Protection Gravy 40x100 g
, DLZPEDKMP0009
, Pedigree
, Храна за кучета
, Домашни любимци
, купете Pedigree Vital Protection Gravy 40x100 g
, цена Pedigree Vital Protection Gravy 40x100 g
, оферти Pedigree Vital Protection Gravy 40x100 g
, ревю Pedigree Vital Protection Gravy 40x100 g
, промоция Pedigree Vital Protection Gravy 40x100 g
, онлайн магазин Pedigree Vital Protection Gravy 40x100 g
, поръчай Pedigree Vital Protection Gravy 40x100 g
, Pedigree Vital Protection Gravy 40x100 g мнения
, Pedigree Vital Protection Gravy 40x100 g сравнение
, евтин Храна за кучета
, топ Храна за кучета
, най-добър Храна за кучета
, нов Храна за кучета
, pedigree {ucfirst}храна за кучета
, оригинален Pedigree Vital Protection Gravy 40x100 g
, гаранция Pedigree Vital Protection Gravy 40x100 g
, бърза доставка Pedigree Vital Protection Gravy 40x100 g
, Pedigree цена
, Pedigree промоция
, Pedigree отстъпка
, Pedigree Храна за кучета
, храна за кучета в българия
, храна за кучета techmag
, онлайн поръчка Храна за кучета
, магазин за Храна за кучета
, топ оферти Храна за кучета
, Pedigree DLZPEDKMP0009 характеристики
, Pedigree DLZPEDKMP0009 спецификации
, Pedigree DLZPEDKMP0009 review
, Pedigree DLZPEDKMP0009 сравнение
, Pedigree DLZPEDKMP0009 отзиви
, Pedigree DLZPEDKMP0009 намаление
| Pet food flavor: | Vegetable, Beef, Turkey, Chicken, Carrot |
| Package type: | Sachet, Sack |
| Health effects: | General health |
| Weight: | 40 x 100 g |
| Animal type(s): | Dog |
| Pet specific needs: | No specific needs |
| Dog breed: | Any breed |
| Breed size: | Every size (2 - 80kg) |
| Dosage form: | Solid |
| Pet life stage: | Mature |
| Product category : | Wet food |
| Age of the pet : | Adult |
| Additional features: | General health |
| Size of breed: | Suitable for all breeds |
| Main flavor: | Turkey, Chicken, Lamb |
| Weight range: | 2 kg - 4,9 kg |
| Category: | For dog |
| Fat content: | 3.8% |
| Sugar free: | No data available |
| Lactose free: | No data |
| Crude fibres: | 0.4% |
| Includes vitamins: | Vitamin D3, Vitamin E |
| Protein: | 7% |
| No artificial additives: | No data available |
| Moisture content: | 82.5% |
| Gluten free: | No |
| No artificial colours: | No data available |









