
FARMINA N&D GF PUMPKIN DOG LAMB&BLUEBERRY ADULT MINI 7kg – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: PND070201S
- Тегло: 7.20kg
113.80€ (222.57лв.)
без ДДС: 94.83€ (185.47лв.)
![]() |
12 x 10.75 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
FARMINA N&D GF PUMPKIN DOG LAMB&BLUEBERRY ADULT MINI 7kg
, PND070201S
, Farmina
, Храна за кучета
, Домашни любимци
, купете FARMINA N&D GF PUMPKIN DOG LAMB&BLUEBERRY ADULT MINI 7kg
, цена FARMINA N&D GF PUMPKIN DOG LAMB&BLUEBERRY ADULT MINI 7kg
, оферти FARMINA N&D GF PUMPKIN DOG LAMB&BLUEBERRY ADULT MINI 7kg
, ревю FARMINA N&D GF PUMPKIN DOG LAMB&BLUEBERRY ADULT MINI 7kg
, промоция FARMINA N&D GF PUMPKIN DOG LAMB&BLUEBERRY ADULT MINI 7kg
, онлайн магазин FARMINA N&D GF PUMPKIN DOG LAMB&BLUEBERRY ADULT MINI 7kg
, поръчай FARMINA N&D GF PUMPKIN DOG LAMB&BLUEBERRY ADULT MINI 7kg
, FARMINA N&D GF PUMPKIN DOG LAMB&BLUEBERRY ADULT MINI 7kg мнения
, FARMINA N&D GF PUMPKIN DOG LAMB&BLUEBERRY ADULT MINI 7kg сравнение
, евтин Храна за кучета
, топ Храна за кучета
, най-добър Храна за кучета
, нов Храна за кучета
, farmina {ucfirst}храна за кучета
, оригинален FARMINA N&D GF PUMPKIN DOG LAMB&BLUEBERRY ADULT MINI 7kg
, гаранция FARMINA N&D GF PUMPKIN DOG LAMB&BLUEBERRY ADULT MINI 7kg
, бърза доставка FARMINA N&D GF PUMPKIN DOG LAMB&BLUEBERRY ADULT MINI 7kg
, Farmina цена
, Farmina промоция
, Farmina отстъпка
, Farmina Храна за кучета
, храна за кучета в българия
, храна за кучета techmag
, онлайн поръчка Храна за кучета
, магазин за Храна за кучета
, топ оферти Храна за кучета
, Farmina PND070201S характеристики
, Farmina PND070201S спецификации
, Farmina PND070201S review
, Farmina PND070201S сравнение
, Farmina PND070201S отзиви
, Farmina PND070201S намаление
| Includes vitamins: | Vitamin B1, Vitamin B2, Vitamin B6, Vitamin C, Vitamin H (biotin), Vitamin B12, Niacin, Vitamin D3, Vitamin E, Vitamin A |
| Pet food flavor: | Lamb, Pumpkin, Blueberry |
| Pet life stage: | Mature |
| Lactose free: | Yes |
| Gluten free: | Yes |
| Package type: | Plastic bag, Sack |
| Dosage form: | Solid |
| Dog breed: | Small dog breeds |
| Soy free: | Yes |
| Weight: | 7 kg |
| Breed size: | Mini (5 - 10kg), X-Small (< 4kg) |
| Preservative free: | Y |
| Pet specific needs: | No specific needs |
| Health effects: | General health |
| Product category : | Dry food |
| No artificial colours: | Yes |
| Age of the pet : | Adult |
| Main flavor: | Lamb |
| Series : | FARMINA N&D Pumpkin |
| Seasonal offer: | Spring |
| Additional features: | Grain-free, Food hypersensitivity |
| Weight range: | 5 kg - 9,9 kg |
| Size of breed: | Small breed 5 - 10 kg |
| Category: | For dog |
| Vitamin B6 content: | 6 mg/kg |
| Crude fibres: | 2.9% |
| Riboflavin (vitamin B2) content: | 7.5 mg/kg |
| Vitamin C content: | 150 mg/kg |
| Vitamin D3 content: | 1500 IU/kg |
| Folic acid (vitamin B9) content: | 0.45 mg/kg |
| Manganese content: | 64.6 mg/kg |
| Thiamine (vitamin B1) content: | 4.5 mg/kg |
| Crude ash: | 8.6% |
| Phosphorus: | 0.8% |
| Iron content: | 58.3 mg/kg |
| Copper content: | 15.8 mg/kg |
| Vitamin B12 content: | 0.1 mg/kg |
| Biotin content: | 380 μg/kg |
| Vitamin A content: | 15000 IU/kg |
| Omega-3 fatty acids: | 0.9% |
| Niacin (vitamin B3) content: | 37.5 mg/kg |
| Protein: | 28% |
| Fat content: | 18% |
| Moisture content: | 9% |
| Selenium content: | 0.00088 mg/kg |
| Zinc content: | 163.8 mg/kg |
| L-carnitine content: | 300 mg/kg |
| Pantothenic acid (vitamin B5) content: | 15 mg/kg |
| Vitamin E content: | 600 mg/kg |
| Calcium: | 1.1% |
| Taurine content: | 1000 mg/kg |
| Choline chloride content (per 100 g): | 250 mg |










