
-27 %
PEDIGREE Adult mix of lamb and liver - wet dog food - 100 g – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: DLZPEDKMP0001
- Тегло: 0.11kg
0.67€ (1.31лв.)
0.92€ (1.81лв.)
без ДДС: 0.56€ (1.10лв.)
Етикети:
PEDIGREE Adult mix of lamb and liver - wet dog food - 100 g
, DLZPEDKMP0001
, Pedigree
, Храна за кучета
, Домашни любимци
, купете PEDIGREE Adult mix of lamb and liver - wet dog food - 100 g
, цена PEDIGREE Adult mix of lamb and liver - wet dog food - 100 g
, оферти PEDIGREE Adult mix of lamb and liver - wet dog food - 100 g
, ревю PEDIGREE Adult mix of lamb and liver - wet dog food - 100 g
, промоция PEDIGREE Adult mix of lamb and liver - wet dog food - 100 g
, онлайн магазин PEDIGREE Adult mix of lamb and liver - wet dog food - 100 g
, поръчай PEDIGREE Adult mix of lamb and liver - wet dog food - 100 g
, PEDIGREE Adult mix of lamb and liver - wet dog food - 100 g мнения
, PEDIGREE Adult mix of lamb and liver - wet dog food - 100 g сравнение
, евтин Храна за кучета
, топ Храна за кучета
, най-добър Храна за кучета
, нов Храна за кучета
, pedigree {ucfirst}храна за кучета
, оригинален PEDIGREE Adult mix of lamb and liver - wet dog food - 100 g
, гаранция PEDIGREE Adult mix of lamb and liver - wet dog food - 100 g
, бърза доставка PEDIGREE Adult mix of lamb and liver - wet dog food - 100 g
, Pedigree цена
, Pedigree промоция
, Pedigree отстъпка
, Pedigree Храна за кучета
, храна за кучета в българия
, храна за кучета techmag
, онлайн поръчка Храна за кучета
, магазин за Храна за кучета
, топ оферти Храна за кучета
, Pedigree DLZPEDKMP0001 характеристики
, Pedigree DLZPEDKMP0001 спецификации
, Pedigree DLZPEDKMP0001 review
, Pedigree DLZPEDKMP0001 сравнение
, Pedigree DLZPEDKMP0001 отзиви
, Pedigree DLZPEDKMP0001 намаление
| Pet life stage: | Mature |
| Dispenser type: | Sachet |
| Pet food flavor: | Liver, Lamb |
| Serving size: | 100 g |
| Includes vitamins: | Vitamin E, Vitamin D3 |
| Gluten free: | No |
| Capacity: | 100 g |
| Preservative free: | Y |
| Pet specific needs: | Skin and coat |
| Package type: | Sachet |
| Additional features: | General health |
| No artificial colours: | Yes |
| Size of breed: | Suitable for all breeds |
| Product category : | Wet food |
| Weight range: | 0 g - 200 g |
| Main flavor: | Lamb |
| Category: | For dog |
| Age of the pet : | Adult |
| Quantity: | 1 |
| Protein: | 8.5% |
| Crude fibres: | 0.4% |
| Fat content: | 5.2% |









