
-28 %
PEDIGREE Adult mix of flavors - Wet food for dogs - 40x100g – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: DLZPEDKMP0008
- Тегло: 4.10kg
23.11€ (45.20лв.)
32.00€ (62.59лв.)
без ДДС: 19.26€ (37.67лв.)
Етикети:
PEDIGREE Adult mix of flavors - Wet food for dogs - 40x100g
, DLZPEDKMP0008
, Pedigree
, Храна за кучета
, Домашни любимци
, купете PEDIGREE Adult mix of flavors - Wet food for dogs - 40x100g
, цена PEDIGREE Adult mix of flavors - Wet food for dogs - 40x100g
, оферти PEDIGREE Adult mix of flavors - Wet food for dogs - 40x100g
, ревю PEDIGREE Adult mix of flavors - Wet food for dogs - 40x100g
, промоция PEDIGREE Adult mix of flavors - Wet food for dogs - 40x100g
, онлайн магазин PEDIGREE Adult mix of flavors - Wet food for dogs - 40x100g
, поръчай PEDIGREE Adult mix of flavors - Wet food for dogs - 40x100g
, PEDIGREE Adult mix of flavors - Wet food for dogs - 40x100g мнения
, PEDIGREE Adult mix of flavors - Wet food for dogs - 40x100g сравнение
, евтин Храна за кучета
, топ Храна за кучета
, най-добър Храна за кучета
, нов Храна за кучета
, pedigree {ucfirst}храна за кучета
, оригинален PEDIGREE Adult mix of flavors - Wet food for dogs - 40x100g
, гаранция PEDIGREE Adult mix of flavors - Wet food for dogs - 40x100g
, бърза доставка PEDIGREE Adult mix of flavors - Wet food for dogs - 40x100g
, Pedigree цена
, Pedigree промоция
, Pedigree отстъпка
, Pedigree Храна за кучета
, храна за кучета в българия
, храна за кучета techmag
, онлайн поръчка Храна за кучета
, магазин за Храна за кучета
, топ оферти Храна за кучета
, Pedigree DLZPEDKMP0008 характеристики
, Pedigree DLZPEDKMP0008 спецификации
, Pedigree DLZPEDKMP0008 review
, Pedigree DLZPEDKMP0008 сравнение
, Pedigree DLZPEDKMP0008 отзиви
, Pedigree DLZPEDKMP0008 намаление
| Pet food flavor: | Lamb, Liver, Chicken, Poultry, Beef |
| Includes vitamins: | Vitamin D3, Vitamin E |
| Pet life stage: | Mature |
| Weight: | 40 x 100 g |
| Pet specific needs: | No specific needs |
| Package type: | Sachet, Cardboard box |
| Dosage form: | Solid |
| Dog breed: | Any breed |
| Breed size: | Every size (2 - 80kg) |
| Suitable for: | Dog |
| Animal type(s): | Dog |
| Health effects: | General health |
| Product type: | Wet food |
| Age of the pet : | Adult |
| Product category : | Wet food |
| Main flavor: | Lamb, Poultry, Chicken |
| Category: | For dog |
| Additional features: | General health |
| Size of breed: | Suitable for all breeds |
| Weight range: | 2 kg - 4,9 kg |
| Crude fibres: | 0.4% |
| Lactose free: | No data |
| Vitamin D3 content: | 250 IU/kg |
| Manganese content: | 8,4 mg/kg |
| Fat content: | 5.2% |
| Copper content: | 8,2 mg/kg |
| Sugar free: | No data available |
| No artificial colours: | Yes |
| Zinc content: | 71,2 mg/kg |
| Protein: | 8.5% |
| Moisture content: | 83% |
| Iron content: | 15 mg/kg |
| No artificial additives: | Yes |
| Vitamin E content: | 66 mg/kg |
| Gluten free: | No |
| Inorganic matter: | 2% |
| Cassia gum: | 2100 mg/kg |










